Генератор для Mercedes 124 E220

  • Відео опубліковано: 1 серпня 2013 року
  • Час відеокліпу: 00:29:22
  • Повідомте про проблему з відтворенням відео

Коментарі (20)

Як Зняти Генератор Мерседес 124 Відео

Шановні відвідувачі сайту Все про автомобілі! Ми будемо дуже вдячні за коментарі до відеокліпу Генератор для Mercedes 124 E220, вам не потрібно зареєструватися для цього, будь ласка, також повідомте нас, якщо у вас виникли проблеми з відтворенням відео.

Молодий чоловік допоміг Едуарду Лакану беззастережно

Гарна керівництво для тих, хто це робить вперше. Автор питання. мені незабаром доведеться знову змінити підшипники, і мені доведеться зіткнутися з проблемою: переднє підшипнике розташоване в тріщинах, пристойно пошкоджене силімін. Як ти можеш затвердити цю місце, скажи мені? І тоді заміна обкладинки мені не сподобається. І все-таки, о 16:50 ви поставили нове кільце. Скажи мені свій номер каталогу? Це все для всіх генераторів Bosch?

Дякую за відео, я пройду через себе. Хлопці, у мене Audi a6 c5 1, 9AFN генератор Bosch 120a. Якщо в курсі, напишіть номери підшипників і пластмасовий рукав. Заздалегідь спасибі.

Як часто ви рекомендуєте проводити цю процедуру, зокрема, заміну підшипників?

Едвард, спасибі за відео! Завдяки своєму відео ви могли розібрати такий генератор. Скажіть мені, будь ласка, номер пластикової прокладки, яка носить на задньому підшипнику.

Снятие генератора m102963 mersedes w124

Снятие генератора на мерседес w124 m 102963, снятие ремня генератора.

Ремонт генератора, мерседес W124

Открутился шкив. Разборка, сборка генератора.

Дуже дякую, дуже інформативний

Низький поклоніння вам Едвард. за такий інформативний відеоролик. Завдяки йому він зробив сам ремонт свого генератора на MERSEDES-BENZ W140. Істина труба велика прокладка для демонтажу підшипників з нею не була використана, було б більш комфортно. який його розмір ?

Ще раз величезні СПАСИБИ Михайло з Дніпропетровської

а в колекторі Bosch 70А під вантажем 135172 підходить?

Доброго дня Скажіть, будь ласка, скільки буде коштувати ремонт генератора Мерседесів віто 108 СДІ? І в якому місті ти? Дьякую

Спасибі за відповідь. Я живу в Немирівській Вінницькій обл. Я не знаю такого спеціаліста, я можу зателефонувати вам.

Велика спасибі, це багато чого допомогло. Наступна складність виникла: задній підшипник не натиснув на свою місце, але його дуже легко посадити і знімати. абсолютно нема затримок, є навіть п’єса, розміри опори правильно Скажіть, як бути в цій ситуації?

Дуже класне пояснення Такі були б більш правдоподібні сюжети

чудові інформативні відео 5

клас і все так ясно і зрозуміло,

Відмінне відео Як ви передаєте генератор для ремонту? Де ви знаходитесь?

Дякуємо за відео, це все правильно і зрозуміло. Але у мене є цікаве питання. мій генератор bos 90 а був відремонтований місцевими майстрами, до ремонту не було гуркоту, щіток, колектор, кільця, зміна підшипників, виття, зникає. Майстри вже двічі були розібрані, вони все прекрасно говорять. Я кинув навмисно нормальний генератор. не воюю. Тепер я думаю, що можу зрозуміти це сам, починаючи з заміни підшипників. Я хотів би почути ваше думку, чи може щось подібне статися?

Дякую за вашу роботу. Дуже корисний

Привіт, велика спасибі за відео.

Доброго вечора і не кажі каталогу номер колекціонера? Я працюю з агентами Мерседес. Я хотів би знати, чи відрізняється ремонт від генератора на Merceras?

Шановні відвідувачі!

Будемо дуже вдячні, якщо знайдете помилку чи проблему з відтворенням відео на нашому сайті, дайте нам знати!

Читайте також:

Заміна Акпп На Мкпп Мерседес W124... Ремонт автоматичної трансмісії Mercedes 124 (Mercedes W124) Автоматична трансмісія на автомобілях Mercedes досить надійна, але з урахуванням того, що вони були випущені в 90-х роках, швидше за все, цей механізм повинен розібратися або навіть відновит...
Як Зняти Замок Запалювання Мерседес 190 Відео... Заміна замка блокування запалювання Багато автомобільних ентузіастів погоджуються, що навіть якщо почати працювати навіть невеликі несправності в блокуванні запалення, краще не чекати великих проблем, але негайно змінити необхідну частину, щоб уник...