Як встановити електричне запалювання на ваз 2107

Електричне / безконтактне запалювання на ваз 2107

Як Встановити Електронне Запалювання На Ваз 2107

Мабуть, більшість власників вазовской класики випуску минулого століття, втомившись з контактною системою запалення, вже поміняли її безконтактної. Ця стаття для таких, хто тільки збирається як ще його називають тільки вирішив провести аналогічний рестайлінг.

Визначимося в термінології: безконтактне запалювання — воно ж — електричне запалювання. Набір БСЗ зібраний на напівпровідникових елементах, інакше кажучи — електричних елементах, що і відбивається в назві. Назва «Безконтактний» також доречно, тому що розмикання і замикання ланцюга низької напруги виробляє електричний комутатор методом відмикання або замикання вихідного транзистора, іншими словами, без контактів. Для карбюраторних і інжекторних машин комплекти безконтактного запалювання дещо різняться. Звідси, можливо, і з’являється помилкова думка, що електричне запалювання і безконтактне запалювання — різні дозволяє вести бухгалтерський облік (софт).

Причини, за якими стоїть встановити безконтактне запалювання на ВАЗ 2107

  • По-перше, відсутність контактів і проблем, пов’язаних з їх обслуговуванням (чистка, регулювання зазору, після такого факту. установка запалювання). В ході — більш висока надійну роботу і відсутність необхідності постійного контролю за роботою бухгалтерської системи запалювання.
  • По-друге, стабільне розподіл іскри по всіх циліндрах, тому що відсутня розмикання контактів кулачком, також зникає биття і вібрація осі розподільника.
  • По-третє, високий розряд в свічці запалювання при БСЗ (25-30 кВ замість 9-12 кВ) забезпечує високоякісне займання повітряно-паливної суміші в циліндрах двигуна і відповідно, більш повне згоряння повітряно-паливної суміші (економія пального становить близько 5%), зменшується вміст СО2 (на 20%) , поліпшуються динамічні характеристики автомобіля.
  • По-четверте, значно полегшується запуск двигуна при низьких температурах, тому що сила напруги в свічках запалювання не падає на малих обертах мотора.

Де і яку систему безконтактного запалювання для ВАЗ 2107 можна купити

Безконтактне запалювання на ВАЗ 2107 купити є варіант в кожному спеціалізованому магазині. З досвіду, насмілюся дати пораду — найкраще зупинитися на комплекті БСЗВ.625-01 російського виробництва. Виконуються комплекти БСЗ в Старому Осколі. Хоча ціна його велика (БСЗ на ВАЗ 2107 вартість — під час 2000 руб.), По надійності і тривалості терміну служби БСЗВ.625-01 не поступається імпортним аналогам.

У спеціалізованих інтернет-магазинах покупка обійдеться дешевше — приблизно 1700 руб. Наприклад, на веб-сайтах http://www.avtozapchasty.ru), http://www.autoopt.ru і ін. Але купують комплектуючі та окремо.

У комплект БСЗВ.625-01 входять: трамблер, котушка, комутатор, провід. Набір встановлюється просто і працює безвідмовно роки. При трапляється, що комутатор ламається (він чутливий до нежорсткій фіксації). На жаль це швидше виняток, ніж правило. Здебільшого нарікань на якість даної продукції немає. Єдиний недолік, з точки зору автовласників — висока ціна.

Читайте також:

Скільки Заливати Масла В Коробці Ваз 2107... Скільки заливати масла в коробку ваз 2107 скільки заливати масла в коробку ваз 2107 скачати фото на телефон Зміст: - керівництво технічного обслуговування і ремонту автомобіля ваз 2107 коробка передач ваз 2107. перевірка рівня масла і заміна масл...
Як Зняти Задній Барабан На Ваз 2107... як поміняти гальмівний барабан на Ваз 2107 Як поміняти гальмівний барабан на Ваз 2107 Гальмівний барабан, незважаючи на ту обставину, що виготовлений з міцного металу, досить стрімко зношується. Коефіцієнт зчеплення між ним і гальмівними колодками зм...

Установка електронного запалювання на ваз 2101-2107.

Після тривалих років експлуатації жигуля з’явилася можливість установки електричної комплексу бухгалтерських програм запалювання.Ця.

Як встановити електронне запалювання на ВАЗ 2107

Для початку необхідно зібрати інструмент, який знадобиться для установки електронного запалювання на ВАЗ 2107.

Необхідний інструмент: свердло, дриль, ріжковий ключ №13, саморізи (для установки комутатора), ключ №38 (для установки двигуна на мітку ВМТ), торцеві або накидні ключі на 8 і 10.

Безконтактні запалювання ваз-2107 легко встановлюється за інструкцією, яка додається до комплекту.

Але все ж, краще один раз побачити, ніж 100 разів почути, тому подивіться уважно хороший відео-матеріал по установці БСЗ.

