ЯК РОЗЧИНАТИ КРОВЕЛЬНУ СТІНІЮ СТИЛЬ ЛОФТ. БРІШНИЙ СТІЙ власними руками ВАШІ РУКИ РІЧНИЙ ВИРОБНИК DIY

Читайте також:

Як вклеїти Лобове Стекло.Как Зробити Праймер Самом... як вклеїти лобове скло.як зробити праймер самому творець: Олег Нестеров Брест ОНБ Розміщено: 6 сент. 2014 р Переглянуто 114 774 Мені сподобалося: 1 222 Мені не сподобалося: 83 як вклеїти лобове стекло.Что необхідно для цієї мети який інструмент і я...
Як Зробити Цегельну Стіну В Стилі Лофт. Цегляна Ст... ЯК ЗРОБИТИ Цегляний СТЕНУ В СТИЛІ ЛОФТ. ЦЕГЛЯНА СТІНА своїми руками СВОЇМИ РУКАМИ Handmade DIY творець: СВОЇМИ РУКАМИ Handmade DIY Розміщено: 20 Квітня. 2017 р Переглянуто 71 980 Мені сподобалося: 4 174 Мені не сподобалося: 35 {Другий частина. ЯК З...

Автор: Ручний інструмент для ручної роботи DIY

Опубліковано: 20 квітня 2017 року
Переглянуто 67 963
Подібно приблизно: 2 058
Мені не сподобалось: 34

Читайте також:

Зробити Ремонт АКПП Або Купити Б / У (Контрактна К... Зробити ремонт АКПП або купити б / у (контрактна коробка автомат)? Що краще? творець: Розміщено: 29 Серпня. 2017 р Переглянуто: 22, 978 Мені сподобалося: 156 Мені не сподобалося: 36 З усіх додаткових питань телефонуйте в наш техцентр по ремонтним...
Як Зробити Цегельну Стіну В Стилі Лофт. Цегляна Ст... ЯК ЗРОБИТИ Цегляний СТЕНУ В СТИЛІ ЛОФТ. ЦЕГЛЯНА СТІНА своїми руками СВОЇМИ РУКАМИ Handmade DIY творець: СВОЇМИ РУКАМИ Handmade DIY Розміщено: 20 Квітня. 2017 р Переглянуто 71 980 Мені сподобалося: 4 174 Мені не сподобалося: 35 {Другий частина. ЯК З...

