Рено Логан яке масло заливати

Рено Логан яке масло заливати

Своєчасність зміни масла в моторі є запорукою збереження працездатності труться. Високоякісна рідина здатна попередити ранній їх знос і знизити інтенсивність засмічення мастильного контуру агрегату абразивними продуктами від стирання. Багатьох автолюбителів цікавить питання, яке масло заливати?

Авто Рено Logan за великим рахунком оснащуються 8-клапанними двигунами Рено: «K7M1.6» і «K7J1.4», також 16-клапанника — «К4М1.6». Останні наділені дещо завищеною питомої віддачею. Їх також характеризує більш високоякісне смесеобразование. Зате 8-клапанні «побратими» похвалитися значною надійністю, конструктивною простотою і ремонтопридатністю. Але на питання, яке масло лити в двигун в різні версії моделі, фахівці відповідають, що в цій справі принципової різниці немає.

Яке Масло Краще Заливати У Рено Логан

Читайте також:

Яке Масло Заливати У Двигун Ваз 2106... Які масла краще заливати в движок і КПП Які масла краще заливати в движок і КПП Ще близько 10 років тому деякі автолюбителі ВАЗ 2106, ну і інших машин російського виробництва в більшості випадків заливали в мотора і КПП мінеральні масла. Ну і це повн...
Заміна Радіатора Охолодження Рено Меган 1... Зняття та заміна радіатора на Меган 2 Файли Двигун Опис заміни радіатора та охолоджувальної рідини на прикладі Renault Megane 2 (двигун 1.6 K4M813) Необхідні запасні частини та матеріали: Антифриз міняється кожні 90 000 пробігів або кожні 4 рок...

При стандартній експлуатації моторний ресурс Рено Логан може досягти 400 тис. Км.

Тому що яке масло заливати вірно? Тут наведено відмінність позначених агрегатів через обсягу, що заливається у них моторного масла:

 • 1,6-літрова 16-клапанна версія (К4M) — 4,8 літра;
 • 1,4-літрова 8-клапанна варіація (K7J) — 3,35 літра;
 • 1,6-літрова 8-клапанна версія (K7J) — 3,4 літра.

А яке масло заливати, якщо ви не міняєте фільтр? Якщо передбачається підміна масла без зміни фільтруючого елемента, то дані обсяги слід знизити на 0,3 літра. Рекомендується робити підміну масла в комплекті з фільтром, так як Такий елемент (не характеризується високою ціною) запобігає знос мастила, що викликається виникненням в її середовищі абразивних частинок — товарів процесу стирання.

Яке масло краще заливати в двигун бмв.

яке масло лити в двигун 1.4-літра? Підміну мастила в моторах Рено Логан в версії 1.6 і додатково 1.4 рекомендовано робити після закінчення кожних 15 тис. Км пробігу. Якщо умови при експлуатації мотора дуже жорсткі, то інтервал зміни масла слід зменшити, приблизно до 8 тис. Км. Під такими критеріями слід мати на увазі наступні:

 • початок руху без прогріву мотора Рено Logan (особливо актуально при експлуатації з залитим мастильним матеріалом до зміни сезону, коли взимку інакше кажучи влітку температура зовнішнього повітря досягає критичних значень);
 • брутальна динаміка прискорення, що супроводжується позамежної навантаженням на агрегат.

Renault Logan заміна масла в двигуні

Веб-сайт нашого автосервісу, заходимо, дивимося. ставимо лайки Replacing the engine oil Renaul.

Читайте також:

Какое Масло Заливать В АКПП Киа Церато... Как сменять масло в коробке Коробка автомат Kia Cerato Замена масла в коробке передач Киа Церато чаще всего свзана с ремонтом самой АКПП, либо оно заменяется на новое в ходе работ по устранению протечек масла, так как его необходимо слить для проведе...
Яке Масло Лити У Кіа Спортейдж 3... Моторне масло для Кіа Спортейдж 3 і Кіа Ріо 2014 Моторне масло для Кіа Спортейдж 3 і Кіа Ріо 2014 Наскільки серйозно ви підійдете до вибору моторного масла, безпосередньо залежить термін служби мотора. Існує, що масла, рекомендовані розробником мотор...