Толковое відео по установці БСЗ на ВАЗ 2107

Кілька корисних порад:

  • Для нормальної роботи системи безконтактного запалювання необхідно поміняти свічки — з розряду BOSСH або NGK — для бензину і Brisk Silver — для палива газ-бензин. Можна взяти чеські.
  • Не економте на проводах. Провід бажано використовувати силіконові.
  • Посадка роз’єму комутатора повинна бути надійною, що має на увазі хороший фіксатор, в іншому випадку комутатор може вийти з ладу раніше часу.
  • На класиці випуску до 1994 р після установки БСЗ тахометр не працюватиме. Ця проблема усувається досить просто — в ланцюг «котушка-тахометр» встановлюється конденсатор або опір (1,2-1,4 кОм).

Як правильно виставити безконтактне запалювання на ваз-2107

Після того, як подивившись відео по заміні запалювання з контактного на безконтактне та ознайомившись з інструкцією, ви встановите блок електронного запалювання, можна приступати до його регулюванню. До речі, налаштовувати систему запалювання бажано з відрегульованим карбюратором і справним прискорювальних насосом.

Деякі майстри рекомендують налаштовувати БСЗ за допомогою стробоскопа, але для класики такий метод не підходить.

Читайте також:

Чи Можна Встановити Кондиціонер На Рено Сандеро... Кондиціонер на Степі. Узагальнення досвіду роботи Добрі дні друзі! У нашому сьогоднішньому статті ми поговоримо про такий корисний автомобільний пристрій, як кондиціонер Renault Sandero Stepway. Зовсім недавно єдиними доступними засобами охолодженн...
Яке Масло Заліваті У Ваз 2107 Карбюратор... Пожалуйста масло заліваті в Ваз 2107? Пожалуйста масло заліваті в Ваз 2107? «Сімка» від ВАЗа - один з рекордсменів-довгожітелів нашого автопрому. Починаючі з моменту випуску первого прімірніка в 1982 году ВІН не сходить з конвеєра 30 рок...

Найпростіше виставити запалювання, що називається «на слух», і потім відправитися на СТО, де за допомогою спеціального обладнання, провести остаточне доведення.

«Виставити на слух» виглядає так: На працюючому моторі не поспішаючи, повільно повертайте розподільник (для цього не затягуйте гайку туго при установці) в одну і в іншу сторону, тобто «Вперед-назад» і уважно прислухайтеся до роботи двигуна. Знайдіть середнє положення, в якому обороти агрегату будуть не тільки рівними, але і найвищими.

Але буває, що до СТО дістатися неможливо, і тоді доведеться виставляти запалювання самостійно.

Як регулюється електронне запалювання на ВАЗ 2107 самостійно

Найбільш ефективна настройка запалювання під час руху. При цьому необхідні певні умови: відсутність ураганного вітру, наявність рівного, горизонтальної ділянки дороги і пасажира-помічника в салоні.

Двигун слід прогріти до робочої температури. Набравши швидкість до 40-50 км / год і витримавши її кілька хвилин, включивши 4-ю передачу, різко натисніть педаль газу. «Дзвін пальців» повинен тривати рівно стільки, щоб автомобіль набрав три-п’ять кілометрів швидкості. Якщо після збільшення швидкості, дзвін зник, установка запалювання правильна.

«Дзвін пальців». не зовсім коректне вираз, бо пальці не можуть дзвеніти по визначенню. На сторінках спеціалізованих видань не закінчується суперечка про термінологію процесу — «детонація» або «дзвін пальцвев». Однозначно, що до детонації краще не доводити, бо вона здатна в найкоротші терміни зруйнувати двигун. Фахівці обумовлюються, що мова йде про детонації в малому прояві. Але якщо вже так прийнято говорити, скористаємося цими словоформами.

Якщо ж характерні звуки чутні довше, необхідно повернути корпус трамблера на 1 ° за годинниковою стрілкою.

Трапляється, що дзвін пальців (детонація) чути менше, ніж передбачалося або взагалі не чути. У такому випадку потрібно повернути трамблер проти годинникової стрілки на 1 °.

Як встановити електронне запалювання на ваз 2107.

Ці дії необхідно повторювати до тих пір, поки при «тапку в підлогу» не отримаєте легкий, протягом 1-2 секунд дзвін пальців (легку детонацію).

Читайте також:

Як Зняти Замок Запалювання Тойота Камрі 20... Зафіксований ключ у запалюванні Toyota Camry. рішення Ця проблема має кілька рішень, і я покажу тобі, як вибрати правильний варіант. Купівля нового замка запалювання є довгим, дорогим і нецільовим. Купівля замка запалювання з автоматичного розбирання...
Чи Можна Встановити Кондиціонер На Рено Сандеро... Кондиціонер на Степі. Узагальнення досвіду роботи Добрі дні друзі! У нашому сьогоднішньому статті ми поговоримо про такий корисний автомобільний пристрій, як кондиціонер Renault Sandero Stepway. Зовсім недавно єдиними доступними засобами охолодженн...