Зняття і установка важеля КПП на ВАЗ 2107

Зняття і установка важеля КПП на ВАЗ 2107

При управлінні автомобілем, важіль перемикання передач ВАЗ 2107 потрібен з метою зуміти урізноманітнити швидкість за допомогою коробки. Так само як і будь-яка деталь машини він схильний до несправностей, тому ця стаття що ж насправді як зняти важіль КПП ВАЗ 2107 і при бажанні відремонтувати інакше кажучи поміняти.

Сам важіль — це короткий відрізок виходить з механізму перемикання (в побуті куліса), а його продовження з набалдашником іменується стрижень. Якщо він дуже бовтається, то це призводить до утрудненого переключення передач або він просто злетить з важеля. До таких наслідків призводить зазвичай тоді, коли перемикання передач з якихось причин відбувається важко інакше кажучи просто від часу розбовталася розпірна втулка демфера, або справа в кулісі.

Розташування і пристрій

Важіль КПП ВАЗ знаходиться в салне автомобіля праворуч від водія. Прикріплюється він на важелі лаштунки за допомогою втулок. Ламається він рідко, але знімати його на практиці доводиться якщо, кропива, коли КПП необхідно зняти.

Як Зняти Важіль Кпп Ваз 2107 Відео

Пристрій важеля і механізму перемикання передач

Як демонтувати важіль КПП ВАЗ 2107

Якщо у Вас були труднощі з люфтом конкретно у втулках, то завчасно необхідно придбати ремкомплект ручки кпп ваз 2107 і після її демонтажу.

До початку робіт приготуйте викрутку.

Як зняти важіль кпп ваз 2107 відео.

 • Встановіть коробку в нейтраль.
 • Посуньте чохол.
 • Вичавіть викруткою запірну втулку демпфера вниз.
  Як Зняти Важіль Кпп Ваз 2107 Відео
 • Зніміть стрижень з головкою.
 • Вийміть з його застосуванням залишилися втулки.
 • Поміняйте їх в зворотному порядку як на картинці.

як зняти важіль КПП ВАЗ

Відео що як зняти важіль КПП не зламавши фіксатори. Розвивай власний канал укупі з AIR :.

Перед установкою до району на сто відсотків зберіть стрижень з втулками, надіньте його НЕ важіль і різко вдарте вниз, щоб висадити його до місця.

Якщо потрібно поміняти цілком кулісу, то до викрутки додайте ключ на 10 (краще торцевий інакше кажучи головку):

 • зніміть декоративну панель;
 • відкрутіть пильовик;
 • ключем на 10 відкрутіть механізм;
 • витягніть його з коробки.

Як Зняти Важіль Кпп Ваз 2107 Відео

Після ремонту або при заміні збірка робиться в зворотному порядку.

Якість ремкомплектов втулок ще в стадії розвитку і вільний хід стержня залишається досить великий, тому якісь замість пластмасових і гумових втулок просто підбирають за розміром звичайний шланг і зміцнюють йому.

Тюнінг важеля

Важіль швидкостей розміщений на «сімці» кілька безуспішно, є гіпотеза, що він задовгий, інші далеко тягнутися і загальне зауваження при включенні задньої швидкості до головних додається, що б’ємося рукою про коліно пасажира.

Деякі підбирають відповідні за розміром важелі від іномарок і закріплюють їх. 2-е, і саме звичайне, при самостійній модернізація ручки, це просто зробити її коротше. Для цієї мети вам стрижень важеля відпилюють на 5 — 7 см довжини і заново нарізають різьбу.

Самий конструктивні метод тюнінгу, це перенесення важеля ближче до водія і зменшення його ходу при перемиканні передач. Виглядає, при доведенні до логічного кінця, переконливо.

Як Зняти Важіль Кпп Ваз 2107 Відео

В деталях про такій процедурі прочитайте на сторінках сайту.

Наведений тюнінг важеля робить унікальним салон вашої машини, але не забудьте про безпеку водіння адже наведені приклади мають свої плюси і мінуси і робити їх інакше кажучи ні вирішувати Вам.

Читайте також:

Як Зняти Задній Барабан На Рено Логан... Знімаємо задній гальмівний барабан на Рено Логан (фото і відео) знімаємо задній гальмівний барабан на Рено Логан (фото і відео) Гальмівний барабан на Рено Логан слід знімати коли його зносу інакше кажучи пошкодження, підміни гальмівних циліндрів або ...
Підвіска Матіз: Задній Важіль... підвіска Матіз: задній важіль творець: світ матізов Розміщено: 30 Червня. 2016 р Переглянуто: 16 747 Мені сподобалося: 335 Мені не сподобалося: 7 Чим загрожує запущене стану заднього важеля Деу Матіз? Тут відео ми покажемо це на яскравому прикладі ...