Відремонтуйте рукоятку дверей на Volvo XC90

Сьогодні я постараюся описати, як вирішити проблему, яка дратувала мене з дати придбання XC90 півроку тому. Рукоятка заднього пасажирського дверей була трохи вільною, коли я купував машину, але спочатку це мене не турбувало. Але за півроку експлуатації він погіршувався, і, нарешті, настав момент, коли ручка більше не відкривала двері без додаткових маніпуляцій.

Ця стаття показує, як зняти дверну оздоблення, звукоізоляцію дверей і місце коріння проблеми. Процес описується крок за кроком (це займе близько 30 хвилин):

1. Вимкніть акумулятор у тому випадку, якщо машина раптово сприймає маніпуляції з дверима як зіткнення з іншою машиною, і вона вирішить, що настане час роздувати подушки безпеки. Я не знаю, чи це справжня небезпека, але я не хочу чітко перевірити це.

2. Тут, на фотографії, ви можете подивитися, яка проблема з ручкою дверей і де він висить. він прокручувався червоним кольором:

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис. 1 Дверна ручка

І на цьому фото. загальний вигляд підкладки дверей, тільки щоб дати зрозуміти, що ці місця відповідають внутрішнім:

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис. 2 Двері, вид з салону

3. Візьміть тоненьку плоску викруткою та зніміть накладення на дверну ручку з внутрішньої сторони. Я почав справа і гуляв по колу. У центрі є два пластикові затискачі, тому ретельно працюйте, щоб не розбити їх:

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис. 3 Видаліть накладення на дверну ручку

Читайте також:

Как Снять Обшивку Двери Форд Мондео 3... Демонтаж обшивки двери Нередко при стайлинге интерьера для вас придется снимать и ставить назад обшивку дверей. Данная статья обрисовывает процесс демонтажа. Разглядим процесс на примере водительской двери, на всех других дверях делается аналогично. ...
Як Зняти Задній ліхтар Форд Фокус 3... Зняти задню фару Форд Фокус 3 зняти задню фару Форд Фокус 3 Show player controls Published on Oct 3, 2015 donatepay.ru/donation/72889Як зняти задню фару з кришки багажника Форд Фокус 3 зняти задню фару з Форд Фокус 3Снять фару Форд Фокус 3 Com...

4. Коли рукоятка знімається, ми бачимо два гвинти з шапкою з зірочкою, які не поглиблюються, тому вам потрібні потрібний розмір і довжина біти або викрутки, щоб дістати до них. я зробив імпровізацію тим, що мав у коробці інструментів.

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рисунок 4 Необхідні гвинти

Снятие ручки двери вольва хс90

Вольва хс90 2015г.

Как снять панель двери volvo xc90

Как снять панель двери volvo xc90. Как снять карту двери volvo xc90. Как разобрать дверь volvo xc90. Как снять ручку двери.

5. Після того, як вони викрутили ці два гвинти і переконалися, що вони перебувають в безпечній місці (ми не хочемо, щоб вони десь у двері впали. це не буде легко звідти вийти), ми переходимо до наступного кроку Візьміть планову шматочку твердого металу (не надто різкий) і пропустите їх між дверцями та дверцятами. Є щонайменше 8 пластикових затискачів, які потрібно розстібнути. Коли ви стежите один або два, інші, розташовані в колі, можна розстебнути вручну.

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис 5 Ми підходимо до накладення на двері XC90

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис. 6 Потягніть обкладинку руками

6. Коли дверна засувка витягнута, не різко рухайтесь до себе, інакше ви все розбиваєте. Подивись всередину і подивіться, що є замок кабелю та дроти регулятора вікна. Коли я це зробив, моя мотузка випадково вискочила. Це не дуже велика трагедія, вона просто повинна бути запроваджена. Від’єднайте штепсель від проводів від скляного підйому. У моєму випадку він міцно тримався і потребував зовнішньої допомоги, щоб тримати кришку під час від’єднання.

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 7-е рис Від’єднайте штепсель від проводів

7. Тепер обробка дверей повністю знімається, і ви можете оцінити, як двері зроблені з внутрішнього боку. Немає нічого особливого: посередині є кабель замку.

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис.8 Внутрішнє розташування дверей

Читайте також:

Заміна Масла В Передньому Редукторі Volvo Xc90... Volvo XC90 D5-унікальний бурундук Bortjournal Зміна олив на задній осі AWD І найголовніше, коли шукаєш машину, спробуйте вибрати копію з відомою історією сервісу. Повторно з'являються помилки, чи може відома зміна масел Volvo HC90 у редукторах, подіб...
Заміна Підшипника Передньої Маточини Volvo S40... 13.2. Заміна передніх підшипників ступіці Заміна передніх підшипників ступіці Дворядкові роликові підшипники ступини мають герметичний дизайн. На заводі виконується попереднє завантаження та наповнення підшипників мастилом. Підшипники розроблені на в...

8. Зніміть звукоізоляцію (сіра піна), вона наклеюється, але не відчуває себе сильним.

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис.9 Зніміть звукоізоляційну кришку

9. Тепер ви можете дивитися в внутрішній простір дверей і побачити задню сторону зовнішніх ручок та звідки виникла ця слабкість.

Ви бачите цей блакитний кронштейн на металевому гофрокарточнику?

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис 10 Кліп і гілочка

Ми випускаємо гілку і переміщаємо кліп нижче, як на малюнку:

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис. Одинадцять Ми переставляємо кліп

Це все. Більше не потрібно тягнути або закінчити. Просто склеюйте звукоізоляцію, підключіть регулятор, закріпіть дверну плиту та закріпіть гвинти.

ЛЮЧЕННЯ ДИТЯЧОГО ЗАМОКУ, ЯКЩО ЛЮЧАЄСЯ, ЩО ПЕРЕВАГАЄЬСЯ ДОСТУПНОСТІ ПЕРЕВАГУ!

Ми закриваємо двері і перевіряємо, чи відкривається, а ручка завісає.

Підключіть акумулятор, спочатку плюс, а потім мінус. Встановіть годинник і готово! Наш Volvo XC90 тепер так добре, як новий 🙂

Читайте також:

Як Зняти Замок Запалювання Мерседес 190 Відео... Заміна замка блокування запалювання Багато автомобільних ентузіастів погоджуються, що навіть якщо почати працювати навіть невеликі несправності в блокуванні запалення, краще не чекати великих проблем, але негайно змінити необхідну частину, щоб уник...
Як Зняти Радіатор Грубки Шкода Суперб... Тема: Замнеа радиатора печі Теми інструментів Пошук по темі Дисплей Лінійний перегляд Комбінований вигляд Зовнішній вигляд Заміна радіатора нагрівача Щоб замінити радіатор печі, нам потрібно зняти нижню частину топеда. Отже, ми зламаємо: ...