Форд Фокус Hatchback FIRE> бортжурнал> Яке масло лити?

Форд Фокус Hatchback FIRE> бортжурнал> Яке масло лити?

Зібралася сделать міжсервісній ТО — поміняти масло в рухаючісь на пробігу в 8 тис км.

У цьом пітанні з’явилося коливання — в минуло раз то було в лістопаді, залили ще Форд Формулу 5в30, на Сейчас всюди по форумам написано, что з січня 2013 року в ЕТІС та ін місцях позначено заліваті CASTROL SAE 5W20 Magnatec professional E.
Однако! прочитала я рекомендацію з цього маслу. Ось вона.

Нова марка моторного масла WSS-M2C948-B класу SAE 5W-20 для бензинових двигунів Ford (кроме двигунів моделей Ford Ka, Ford Focus ST и Ford Focus RS). Воно призначення для 3-ціліндровім двигун 1.0L EcoBoost, Повністю Сумісний з Попередніми двигун и рекомендовано для всіх бензинових двигунів, для якіх покарано использование моторних масел марок WSS-M2C913-B, WSS-M2C913-C або WSS-M2C925-B. Це моторне масло Було розроблено спеціально для двигунів Ford EcoBoost, забезпечуючі Високі показатели палівної економічності, одночасно зберігаючі, а в Деяк випадка и перевершуючі, показатели експлуатаційної надійності марки WSS-M2C913-C.
Мастильні матеріали, что відповідають характеристикам WSS-M2C948-B, прізначені для Виконання всех операцій штатного техобслуговування, гарантійніх робіт, робіт у рамках кампаній відклікання и будь-якіх других робіт з техобслуговування 3-ціліндровім двигун 1.0L EcoBoost, а такоже рекомендовані для всіх других бензинових двигунів (кроме двигунів моделей Ford Ka, Ford Focus ST и Ford Focus RS).

Форд фокус 1.6 и підбір масла

ВІДПОВІДІ на питання ремонтних і обслуговування #Ford #Focus Про спільну Акцію. Детальніше на сайті.

Тепер не можу усвідоміті, нафіга лити в двиг 1,6 атмо масло для незрозуміло якіх 3-х ціліндровіх рухаючісь. Або, може, я Взагалі помиляюсь, й у в повну відразу з гарантії можна продовжуваті лити Форд Формулу?
На жаль на ТО у дилера Ніби як Цей розхожій слух Кастрол заливають. А з’єднуваті масла не охота. У підсумку можна сміліво заявіті, заступників в екзісте Кастрол, поїду на Сейчас оплачуваті, но страшно сумніваюся, чи я купую. І Ще не подобається, что на літо прийдеться заліваті 5в20. Чи не Занадто рідке воно? Ось код масла 151A95
Хто як Вихід Із ситуации?
ПиСи: з маслом укупі міняю повітряний фільтр. Хоча тієї, что стоит, на кшталт ще Повністю норм, однак досвідчені товариші переконують, что воздухан поміняти нужно з кожної підміною масла, а багаторазове в 15 тисяч, як на ТО дилера. Я за чистоту мотора, буду міняті. Наша в екзісте за 499 руб оригінал, рис разом з ним, куплю 🙂 Свічки на кшталт живі, нехай прогулюються до планового ТО.

Підміну масла бажаю сделать не у дилера, а у знайомого в сервісі, в якому обслуговують Форд Ванкор нефти. Сподіваюся, хлопці там на гарному Рівні дилера добро Знають свою дело 🙂 Чому там — ВАРТІСТЬ за підміну масла різніться в двоє. Однако тут же з’явився ще питання: машина Гарантійна, при самостійній заміні масла между ТО гарантія тю-тю не бо-бо? Матеріали поміняти можна, це я знаю, однак про масло Щось сумніваюся.

ПіСі2: частина Відповідей получил: Дилер сказавши, что если буде все залито за рекомендацією заводу (Кастрол ентот) и всі оригінальні витратні матеріали, то гарантія збережеться. Ціна заміні у дилера — 700 руб, ціна в тому сервісі, куди я поїду — 350 руб. 🙂

Читайте також:

Заміна Масла Mazda 626 Ge Як замінити моторне масло в Mazda 626 Однією з найважливіших та обов'язкових процедур обслуговування Mazda 626 є заміна масла в двигуні. Впливаючи на багато експлуатаційних характеристик, проведення такої операції значно покращує роботу цих механізмі...
Ford Mondeo 3 — Тест Драйв. Відмінна Машина ... FORD MONDEO 3. ТРАНСПОРТ. Чудова машина на 350 тисяч Автор: АВТО ВРН Опубліковано: 23 травня 2017 р Переглянуто: 86 414 Мені сподобалось: 680 Мені не сподобалися: 87 Додати мене в друзі! Про питання співпраці! serezha.gladyshev.1991@mail.ru Теги yo...