як поміняти гальмівний барабан на Ваз 2107

Як поміняти гальмівний барабан на Ваз 2107

Гальмівний барабан, незважаючи на ту обставину, що виготовлений з міцного металу, досить стрімко зношується. Коефіцієнт зчеплення між ним і гальмівними колодками зменшується. В ході машина починає гірше гальмувати. Побачити це не просто:

 1. Знос відбувається рівномірно, як слід, гальмівні властивості також погіршуються не миттєво.
 2. Під час гальмування вага машини переноситься вперед, тому що просто зусиль доводиться на фронтальні, а не задні гальма.

необхідні інструменти

Щоб поміняти гальмівний барабан ВАЗ 2107, знадобляться:

 • Набір гайкових ключів.
 • Наждачка.
 • Викрутка.
 • Пара монтажних лопаток інакше кажучи монтувань.

Ознаки необхідності заміни

поміняти гальмівний барабан потрібно при виникненні ознак деформації інакше кажучи розтріскування деталі. Черговий привід для підміни — знос стін барабана. Щоб перевірити це, потрібно дістатися до робочої поверхні деталі і перевірити внутрішній діаметр. Останній протягом зносу барабана зростає. Дуже допустимий внутрішній діаметр — 251 мм. Якщо вимірювання дають більше значення, барабан потребує термінове підміні. Для цієї мети необхідно розуміти, як зняти гальмівний барабан ВАЗ 2107. Значний знос робочої поверхні барабана також ускладнює його зняття з маточини. Це відбувається через виникнення бортика по краю внутрішньої поверхні барабана там. Гальмівні колодки сточують робочу поверхню, в місці, де вони не контактують з барабаном, метал залишається цілим. З плином часу різниця діаметрів стає так великий, що в процесі зняття барабана бортик чіпляється за гальмівні колодки.

Зняття гальмівного барабана Ваз 2107

Читайте також:

Замена Задних Тормозных Колодок Киа Рио 2010... Смена фронтальных и тормозных колодок задних колес Киа Рио Для смены фронтальных тормозных колодок на Киа Рио нам будет нужно: колодки Sangsin (Hi-Q). 1. Прежде всего нужно загнать автомобиль на смотровую площадку, потом снять колесо. Чтоб облегчить...
Зняти Обшивку Задньою Двері Форд Фокус 2... Форд Фокус Фан Форд Фокус Фан Розбирання дверей Форд Фокус 2відео Зняття обшивок передньої і задньої дверей Якщо ви поставили собі за мету зняти обшивку двері форд фокус необов'язково знімати пискавку і її панелі, особисто я цього не робив жодного...

Перед зняттям барабана потрібно вивісити автомобіль інакше кажучи заднє колесо, де потрібно зняти барабан, і неодмінно опустити важіль «ручника». Якщо роботи виконуються не на підйомнику, потрібно поставити черевики під колеса, щоб машина не покотилася і навіть не звалилася з домкрата. Інакше є варіант не тільки зруйнувати домкрат, гальмівний механізм як ще його називають деталі кузова, зате отримати серйозні травми.

Як зняти гальмівний барабан ваз

Моя сторінка Vk Моя партнерська програма на You Tube Група Vkонтакт.

Коли автомобіль піднятий і зафіксований, майбутня послідовність операцій така:

 1. Зняти колесо з автомобіля.
 2. За допомогою накидного або звичайного гайкового ключа вивернути напрямні штифти, які виконують роль кріплення барабана до маточини колеса.
  Як Зняти Задній Барабан На Ваз 2107
 3. зняти барабан, помірно, без перекосів, стягнувши його з маточини і колодок.
  Як Зняти Задній Барабан На Ваз 2107

Примітка: якщо барабан не знімається, можна використовувати імпровізований знімач з двох болтів М8. Для цього треба вставити їх в отвори на барабані і плавно вкручувати їх. Впираючись в маточину, вони зіштовхнуть барабан з посадкового місця. Робити це треба акуратно, так як є ймовірність того, що бортик на внутрішній поверхні барабана зашкодить гальмівні колодки.

Установка гальмівного барабана

Читайте також:

Як Зняти Панель Приладів На Ваз 2114... Як самостійно зняти панель пристроїв на ВАЗ-2114 Як самостійно зняти панель пристроїв на ВАЗ-2114 Панель приладів - це не тільки лише 10-ки різних вимірювальних пристроїв і перемикачів, одночасно важливий декоративний елемент. Пошкоджений щиток може ...
Підвіска Матіз: Задній Важіль... підвіска Матіз: задній важіль творець: світ матізов Розміщено: 30 Червня. 2016 р Переглянуто: 16 747 Мені сподобалося: 335 Мені не сподобалося: 7 Чим загрожує запущене стану заднього важеля Деу Матіз? Тут відео ми покажемо це на яскравому прикладі ...

Перед установкою нового гальмівного барабана потрібно наждаком очистити посадкову поверхню на фланці від іржі і бруду. Потім змастити її, також новий барабан в місці контакту з фланцем, графітової високотемпературної мастилом. Це полегшить наступну розбирання вузла

Далі слід перевірити рівень гальмівної рідини в бачках, що він домагається найбільшої позначки, відкачати частину за допомогою шприца. Існує, що при зведенні гальмівних колодок поршні гальмівних циліндрів утапліваются і гальмівна рідина може видавитися через верх бачка.

Колодки зводяться використовуючи монтувань, що застосовуються для важелів. Для цієї мети їх кінці впираються в бортик щитка, а самі монтування зводяться, стискаючи колодки по повній програмі.

Як Зняти Задній Барабан На Ваз 2107

Примітка: якщо після того як колодки зведені, вони заважають стати новим барабану на місце, необхідно відпустити трос ручного гальма. Для цього необхідно відкрутити регулювальну гайку, що знаходиться під днищем автомобіля.

Коли гальмівний барабан стане в район, його слід відцентрувати так, щоб отвори в його корпусі співпали з кріпильними отворами на фланці. Якщо що залишається зробити нашому клієнтові зроблено правильно, направляючі штифти зобов’язані} бути укручуватися в ступиці, а не впиратися туди.

Після установки барабана слід сісти в автомобіль і пару раз натиснути і відпустити педаль гальма, щоб змусити працювати гальмівний механізм. Після такого факту неодмінно потрібно перевірити рівень гальмівної рідини в бачках і долити її в міру потреби. Доведеться також відрегулювати натяг троса ручника, коли його не доводилося відпускати свого часу установки барабана. Внутрішній діаметр робочої поверхні нового барабана менше, ніж у старенького, тому при неврегульованою «ручнику» колодки бувають варіації тертися об барабан свого часу руху, що швидше за все викличе їх ранній поломка. У гіршому випадку тертя викликає сильне нагрівання гальмівного механізму і закипання гальмівної рідини, що призведе до відмови гальмівної бухгалтерської системи.

Як зняти задній барабан на ваз 2107.

Читайте також:

Як Зняти Обшивку Двері Форд Фокус 3... Процедура зняття обшивки дверей Форда Фокус 3 Процедура зняття обшивки дверей Форда Фокус 3 Зняття обшивки дверей Форд Фокус 3 виробляють самостійно. Одночасно важливо знати, що кріплень на обшивці дверей автомобіля фактично немає, точніше, вони прих...
Як Зняти Обшивку Задньою Двері Шкода Октавія... як зняти обшивку двері? як зняти обшивку двері? Що потрібно, для вас стало в нагоді зняти обшивку з двері автомобіля Octavia Tour. Покоління особливо ролі не грає, тому анотація підійде для всіх господарів Шкоди Тур. Робота досить звичайна, тому що п...