Знімаємо захист стартера на Нива Chevrolet самостійно

знімаємо захист стартера на Нива Chevrolet самостійно

Авто інженер — це людина, яка отримує маленьку заробітну плату і гикає все життя, так як вдячні автовласники з теплом і любов’ю згадують його роботу. Це ми для того, що в автомобілі Нива Chevrolet бувають кілька вузлів і агрегатів, зібраних не в такій мірі, як здається хорошим користувачам. Взяти хоча б захист стартера. Знімати її — пекельна праця, ставити — те ж саме. Але і одночасно без захисту нікуди.

Навіщо потрібен захист стартера на Нива Шевроле

Як Зняти Стартер На Ниві Шевроле Відео

Мабуть інженери замислювалися, що термічна захист стартера повинна нагадувати про себе, тому зробили таке недовговічне кріплення. З причини, що захист злітає з вушка виникає неприємне деренчання.

Збірка обладнання навісного під капотом Ниви очевидно адаптувалася під форми колісних арок, тому якісь вузли залишилися поза зоною досяжності. Стартер, в часності. Зверху над ним нависає випускний колектор, знизу він прикритий бризковиком і захистом фронтального моста і затиснутий між опорною подушкою мотора і помпою.

Читайте також:

Шевроле Круз Працює Як Дизель... Chevrolet Cruz 1.8 працює як дизель Працює як ТРАКТОР, автоматично тільки 1 місяць. Тепер воно розпочато 8 разів. Що робити? Ремонт і заміна каталізатора Chevrolet Cruz 1.6 з розрядником полум'я. Я вирішив взяти Крус. Мабуть, подібний спорт-пацанськи...
Заміна Лампочок В Приладової Панелі Шевроле Лачетт... підміна лампочок в приладовій панелі chevrolet лачетті підміна лампочок в приладовій панелі chevrolet лачетті Контрольна лампа несправності комплексу бухгалтерських програм управління двигуном Контрольна лампа несправності бухгалтерської системи поду...

Як Зняти Стартер На Ниві Шевроле Відео

Винахідливість пружина = російське ноу-хау!

щиток кріпиться на 2-ух гайках і вдає із себе штампований за формою стартера кожух. Його завдання — оберігати від перегріву стартер , так як в інжекторних моторах з каталізатором температура випускного колектора значно вище, ніж у карбюраторних.

Як зняти стартер на ниві шевроле відео.

Небезпека їзди без захисту стартера

Як Зняти Стартер На Ниві Шевроле Відео

Небезпека їзди без захисного щитка в такому питанні, що при великих навантаженнях і в складних умовах роботи стартер може критично перегрітися, що призведе до оплавлення або розтріскування пластикових деталей , ізоляції на обмотках, в добавок вигоряння ізоляції на проводах, які живлять і управляють стартером.

Зняти стартер на Шеви-Ниві з кондером Повний гемор.

зняття, ремонт і установка стартера, Шевроле Нива 2008 р.в., з кондиціонером, пробіг 180 тис.км. Знято стрілялки камер.

В ході це призводить не тільки до виходу стартера з ладу, але зате замикання проводів, тоді доведеться познайомитися з механізмом роботи вогнегасника. Основна проблема зі щитком в тому, що вушка кріплення зафіксовані двома точками точкового зварювання. Через рік-два експлуатації вони неминуче відвалюються від вібрації і кожух починає торохтіти і дзвеніти, що мало кому до душі. Привіт інженерам, а тепер знімаємо захист стартера на Ниві Шевроле.

як зняти теплової кожух стартера на ниві Шевроле

Спираючись на досвід власників Ниви Шевроле, з’ясовується, що є два шляхи демонтажу злощасного кожуха — виколупати його монтуванням і утилізувати, але тоді стартер залишиться без захисту, або витратити кілька годин на демонтаж.

Читайте також:

Заміна прокладки клапанної Кришки Шевроле Лачетті ... заміна прокладки клапанної кришки Шевроле Лачетті F16D3 How to replace valve cover gasket GM F16D3 творець: Oleg Zuyeff Розміщено: 15 Березня. 2017 р Переглянуто 30 983 Мені сподобалося: 166 Мені не сподобалося: 17 Chevrole Lacetti. підміна проклад...
Як Зняти Обшивку Двері Опель Астра Н... як зняти обшивку задніх двері на Опель Астра h відео як зняти обшивку задніх дверей на Опель Астра h відео В один хмарний день задня двері не зачинилися, можна подумати пряжка ременя попала в отвір (таке нерідко трапляється), але немає, виявляється ...

Стартер дорожче, тому приступаємо до демонтажу за такою технологією:

  1. В обов’язковому порядку знеструмлюємо автомобіль, від’єднавши мінусову клему акумулятора або відключивши вимикач маси.
  2. Знімаємо захист двигуна. Для цього необхідно встановити автомобіль на оглядову яму або підйомник.

Як Зняти Стартер На Ниві Шевроле Відео

Знімаємо захист двигуна.

Тепер, коли кожух у нас в руках, оцінюємо ступінь пошкодження — якщо вушка просто обламані, можна або добре приварити їх до кожуха, або посадити на болти, так надійніше.

Деякі рекомендують прокласти шар азбесту між стартером і щитком , але при наявності зазору в цьому місці можна буде розраховувати на якесь охолодження. Перед тим, як поставити захист стартера на місце, потрібно подбати про те, щоб під руками були нові прокладки приймальні труби (з боку колектора і з боку глушника) і нові болти і гайки. Тільки тепер можна збирати все в зворотному порядку.

Варіант без кондиціонера

У деяких випадках (якщо автомобіль без кондиціонера) можна обійтися без демонтажу приймальні труби. Для цього потрібно відкрутити подушку двигуна і піддомкратити його, впершись один кінець дерев’яного бруска в випускний колектор ближче до блоку циліндрів, а інший — в домкрат.

Так можна спробувати вивести теплової щиток тому, крім цього є ще один спосіб — демонтаж випускного колектора. Без колектора щиток знімається запросто.

Вдалою всім роботи і приємних подорожей!

Читайте також:

Хендай Гетц Не Заводиться Не Крутить Стартер... 14.15 Він не розпочнеться. корисні поради 14.15. Не запускай. корисні поради Ваше технічне оснащення повинно бути бездоганним. адже у вас час є ті ж гроші, які, сподіваємось, у вас також є. Не втрачайте ні того, ні іншого. Якщо ви знаєте, де пропущен...
Як Зняти Панель На Хонда Акорд 8... Двері на Accord 7 Інформація про інших виробників недоступна. Дані дані керуються в процесі придбання, під час ремонту. Перш за все зверніть увагу на вартість дверей, яка не може бути нижчою, ніж офіційний виробник. УВАГА! Знайдено абсолютно простий...