Рено Логан яке масло заливати

Рено Логан яке масло заливати

Своєчасність зміни масла в моторі є запорукою збереження працездатності труться. Високоякісна рідина здатна попередити ранній їх знос і знизити інтенсивність засмічення мастильного контуру агрегату абразивними продуктами від стирання. Багатьох автолюбителів цікавить питання, яке масло заливати?

Авто Рено Logan за великим рахунком оснащуються 8-клапанними двигунами Рено: «K7M1.6» і «K7J1.4», також 16-клапанника — «К4М1.6». Останні наділені дещо завищеною питомої віддачею. Їх також характеризує більш високоякісне смесеобразование. Зате 8-клапанні «побратими» похвалитися значною надійністю, конструктивною простотою і ремонтопридатністю. Але на питання, яке масло лити в двигун в різні версії моделі, фахівці відповідають, що в цій справі принципової різниці немає.

Яке Масло Краще Заливати У Рено Логан

Читайте також:

Сравнить Рено Логан И Рено Логан 2... В последние годы Рено Логан бывают на дорогах страны куда почаще других автомобиля забугорного производства. Удивляться тут нечему, феноменальная простота выполнения, дешевые запчасти и приличный объем багажника сделали миф автомобиль народным за пер...
Какое Масло Лить Рено Логан 1.6... То виде система смазки устроена так: встречаются маслонасос, который снабжён приводом от коленвала (механизм ГРМ), и он перегоняет масло из поддона в магистраль. Первой деталью, установленной в магистрали, является маслофильтр – его требуется времена...

При стандартній експлуатації моторний ресурс Рено Логан може досягти 400 тис. Км.

Тому що яке масло заливати вірно? Тут наведено відмінність позначених агрегатів через обсягу, що заливається у них моторного масла:

 • 1,6-літрова 16-клапанна версія (К4M) — 4,8 літра;
 • 1,4-літрова 8-клапанна варіація (K7J) — 3,35 літра;
 • 1,6-літрова 8-клапанна версія (K7J) — 3,4 літра.

А яке масло заливати, якщо ви не міняєте фільтр? Якщо передбачається підміна масла без зміни фільтруючого елемента, то дані обсяги слід знизити на 0,3 літра. Рекомендується робити підміну масла в комплекті з фільтром, так як Такий елемент (не характеризується високою ціною) запобігає знос мастила, що викликається виникненням в її середовищі абразивних частинок — товарів процесу стирання.

Яке масло краще заливати в двигун бмв.

яке масло лити в двигун 1.4-літра? Підміну мастила в моторах Рено Логан в версії 1.6 і додатково 1.4 рекомендовано робити після закінчення кожних 15 тис. Км пробігу. Якщо умови при експлуатації мотора дуже жорсткі, то інтервал зміни масла слід зменшити, приблизно до 8 тис. Км. Під такими критеріями слід мати на увазі наступні:

 • початок руху без прогріву мотора Рено Logan (особливо актуально при експлуатації з залитим мастильним матеріалом до зміни сезону, коли взимку інакше кажучи влітку температура зовнішнього повітря досягає критичних значень);
 • брутальна динаміка прискорення, що супроводжується позамежної навантаженням на агрегат.

Renault Logan заміна масла в двигуні

Веб-сайт нашого автосервісу, заходимо, дивимося. ставимо лайки Replacing the engine oil Renaul.

Читайте також:

Сколько Масла В Киа Рио 1.4 Непринципиально, старенькый автомобиль иначе говоря нет, за его исправностью нужно смотреть. Естественно, проще ухаживать за новым авто, ведь до ваших проблем его никто не использовал, а покупая машину б/у стоит быть особо внимательным на шаге её осм...
Какое Моторное Масло Лучше Заливать В Двигатель... Как быть и какую марку заливать в движок лучше? Разглядим, что нужно учесть подбирая воды вообщем и так же для отдельных автомобилей конкретно говоря. Выбирая наилучшую смазку для собственной машины, автовладельцы начинают поиск со перечня имеющихся...

