як зняти обшивку двері?

як зняти обшивку двері?

Що потрібно, для вас стало в нагоді зняти обшивку з двері автомобіля Octavia Tour. Покоління особливо ролі не грає, тому анотація підійде для всіх господарів Шкоди Тур. Робота досить звичайна, тому що просить мінімуму інструментів. Додатково часу демонтаж багато не займе.

Для чого може знадобитися демонтаж?

1-ий (часто зустрічається) варіант — підміна штатної звукоізоляції на новітню, більш ефективну. Тут все дуже просто: до того, як встановити додатковий як ще його називають цілком новий ізоляційний матеріал, потрібно зняти всю обшивку з дверей або з іншої області салону Шкоди Октавії Тур: даху, арок, багажного відділення. Стосується це навіть до капоту Octavia, де процес звукоізоляції відрізняється від інших частин.

Як Зняти Обшивку Задньою Двері Шкода Октавія

У 2-му випадку демонтаж потрібно в процесі установки додаткового звукового обладнання. Якщо робити власний автомобіль «музичним», то варто підходити до цього питання серйозно. Ось тому водіям Шкоди доводиться «потрошити» салон, щоб розподілити по ньому динаміки та інше аудіо обладнання. Час від часу прямо в двері встановлюються колонки, а при володарі Шкоди Октавії Тур бажають зробити салон фактично звуконепроникним, щоб насолоджуватися музикою на 100%.

підготовка

Skoda Octavia Tour розбирання і зняття задній двері.

Як зняти обшивку дверей шкода октавія а5.

як зняти двері на Skoda Octavia Tour. Курс по видаленню вм’ятин без фарбування АвтоЮвелір Росія.

Потрібно приготувати певні інструменти для демонтажу.

 • Набір викруток. Основна частка матеріалу тримається на шурупах, тому без викрутки в цій роботі ніяк не обійтися.
 • Набір ключів.
 • Ліхтар — до деяких кріплень вам більше сподобаються проблематично дістатися, а інші болти по іншому шурупи просто не помітні.
 • Головка Torx — на кожних дверях зустрічаються особливі кріплення, які звичайно зняти тільки за допомогою цього інструменту.
 • Знежирюючий засіб. Вживається як запобіжний засіб, тому що за ізоляцією знаходиться метал. Краще витратити 10 хвилин і всі інші обробити, ніж пізніше битися з корозією.

Це традиційний набір, який є у кожного водія Шкода Октавія Тур.

Як Зняти Обшивку Задньою Двері Шкода Октавія

Проводиться робота може і в гаражних умовах, і на галявині. Єдина умова під час роботи на повітрі — це відсутність сильної вологості.

Інструкція по демонтажу

Робота проходить в такому порядку:

 1. Найважливіше викручуємо два шурупа, розташовані в низу обшивки. Це зробити найлегше з головкою Torx.
 2. Зараз переходимо до водійського підлокітник. Нам потрібно зняти його верхню ручку. Радимо озброїтися широкої плоскою викруткою, оберненої в чисте дрантя. Зараз звичайно підняти верхню кришку.

Як зняти обшивку дверей шкода октавія тур.

 • У ручці підлокітника вас знову чекатимуть болти, які викручуються з використанням Torx.
 • Демонтуємо декоративний елемент з регулятора дзеркал. Для цієї мети необхідно від’єднати шнур, що йде до регулятора, і після підчепити сам декоративний елемент.
 • Зараз зовсім демонтуємо ручку дверей.
 • Ізоляційний матеріал після всіх цих маніпуляцій повинен триматися лише на кліпсах, розташованих по всіх краях. Одним різким рухом її звичайно зірвати. Готово, зараз можна на сто відсотків зняти обшивку.
 • Читайте також:

  Тюнінг Шкода Фабія 2 Своїми Руками... Тюнинг Skoda Fabia. це трансформація бюджету автомобіля в три етапи Тюнінг Skoda Fabia. це досить захоплюючий процес, який починає затягуватися відразу після заміни перших автозапчастин. Незважаючи на досить якісне зчеплення та надійність деталей, ма...
  Заміна Скла Задніх Дверей Шкода Октавія А5... Заміна заднього скляного дверей октавія a5 Головне меню Скло передніх дверей. Заміна . і заклепка з заклепками.1. Зніміть обробку передніх дверей. 3. Пальці з викруткою. 4. зніміть гумову заглушку логічного отвору в монтажній пластині на пере...