Знімаємо захист стартера на Нива Chevrolet самостійно

знімаємо захист стартера на Нива Chevrolet самостійно

Авто інженер — це людина, яка отримує маленьку заробітну плату і гикає все життя, так як вдячні автовласники з теплом і любов’ю згадують його роботу. Це ми для того, що в автомобілі Нива Chevrolet бувають кілька вузлів і агрегатів, зібраних не в такій мірі, як здається хорошим користувачам. Взяти хоча б захист стартера. Знімати її — пекельна праця, ставити — те ж саме. Але і одночасно без захисту нікуди.

Навіщо потрібен захист стартера на Нива Шевроле

Як Зняти Стартер На Ниві Шевроле Відео

Мабуть інженери замислювалися, що термічна захист стартера повинна нагадувати про себе, тому зробили таке недовговічне кріплення. З причини, що захист злітає з вушка виникає неприємне деренчання.

Збірка обладнання навісного під капотом Ниви очевидно адаптувалася під форми колісних арок, тому якісь вузли залишилися поза зоною досяжності. Стартер, в часності. Зверху над ним нависає випускний колектор, знизу він прикритий бризковиком і захистом фронтального моста і затиснутий між опорною подушкою мотора і помпою.

Читайте також:

Як Зняти Руль На Форд Фокус 2... Процедура зняття керма з Форда Фокус 3.5 Процедура зняття керма з Форда Фокус 2.7 В рамках планування тюнінгу напевно власники Форд Фокус 5 пильну увагу приділяють удосконаленню салону власного автомобіля. Саме в салоні знаходяться шофер і пасажири, ...
Де Знаходиться Номер Двигуна На Шевроле Круз... ShuM029> Блог> Каталожні номери на запчастини Шевроле Cruze 1 ShuM029> Блог> Каталожні номери на запчастини Шевроле Cruze 1.6 Каталожні номери на запчастини Chevrolet Cruze 1.6 (109 к.с.):13502627 - Батарея акумуляторна 60А / Ч;13500771 - Батарея аку...

Як Зняти Стартер На Ниві Шевроле Відео

Винахідливість пружина = російське ноу-хау!

щиток кріпиться на 2-ух гайках і вдає із себе штампований за формою стартера кожух. Його завдання — оберігати від перегріву стартер , так як в інжекторних моторах з каталізатором температура випускного колектора значно вище, ніж у карбюраторних.

Як зняти стартер на ниві шевроле відео.

Небезпека їзди без захисту стартера

Як Зняти Стартер На Ниві Шевроле Відео

Небезпека їзди без захисного щитка в такому питанні, що при великих навантаженнях і в складних умовах роботи стартер може критично перегрітися, що призведе до оплавлення або розтріскування пластикових деталей , ізоляції на обмотках, в добавок вигоряння ізоляції на проводах, які живлять і управляють стартером.

Зняти стартер на Шеви-Ниві з кондером Повний гемор.

зняття, ремонт і установка стартера, Шевроле Нива 2008 р.в., з кондиціонером, пробіг 180 тис.км. Знято стрілялки камер.

В ході це призводить не тільки до виходу стартера з ладу, але зате замикання проводів, тоді доведеться познайомитися з механізмом роботи вогнегасника. Основна проблема зі щитком в тому, що вушка кріплення зафіксовані двома точками точкового зварювання. Через рік-два експлуатації вони неминуче відвалюються від вібрації і кожух починає торохтіти і дзвеніти, що мало кому до душі. Привіт інженерам, а тепер знімаємо захист стартера на Ниві Шевроле.

як зняти теплової кожух стартера на ниві Шевроле

Спираючись на досвід власників Ниви Шевроле, з’ясовується, що є два шляхи демонтажу злощасного кожуха — виколупати його монтуванням і утилізувати, але тоді стартер залишиться без захисту, або витратити кілька годин на демонтаж.

Читайте також:

Коди Помилок Шевроле Каптіва Дизель... Chevrolet Captiva Chevrolet Codes DTC P0700 Індикатор несправності (MIL) світить відразу після виникнення несправності. Контролер записує умови роботи в той час, коли виявляється несправність. Ця інформація зберігається в буфері запису стану та з...
Як Зняти Радіатор Грубки Шкода Суперб... Тема: Замнеа радиатора печі Теми інструментів Пошук по темі Дисплей Лінійний перегляд Комбінований вигляд Зовнішній вигляд Заміна радіатора нагрівача Щоб замінити радіатор печі, нам потрібно зняти нижню частину топеда. Отже, ми зламаємо: ...

Стартер дорожче, тому приступаємо до демонтажу за такою технологією:

  1. В обов’язковому порядку знеструмлюємо автомобіль, від’єднавши мінусову клему акумулятора або відключивши вимикач маси.
  2. Знімаємо захист двигуна. Для цього необхідно встановити автомобіль на оглядову яму або підйомник.

Як Зняти Стартер На Ниві Шевроле Відео

Знімаємо захист двигуна.

Тепер, коли кожух у нас в руках, оцінюємо ступінь пошкодження — якщо вушка просто обламані, можна або добре приварити їх до кожуха, або посадити на болти, так надійніше.

Деякі рекомендують прокласти шар азбесту між стартером і щитком , але при наявності зазору в цьому місці можна буде розраховувати на якесь охолодження. Перед тим, як поставити захист стартера на місце, потрібно подбати про те, щоб під руками були нові прокладки приймальні труби (з боку колектора і з боку глушника) і нові болти і гайки. Тільки тепер можна збирати все в зворотному порядку.

Варіант без кондиціонера

У деяких випадках (якщо автомобіль без кондиціонера) можна обійтися без демонтажу приймальні труби. Для цього потрібно відкрутити подушку двигуна і піддомкратити його, впершись один кінець дерев’яного бруска в випускний колектор ближче до блоку циліндрів, а інший — в домкрат.

Так можна спробувати вивести теплової щиток тому, крім цього є ще один спосіб — демонтаж випускного колектора. Без колектора щиток знімається запросто.

Вдалою всім роботи і приємних подорожей!

Читайте також:

Заміна пильовика Відео Інструкція... заміна пильовика відео інструкція творець: Сергій Іванов Розміщено: 2.7 жовт. 2012 р Переглянуто: 661 134 Мені сподобалося: 570 Мені не сподобалося: 104 підміна пильовика відео анотація Universal CV-Boot Instruction Video- Universal, Stretchable CV...
Як Зняти Задній Двірник На Кіа Спортаж... Виберіть і змініть склоочисники для Kia Sportage Склопідйомники Kia Sportage можуть бути віднесені до витратних матеріалів автомобіля, які періодично вимагають заміни. Для того, щоб автомобіль залишався надійним, зручним і безпечним протягом всього т...