Друга частина.
ЯК РОЗЧИНАТИ КРОВЕЛЬНУ СТІНІЮ СТИЛЬ ЛОФТ. БРІШНИЙ СТІЙ власними руками ВАШІ РУКИ РІЧНИЙ ВИРОБНИК DIY
Відео знято з каналу Good Gene за ліцензією Creative Commons. Attribution. Увійдіть, дуже цікавий канал.
Останнім часом дуже популярним став так званий мансардний стиль, у тому числі, наприклад, відкрита цегляна кладка або її наслідування на одній або декількох стінах.
Власникам квартир в цегляних будинках в цьому плані пощастило. просто залиште стіну так, як це є, або зніміть штукатурку, але жити в панельні або дерев’яні будинки теж не засмучуйтесь. У цьому майстер-класі я покажу, як при бажанні можна зробити імітування цегельної кладки на будь-якій поверхні своїми руками.
Просто скажи, що цей процес простий, кожен може це зробити, але займає достатньо часу.
Для роботи нам потрібен ряд інструментів та адаптації:
— гіпсова штукатурка;
— танк для змішування штукатурки;
— дерев’яні рейки секції 1×1 см, довжина 1 метр або їх аналог (я замовляв у столярній майстерні);
— рівень;
— клейовий пістолет і стрижні до нього;
— спрей;
— лопатки широкі і маленькі;
— шліфувальний верстат або стрічка з наждачним папером (для великих ділянок бажано, звичайно, перший);
— праймер;
— фарба, кисть, ролик для фарбування;
— лінійка, олівець.
1. Спочатку ми готуємо поверхню для застосування. ми видаляємо все, що падає або збирається впасти. В інших. нерівності поверхні не мають значення.
2. Одна з дерев’яних рейок вирізана на 6,5 см довжини. вони будуть потрібні для мостів між цеглою. Самі цеглу розміром 25×6,5 см (природний розмір).
3. Використовуючи рівень, лінійку та олівці, позначте лінію нашого розташування кераміки та клейові напрямні гарячим клеєм.
4. Ми робимо штукатурку, ми змочуємо стіну і кидаємо її штукатуркою. Вам потрібно зробити це досить швидко 🙂
Вирівняйте за допомогою великої кельми на напрямних.
Я рекомендую суміш гіпсової штукатурки невеликими порціями, приблизно 1 квадратний метр за раз. На початку ви можете зробити менше, так би мовити. тестовий пакет.
Вже забарвлена ​​стеля захищена фарбою стрічки.
5. Якщо ми хочемо отримати приємну, гладку, нову цеглу, зачекайте 15-20 хвилин, поки штукатурка трохи не затвердіє, а потім затягніть сторону шпателя по всіх напрямках і від’єднайте їх від стіни
Якщо ми хочемо мати красиву, стару цеглу з чіпсами та нерівностями, ми чекаємо, щоб штукатурка ретельно просохла і стала міцна, а потім видаліть напрямні.
Мені подобається перший варіант, але в деяких місцях я планую робити чіпси та нерівності.
Після видалення напрямних я вручну формую периметр келиху, зволожуючи водою, згладжуючи нерівності.
6. На сухому місці ви можете почати стирати шви. Цей процес простіше зробити, якщо ви кладете штукатурку в щільний поліетиленовий мішок, виріжте невелику відвертку в кутку, вичавіть в шов (як крем для кондитерських виробів) і розмазуйте його.
7. Якщо результат задовольняється, то цей пункт може бути опущений. Але я хотів зробити гладку стіну. Швабінг. це найприємніша, шумна і пилова сцена в цьому процесі.
8. Після шкіри потрібно ретельно очистити стіну від пилу, грунтовки та пофарбування. Я пофарбував інтер’єр з мимою фарбою.
Нещодавно стиль став популярним лофтом, який включає в себе відкриту бруківку кладку або її насіння на стінах.
Власникам квартир у цегляних будинках в цьому плані пощастило. просто залиште стіну так, як це є, або зніміть штукатурку, але жити в панельних будинках теж не засмучуй. КАНАЛ ДЛЯ КРЕАТИВНОГО DIY:
Цей канал створений для тих, хто любить життя, котрий любить створювати для себе незалежних, цілеспрямованих і творчих людей. Вміст каналу складається з відео, який розповість вам, як робити різні речі своїми руками. І відео буде мати справу з абсолютно різними сферами діяльності, головним критерієм є зробити це самостійно. КАНАЛИ ПЛЕЙЛИСТІВ:
1. МАШИНИ ТА Мотоцикли.
2. БУДІВНИЦТВО ТА РЕМОНТ.
3. МОБІЛЬНІ ПРИСТРОЇ ТА КОМП’ЮТЕРИ.
4. Робіть себе з вашими руками. Приєднуйся зараз:
.
TWITTER.
.
ДОБРЕ.
.
GOOGLE
LIVEJOURNAL.
TUMBLR.
РЕДДІТ.
BLOGGER.
DIGG.
PINTEREST.
AMEBA.
LINKEDIN. Мій канал на YouTube.
Мій канал на YouTube.

Теги youtube: brickstreetwallstyle # brickwashellswithmirrors # brickwall # brickwork # brickworkwith its arms # як зробити bricksten.

Читайте також:

Як Зробити Двигун В Майнкрафт... Електродвигун в Minecraft: виробництво електроенергії Електродвигун. що це та що потрібно для мікроавтобусів? В принципі, його застосування дуже подібне до подібного пристрою в повсякденному житті. Що нам потрібно для його створення? Ми вже писали п...
Як Зробити Двигун На Дровах Ми створюємо витрати газу на один день на суму менше 50 дол, а завтра. на вугілля в місті і вздовж дороги. Постійно зростаюча ціна на бензин є основною головною більючою проблемою автомобілістів, і, хоча б, щоб заощадити, машини перетворюються на г...