Яку мастило звичайно залити в движок Шевроле

Яку мастило є варіант залити в движок Шевроле

Автомобіль Shevrole Lachetti

Володарі автомобілів Chevrolet Лачетті нерідко задаються питанням: яке масло краще заливати в її движок. Адже далеко не кожна моторна змазує рідина хороша для мотора цієї машини. Повністю, для Шевроле Lacetti підходять різні мастильні продукти, але серед них числа не дивлячись на це виділяють самі раціональні.

Слід враховувати, що в даному засобі пересування можуть бути встановлені різні моделі двигунів, що відрізняються сумарним об’ємом камер внутрішнього згоряння, номерами і показниками потужності. Майстри ремонту кажуть, що краще зупинитися на синтетичних маслах з позначенням систематизації по SAE 5W30. Такі еластичні матеріали підходять для ДВС з об’ємом 1.4, 1.6 і 1.8 л .. Велика частина таких движків випущено в проміжку з 2005 по 2011 рік, коли їх створення було зупинено. Але в який би час движок не був би випущений, з синтетикою 5W30 він буде відчувати себе досить добре. Різниця тільки про те, яке кількість такого масла слід залити. Все дуже просто — 3.75 л. в движок з потужністю в 95 або 109 л. с. і 4 літри в більш продуктивні движки на 121 л. с.

Але узагальнених даних іноді буває недостатньо, щоб зробити вибір. Тому більшість власників chevrolet лачетті воліли б конкретику. Це, з’ясувати, яке змазують речовина використовувати, звичайно, відвідавши управління по експлуатації авто. Але і одночасно тут будуть не чіткі дані, адже машина вже два роки як не випускається, а нові масла продовжують з’являтися.

Читайте також:

Яке Масло Заліваті У Двигун Пежо 308... Peugeot-308: Особливості мотора и масляної комплексу бухгалтерських програм Peugeot-308: Особливості мотора и масляної комплексу бухгалтерських програм зверни масло, більш підходяще для автомобіля Пежо моделі 308, так само, так само як и для більшо...
Какое Масло Залить В Опель Астра J... Смена масла в автоматической коробке Опель Астра J, подбор воды, слив и заливка своими силами. Смена масла в Коробка автомат Опель Astra J Смена масла в коробке Опель Astra J – предмет спора многих автолюбителей. Одни считают, что жидкость нужно по...

Якщо знаходити моторне мастильна речовина тільки по в’язкості, є варіант не вгадати потім, яке поєднання присадок в персональному комп’ютері міститься. Деякі моделі як правило бувають не схвалив виробником авто.

рекомендовані мастила

Одного разу корейський виробник тестував різні моторні води на двигунах власних машин, щоб усвідомити яке масло буде хорошим. І тому були виділені 13 товарів, краще яких нічого не буває. Почнемо зі мастильних рідин з позначкою 0 W30 по систематизації SAE:

 • ELF excellium Full-Tech — високотехнологічна суміш для двигунів з пробігом;
 • Aral SuperTronic G — низькозольний синтетична рідина елітного класу;
 • HUNDERT High Tech — синтетика, яка користується популярністю Європи;
 • TOTAL Quartz Energy 9000 — один раз це змащення використовувалася набагато частіше інших;
 • Castrol EDGE — синтетичне моторне масло з хорошими експлуатаційними якостями.

Також були відзначені 8 товарів класу 5 W30:

Яке Масло Краще Заливати У Шевроле Лачетті

Заміна масла в двигуні. Заміряємо рівень шуму на різних маслах Chevrolet Lacetty

Шевроле Лачетті 2 другі руки. Починаємо потихеньку приводити машину в порядок. Пробіг 100 000 км проводимо реглам.

Масло Neste City Pro LL

 • Neste City Pro LL — для ДВС з маленьким пробігом;
 • MOTUL Specific LL A / B 025 — краще заливати в двигун об’ємом 1.8;
 • HUNDERT High Tech — в цьому випадку має інші характеристики зольності і в’язкості;
 • Comma LONG LIFE — повністю синтетична суміш класу «екстра», підійде для chevrolet розглянутої моделі, движок в якій потрібно дуже навантажують;
 • ELF excellium GM — більш в’язкий і зольний Full Tech;
 • TEBOIL Diamond — оптимальний для лачетті з ДВС об’ємом 1.5;
 • Wolf masterlube SYNFLOW LL — нерідко, це масло практично не відшукаєш на прилавках;
 • Liqui Moly Special LL — з певних причин завоювала популярність.