Свого часу контролю рівня масла в картері виробляють візуальну оцінку його стану і оцінити ступінь потреби в заміні. Рідина не повинна володіти чорним кольором і віддавати паленим запахом. Якщо такі причини знаходяться, мастило просить термінової заміни.

Як вибрати відповідне масло?

Яке масло заливати найкраще? Брендом Рено рекомендовано використовувати для моторів моделі Рено Логан мастило «ELF Evolution SXR» з показниками «5W40» інакше кажучи «5W30». Як кандидатури може бути застосування синтетичної речовини, відповідного по регламентному температурному аспекту:

Яке масло краще заливати в двигун взимку.

При підміні мастила потрібно поміняти кільце ущільнювача на пробці зливу і фільтруючий елемент.

Яке Масло Краще Заливати У Рено Логан

Специфікації цих витратних матеріалів наступні:

 • у ущільнюючого кільця для пробки — 11026 5505R.
 • у масляного фільтруючого елемента — 7700274177 по іншому 8200768913 (обидва варіанти схожі).

Алгоритм дій по заміні в 1.6-літровому агрегаті Logan

  1. Відкручуємо пробку на горловині для затоки мастила.
  2. Під картер мотора Рено Логан версії 1.4 і відповідно 1.6 підставляємо відповідну за обсягом тару для збору «відпрацювання».
  3. Знімаємо пластмасову захисну плиту картера (на «8-клапанники» є варіант не демонтувати захист, так як тут бувають технологічний виріз під зливну пробку).
  4. Відкручуємо пробку зливу на піддоні (ключем квадратного профілю на «9»).
  5. Чекаємо поки мастило з’єднається цілком.
  6. За цей період часу відгвинчуємо корпус старенького фільтруючого елемента (застосовуємо знімач або інші підручні засоби: викрутка, частина наждачного листа та ін.).
  7. Перед монтажем нового елемента на Рено Логан змащуємо його гумове кільце «свіжим» маслом.
  8. Встановлюємо фільтр, нагвинчуючи його корпус на посадковий різьбовій канал в моторі зусиллям вручну.
  9. Пам’ятаємо встановити ущільнювальну шайбу на пробку зливний горловини (код розхідники — 1026 5505R).
  10. Заливаємо новітню мастило.
  11. Положення рівня води повинно поміститися мало нижче позначки «MAX», нанесеною на щупі.
  12. Закручуємо пробку горловини для затоки на клапанної кришці.
  13. Заводимо мотор і даємо можливість попрацювати на протязі 5-6 хвилин.
  14. Глушимо і очікуємо 15-20 хвилин.
  15. Контролюємо рівень — повинен перебувати між позначками «MIN» — «MAX».
  16. Оглядаємо місця розташування корпусу фільтра і зливної пробки і переконуємося без протікання.
  17. Щоб коректно тримати під контролем якість мастила в моторі Рено Logan слід відзначати пробіг, коли виконаний даний процес.
  Зараз ви зробили як для себе висновок, яке масло лити в двигун машини. Перед затокою рекомендується помити систему мастилом на скільки правильно Ви зможете підібрати студію ж виробника. Для цієї мети заливаємо в картер близько 1 літра олії, заводимо мотор і даємо попрацювати в протягом декількох хвилин. Глушимо і приступаємо до зливу мастила. Промивання проводиться зі старим елементом, що фільтрує, спільно з яким при підміні будуть видалені забруднюючі частинки.

  Читайте також:

  Мицубиси Аутлендер Xl Какое Масло Моторное Заливат... Какое масло заливать в движок Митсубиши Аутлендер Обладатели пользующегося популярностью кроссовера Митсубиши Аутлендер – как бывалые, так и начинающие – нередко интересуются темой на предмет выбора подходящего моторного масла для собственной машины....
  Как Снять Противотуманки На Рено Меган 2... Выбор и смена противотуманных фар на Рено Меган 5 Полезность противотуманок явна. Они обеспечивают завышенную видимость на далеких расстояниях, что увеличивает безопасность движения на дорогах в нехороших критериях по причине тумана по другому непого...