знімаємо заднє сидіння на Рено Логан самі

знімаємо заднє сидіння на Рено Логан самі

Дуже популярна модель французького автопрому Рено Логан, реально займає лідируючі позиції на Ринку росії. Незважаючи на власний економний клас, автомобіль дуже надійний і практичний при експлуатації. Таку універсальність Логану робить солідний кліренс і достатньою ємності багажник. На жаль як вчинити якщо потрібно перевести на машині, великогабаритний вантаж? Адже задні сидіння на цій справі автомобілі не складаються!

На відео є момент, як зняти заднє сидіння і підняти спинку!

Процес зняття задніх сидінь

зняти заднє сидіння на Рено Логан досить легко, вам вистачить мати поруч ключ гайковий, викрутку і пару рук надійного товариша, тому що спинка сидіння досить важкий.

Найважливіше дістаємо з автомобіля все що буде тільки заважати в наступних роботах, до таких елементів відносяться гумові килимки і задня полку.

    Далі витягуємо фіксатори, які затримують подушку сидіння у вас вдома, в тому випадку вони з першого разу не піддаються слід незначно обробити місця за допомогою WD-40 (Обробляти з’єднання слід акуратно, що не забруднивши оббивку сидінь). Коли що залишається зробити нашому клієнтові оброблено, спробуйте просто похитати сидіння з боку в бік. Від таких рухів вони з легкістю зможуть вернутися до цього працездатний стан і відпустять подушку.

Як Зняти Заднє Сидіння Рено Логан 2

Тягнемо подушку за її основу.

Renault Logan 2. зняти заднє сидіння (частина 1)

Згідно з описами і відео в інтернеті, для зняття сидіння Логана, потрібно відкинути сидушку і відкрутити спинку.

Як Зняти Заднє Сидіння Рено Логан 2

Схожий елемент заднього сидіння, краще діставати з асистентом.

Як Зняти Заднє Сидіння Рено Логан 2

Потрібно вивернути всього два болта з лівого і правого боку.

Якщо ремені безпеки несправні і заважають виконати задумане, просто зніміть їх з кріплень. Для цієї мети демонтуйте накладку з її пряжки і викрутити фіксуючий її болт. А після з використанням плоскої викрутки, від’єднуємо гвинт кріплення облицювання розташованої по центру кузова.

  1. Витягуємо кронштейн ременя, для цієї мети вам потрібно відтягнути облицювання. Свого часу виконання таких робіт ви відчуєте серйозний опір необізнаних фіксаторів, однак не хвилюйтеся, вони розраховані на збереження цілісності навіть при трагедії. Так, що зламати їх буде досить проблематично.
  2. Після самого кронштейна, витягаємо і сам «мову» ременя безпеки.
  3. Знімаємо нижній кронштейн, облицювання і витягуємо інерційну котушку в зборі.

Після чого, коли задня спинка звільнилася на сто відсотків, і їй нічого не заважає, з використанням асистента витягуємо її з салону.

Зверніть увагу!

До того як завантажити додаткову масу в автомобіль, зверніться за довідкою до інструкції з експлуатації власного Логана. Тому що на авто з різним об’ємом мотора, вантажопідйомність різна.

Також з особливою увагою поставтеся до збереження цілісності всіх маленьких деталей і фіксаторів. Якщо при складанні зламається хоча б якийсь з них, ви купуєте один незграбний задній диван, який буде тільки просто «гуляти» при поїздках тут.

Поради від Логановодов

Деякі з господарів Логанов, вже здавна за допомогою вищезгаданого методу звикли перевозити великогабаритні вантажі, але додатково всього вищесказаного діляться своїми порадами:

Якщо потрібно перевозити вантажі нерідко, просто не зміцнюйте болти, що фіксують спинку. При їх відсутності процес зняття зменшується з хорошою віддачею, і при їх відсутності спинка у вас буде. Але болти слід зберегти в надійному місці на всякий випадок.

Читайте також:

Як Зняти Обшивку Дверей Мерседес Вито 639... СХЕМА ВИЯВЛЕННЯ БЛОК ДИСТАНЦІЙНОГО ДИСТАНЦІЯ ЗМІНИТИ НА МЕРЕЦЕЙ VIANO 639 Діаграма, як видалити задню розсувну дверну подушку на віано Mercedes 639. Віто W639. Кузов, салон. Клуб любителів мікроавтобусів і. Посібники для ремонту та експлуатації автом...
Ремонт Насоса Гур Рено Лагуна 2... ремонт потужності керованого рено-лагуна 2 Знову бруд помідь Він загубив всю оливу під капотом, тільки почув, як гуркнув насос Гура. Загалом, покладіть машину на ремонт, зніміть насос і розібране. Використовуючи рекомендації наших майстрів, вичавлюю...