Кожне моторне масло з перерахованих вище має відповідний допуск до використання в двигунах Lacetti. Хоча це далеко не все мастила, які можна доливати в двигуни даної моделі Chevrolet. Доказ тому — поради господарів цієї машини, залишені в мережі.
Повернутися до змісту

Якими маслами користуються інші автомобілісти

Читайте також:

Заміна Масла Volvo Xc60 Дизель Зміна масла Volvo ХС60 Двигун 2.0 T5 Volvo XC60 в 2017 році. Якщо є захист двигуна, який перешкоджає доступу до піддону, він повинен бути вилучений. Для цього відкрутіть 8 кріпильних гвинтів. Використовуючи зірочку T30. Слот для кріплення. ...
Де Знаходиться Номер Двигуна На Шевроле Лачетті... де знаходиться номер двигуна на chevrolet лачетті 1.1.4 Номер мотора Км випробувано на кадетів і Нексія з такою ж, за базу було взято латинське, де розміщений код фарби. Низах чудово тягне де перебувати номер двигуна на Chevrolet Лачетті текстової ро...

Велика частина водіїв, які їздять на chevrolet лачетті, вважають за краще заливати в її движок густіші мастила, ніж описані вище. Наприклад, 15 W40 Mobil. Чим це масло краще за інших? За словами численних споживачів, які залишили відгуки на форумах, дане моторне мастильна речовина з’єднується з ДВС на 100 відсотків. Та ще й воно стрімко чорніє. Для багатьох це показником низької якості води, на жаль по суті вона змінює свій колір на більш темний з тієї причини, що має непогані миючими рисами. Наприклад, найбільш популярні масла для лачетті смуги British Petroleum краще забезпечують чистоту, на жаль в кінцевому підсумку на рухомих поверхнях, що труться мотора накопичується пристойна кількість кристалізованого осаду.

Слід також зазначити, що такі різновиди Mobil, як 0W-40 і 0W-30, досить успішно використовуються в моторах лачетті. 1-ша мастило по суті є чисто синтетичний матеріал, а 2-а — суміш схожих, правда, базисних масел. В результаті, Mobil 0W-40 є вдосконаленою версією останньої, здатної знизити витрату палива і для підвищення ефективності продуктивності мотора.

Масло Motul 8100 X-cess 5W40

Хорошим змащує продуктом автолюбителі даної моделі chevrolet вважають моторне масло Motul 8100 X-cess (SAE 5W-40). Це цілком синтетична речовина, що використовується в двигунах останнього покоління. Засіб містить кілька присадок, що дозволяють нормально використовувати робочий ресурс ДВС в обставинах помірного клімату. Заливати його можна як влітку, так і взимку, в цьому випадку діяти воно буде однаково. Його попередник, продукт Mobil 5 W-30, теж широко використовується власниками лачетті.

Також популярністю користується синтетична мастильна суміш Comma Syner-Z (зола — 5, в’язкість — 30). Заливати її слід в форсовані двигуни, у них вона істотно знижує емісії і зберігає бензин, а напевно вже переконайся в такому розрізі, що це змащення практично не випаровується. Коли, щось схоже вдає із себе і масло Addinol Super Power MV з неклассіфікаціонной маркуванням 0573. Деякі водії вважають обидві води взаємозамінними. Але краще їх ніколи не з’єднувати.

Продукт Magnatec від Castrol має ті ж характеристики, що й масло Edge — 5W30. Але це мастильна речовина не пройшло перевірку на сумісність з двигунами лачетті. Однак напевно продовжують заливати його в движок, стверджуючи, що ніякої загрози для машини це змащення не представляє. Навпаки — нормально очищає движок від найважчих забруднень.

Моторне масло Aral Super і його попередник High Tronic володіють схожою зольністю і в’язкістю. Але 2-е взагалі не пройшло перевірку корейцями на двигунах лачетті, так як це материнське сировину для першого. Коли, варто High Tronic дешевше.

Яке масло заливати в двигун Шевроле Lacetti, вирішуйте самі. Якщо, що для цієї моделі chevrolet радять використовувати тільки синтетичні масла 0W30 і 5W30. Можливо, вони справді підходять краще.
Повернутися до змісту

Читайте також:

Як Перевірити Масло В Коробці Ваз 2114... як перевірити рівень масла в КПП ВАЗ 2114 Як перевірити рівень масла в КПП ВАЗ 2114 Як перевірити рівень масла в коробці ВАЗ 2114 - питання принципове і важливе весь рік. Якщо вчасно не відстежити його низький рівень, то незабаром може знадобитися к...
Яке Масло Заливати В Ніссан Прикладу P11... Яке масло заправити двигуном Nissan Primera Nissan Primera. компактний японський автомобіль, який має змішаний відгук від власників. Машина дуже вимоглива для якісного обслуговування. Особливу увагу слід приділити двигуну, для якого потрібна оригінал...