Свого часу контролю рівня масла в картері виробляють візуальну оцінку його стану і оцінити ступінь потреби в заміні. Рідина не повинна володіти чорним кольором і віддавати паленим запахом. Якщо такі причини знаходяться, мастило просить термінової заміни.

Як вибрати відповідне масло?

Яке масло заливати найкраще? Брендом Рено рекомендовано використовувати для моторів моделі Рено Логан мастило «ELF Evolution SXR» з показниками «5W40» інакше кажучи «5W30». Як кандидатури може бути застосування синтетичної речовини, відповідного по регламентному температурному аспекту:

Яке масло краще заливати в двигун взимку.

При підміні мастила потрібно поміняти кільце ущільнювача на пробці зливу і фільтруючий елемент.

Яке Масло Краще Заливати У Рено Логан

Специфікації цих витратних матеріалів наступні:

 • у ущільнюючого кільця для пробки — 11026 5505R.
 • у масляного фільтруючого елемента — 7700274177 по іншому 8200768913 (обидва варіанти схожі).

Алгоритм дій по заміні в 1.6-літровому агрегаті Logan

  1. Відкручуємо пробку на горловині для затоки мастила.
  2. Під картер мотора Рено Логан версії 1.4 і відповідно 1.6 підставляємо відповідну за обсягом тару для збору «відпрацювання».
  3. Знімаємо пластмасову захисну плиту картера (на «8-клапанники» є варіант не демонтувати захист, так як тут бувають технологічний виріз під зливну пробку).
  4. Відкручуємо пробку зливу на піддоні (ключем квадратного профілю на «9»).
  5. Чекаємо поки мастило з’єднається цілком.
  6. За цей період часу відгвинчуємо корпус старенького фільтруючого елемента (застосовуємо знімач або інші підручні засоби: викрутка, частина наждачного листа та ін.).
  7. Перед монтажем нового елемента на Рено Логан змащуємо його гумове кільце «свіжим» маслом.
  8. Встановлюємо фільтр, нагвинчуючи його корпус на посадковий різьбовій канал в моторі зусиллям вручну.
  9. Пам’ятаємо встановити ущільнювальну шайбу на пробку зливний горловини (код розхідники — 1026 5505R).
  10. Заливаємо новітню мастило.
  11. Положення рівня води повинно поміститися мало нижче позначки «MAX», нанесеною на щупі.
  12. Закручуємо пробку горловини для затоки на клапанної кришці.
  13. Заводимо мотор і даємо можливість попрацювати на протязі 5-6 хвилин.
  14. Глушимо і очікуємо 15-20 хвилин.
  15. Контролюємо рівень — повинен перебувати між позначками «MIN» — «MAX».
  16. Оглядаємо місця розташування корпусу фільтра і зливної пробки і переконуємося без протікання.
  17. Щоб коректно тримати під контролем якість мастила в моторі Рено Logan слід відзначати пробіг, коли виконаний даний процес.
  Зараз ви зробили як для себе висновок, яке масло лити в двигун машини. Перед затокою рекомендується помити систему мастилом на скільки правильно Ви зможете підібрати студію ж виробника. Для цієї мети заливаємо в картер близько 1 літра олії, заводимо мотор і даємо попрацювати в протягом декількох хвилин. Глушимо і приступаємо до зливу мастила. Промивання проводиться зі старим елементом, що фільтрує, спільно з яким при підміні будуть видалені забруднюючі частинки.

  Читайте також:

  Яке Масло Заливати В Тойоту Авенсіс D4d... Рекомендоване моторне масло для Toyota Avensis Здійснюючи заміну двигуна, можна використовувати оригінальні або аналогічні якості мастильних матеріалів. Важливо, щоб вибрані мастила створювали захисну плівку бажаної товщини на внутрішніх компонентах ...
  Яке Масло Заливати В Форд Мондео 4... яке масло заливати в движок Форд Мондео 4 покоління яке масло заливати в двигун Форд Мондео 4 покоління Форд Mondeo - американський автомобіль бізнес-класу, один з найближчих суперників Тойота Camry і Фольксваген Passat. Машина дуже потрібна на ринку...