як зняти заднє сидіння на KIA Rio? Таке теж може знадобитися

як зняти заднє сидіння на KIA Rio? Таке теж може знадобитися

Деякі автолюбителі в якийсь момент стикаються з питанням як зняти заднє сидіння на Kia Rio. Незважаючи на всю позірну простоту цього діяння, не багато людей знають, як правильно це слід робити. Нерідко через недосвідченість ламаються кріплення, це не дозволяє поставити їх назад. Нехай навіть і вийде поставити їх в район, вони виявляться, закріплені ненадійно і будуть елозить. Особливо це небезпечно якщо прохід зі спинками. Вони бувають варіації при різкому гальмуванні стати досить небезпечними і нанести травму пасажиру або навіть водієві. Тому поставтеся до процесу дуже пильно.

Потреба у збільшенні багажник універсалу. Хто шофер хоч раз в поточному житті стикався з однією з цих проблем. А господарі робочих коней — універсалів, часто.

Нашому клієнту залишається крісла в Kia Rio ергономічні. Вони розроблені так, щоб зробити поїздку на автомобілі дуже комфортабельною. Навіть задні місця обладнані ременями безпеки. Тут вони звичайні, проте досить дієві. Тому поїздка на задньому сидінні виявиться досить комфортною і надійною.

Читайте також:

Як Зняти Обшивку Дверей Багажника Хонда Срв... Honda CR-V Наташа ナ タ シ ャ Бортжорнал Оновлення деталей інтер'єру. Частина 1: двері ( інструкція: як зняти карту дверей у Honda CR-V 3) Привіт, дорогий читач! Сім років експлуатації автомобіля не міг пройти без сліду. Після літнього полірування тіла я...
Як Зняти Задній Двірник На Кіа Спортаж... Виберіть і змініть склоочисники для Kia Sportage Склопідйомники Kia Sportage можуть бути віднесені до витратних матеріалів автомобіля, які періодично вимагають заміни. Для того, щоб автомобіль залишався надійним, зручним і безпечним протягом всього т...

Як Зняти Заднє Сидіння На Кіа Ріо

Такий тип кузова найбільш поширений в країні. Тому розповідь про демонтаж сидінь, буде заснований саме на цій справі варіанті Kia Rio. Пятидверка фактично відрізняється будовою і кріпленням спинок.

Як зняти заднє сидіння на кіа ріо.

Почати слід із зняття кріплень-фіксаторів з підлогового покриття. Розміщуються вони попереду. Після потрібно акуратно вийняти покриття з машини і відкласти його в сторону. Далі цього знімають фіксатори зі спинки сидінь і відкручують чотири болта їх кріплення. Після закінчення демонтують ремінь безпеки, викрутивши болт кріплення. Після знімають підголовники і спинку.

як зняти задні сидіння на Kia Rio

Тут відео я розповім Для вас ка зняти задні сидіння на автомобілі Kia Rio.

Починати краще з правого боку сидіння. Спочатку відвертаються три болта, і знімається чашкодержатель має поглиблення. Саме сидіння кріпиться на п’яти болтах. Два знаходяться на підлозі, а три під спинкою.

Це повне розбирання. Вона проводиться при необхідності зміни чохлів або для їх хімчистки. В інших випадках, обходяться простим відкручуванням болтів фіксаторів і витягуванням сидінь.

Читайте також:

Як Відкрити BMW E34 Без Ключа Як відкрити BMW E34 без ключа? У житті будь-якого автомобілі з'являються проблеми, такі як забування ключів в салоні й потрапляння в двері або випадкове випадання ключів у багажнику і закриття його. Цей будинок, де зберігаються запасні ключі, знаходи...
Як Зняти Паливний Насос Рено Трафік... Інструкція з видалення паливного бака з рухом Renault Заміна паливного насоса (бензиновий насос) Очищення сітки Будьте обережні, замінюючи паливні фільтри на паливному фільтрі Opel, рекомендую тільки оригінал, інші не підходять. Корінна навігація Інш...

Збірка проводиться в зворотному порядку. При цьому обов’язково потрібно акуратно затягувати болти. Не можна допускати зриву різьблення. Знайти аналогічні фіксатори проблематично, а капелюшки іншої форми можуть заважати. Особливо це стосується кріплень розташованих під спинкою.

Як Зняти Заднє Сидіння На Кіа Ріо

Подушка сидіння в цьому типі кузова практично не відрізняється від чотирьохдверного аналога. Тому її демонтаж практично ідентичний. Зате спинка має істотну відмінність. Тут вона складається з двох частин. Ось з ними і пов’язані відмінності в розбиранні.

Спочатку виробляють підготовчі роботи. Вони аналогічні іншого типу кузова. Таким же чином демонтується ремінь безпеки. Велика частина подібних машин укомплектована системою регулювання спинок. Знімається вона тільки після розбору ременя. Для цього потрібно прибрати кришки механізму керування нахилом спинки. Акуратно від’єднавши трос, знімають підлокітник, разом з механізмом відкрутивши болт.

У нормальному положенні спинки кріпляться замками до ударної пластині, що знаходиться на стінці кузова. Якщо їх відщепнути, то за допомогою механізму підйому, можна опустити спинку в будь-яку сторону. Знявши цей механізм і нахиливши спинку вперед, відкручуємо її зі спеціальних петель. Досить відкрутити два болта. Таким же способом знімають і другу спинку.

При складанні сидіння будьте уважні при установці підйомного механізму. Перекоси при установці, можуть привести до несправності вузла.

інші моделі. Практично така ж схема задніх сидінь використовується на Hyundai Solaris. Відмінність тільки в видах фіксаторів, а також петлях, використовуваних в хетчбек. В іншому процес збирання та розбирання практично аналогічний.

Читайте також:

Як Зняти Стартер На Фіат Дукато Відео... Фотохудожник Стартовий Fiat Ducato 2.3 Iweko Daily Як зняти стартер двигуна на Fiat Coupe Самостійне ремонтування Dukato Ремонт Fiat стартер Використовувався стартер / бендсикс / шибери для Fiat Ducato 86-94 1.9D: Запчастини на RIA.com Ст...
Як Зняти Радіатор Грубки Рено Меган Сценик... Заміна радіатора на сценічний Процедура заміни радіатора автомобіля Renault Scenic складається з декількох етапів альтернативних дій та для проведення подібної операції необхідна демонтаж багатьох деталей передньої частини автомобіля. Заміна роботи в...