Chevrolet CRUZE 2011 Опис та експлуатація системи доступу без ключів. з ATH

Опис і функціонування системи без ключа є активним елементом

Система дистанційного керування замками дозволяє входити в салон автомобіля без використання ключа. Система безконтактного доступу використовується у поєднанні з дверними замками для розблокування автомобіля. Коли відповідна кнопка натискається на передавач без ключа, система включення без ключа блокує / розблоковує двері, запускає пристрій задньої частини пасажира (якщо він встановлений), розблоковує електроживлення (якщо він встановлений) або відкриває задню кришку багажника. Ці операції виконуються в результаті того, що передавач посилає радіочастотний сигнал на антену приймача пульта дистанційного керування замками, що має прямий канал зв’язку з модулем керування тілом (BCM). BCM інтерпретує сигнал і активує запрошену функцію або запитує відповідний модуль керування двигуном (ECU), щоб активізувати певну функцію, відправивши повідомлення як серійні дані. Низький рівень заряду акумулятора або присутність радіочастотної перешкоди, яка може стати джерелом додаткового обладнання, наприклад портативний радіоприймач, інвертуючий підсилювач, комп’ютер тощо, може спричинити несправність системи. У місцях з високою інтенсивністю радіосигналів, наприклад, на автозаправних станціях, де використовуються автоматичні платіжні системи з передачею даних через радіоканал, система доступу без ключа може не працювати через перешкоди. Система дистанційного керування дозволяє контролювати роботу наступних систем:

Опис та експлуатація системи без ключа. пасивний елемент

Пасивна система доступу без ключа забезпечує доступ до заблокованої машини без натискання кнопок на передавачах без ключа. Вам просто потрібно мати передавач з вами. Ця пасивна система також є частиною системи запуску автомобіля. Це дозволяє запустити движок і зайти в машину, маючи як ключ тільки передавач системи. Пасивна система введення та запуску використовує низькочастотні антени, розташовані в різних зонах автомобіля, для визначення місця розташування передавача. Щоб відкрити закриті двері або кришку багажника з пасивною системою, користувачеві потрібно мати запрограмовану системну передачу в кишені, сумки або портфелі. Коли користувач захоплює дверну ручку, щоб відкрити її або натиснути сенсорну панель корпусу, низькочастотна антена надсилає запит на бездротовий передавач доступу. Щоб передавач отримував сигнал дзвінка, він повинен бути на відстані одного метра від кришки дверей або задньої кришки. Якщо запит прийнято, передавач відповідає на нього, що дозволяє розблокувати та відкрити двері. Пасивна система дистанційного керування дозволяє контролювати роботу наступних систем:

Коли автомобіль вимикається або коли одна або більше відкритих дверей переміщаються до стану всіх закритих дверей, автомобіль дасть три короткі звукові сигнали, якщо ключ в автомобілі залишився; наступного разу, коли двері будуть відкриті, повідомлення буде передане інформаційному центру водія DIC, а в салоні буде звучати зумер.

При замиканні дверей замикається з затримкою у режимі при вимкнутому житті, відкривається одна або більше дверей, натисніть перемикач блокування автомобіля, закрийте всі двері, а якщо клавіша брелка з клавішею залишиться в машині, двері водії розблоковуються.

Система дистанційного керування замками включає в себе наступні компоненти:

Пульт дистанційного управління з вбудованими передавачами

Передавачі без ключа використовуються для пасивного використання:

Замикання замків дверей, розблокування замків дверей, розблокування блокування багажного відділення та запуску двигуна автомобіля.

Передачі запису без ключів використовуються для активного:

Замикання замків дверей, розблокування замків дверей, пошук автомобіля з звуковими сигналами в режимі «паніка / локатор», розблокування блокування багажного відділення та віддаленого запуску двигуна автомобіля.

Коли ви натискаєте зовнішню рукоятку будь-якого з дверей, бездротова антена надсилає запит, щоб визначити, чи є поблизу запрограмований передавач. Передавач пасивно надсилає запит до БКМ. BCM інтерпретує отримані дані і дозволяє отримати доступ до автомобіля або заборонити його.

Ці операції виконуються в результаті того, що передавач посилає радіочастотний сигнал на антену, що має прямий канал зв’язку з модулем управління тілом (BCM). BCM інтерпретує сигнал і активує запрошену функцію або запитує відповідний модуль керування двигуном (ECU), щоб активізувати певну функцію, відправивши повідомлення як серійні дані.

Антени в дверях

Антени системи дистанційного керування, розташовані в дверях, передають низькочастотні радіосигнали до передавачів бездротового доступу.

Антени безпровідного доступу вбудовані в зовнішні ручки лівого переднього і правого передніх дверей автомобіля. Антени обслуговуються як частина комплекту рукояток дверей. Контроль антени здійснюється за допомогою безконтактного модуля керування доступом. Під дією зовнішніх ручок дверцята відповідні антени надсилають сигнал дзвінка до перехресного пристрою без ключа, який запускає обмін даними для доступу в пасивному режимі.

Антена в задній облямівці

Антена задньої крила використовується для передачі низькочастотних сигналів на бездротові передавачі вхідного сигналу, щоб отримати доступ до заднього багажника.

Читайте також:

Ремонт Рульовий Рейки З Гур Для Chevrolet І Daewoo... ремонт рульової рейки з ГУР для Chevrolet і Daewoo творець: Устаткування MSG Equipment Розміщено: 28 лист. 2017 р Переглянуто 6 028 Мені сподобалося: 48 Мені не сподобалося: 5 Устаткування при ремонті агрегатів РУ автомобіля. З'ясувати подробиці: Р...
Як Відкрити Опель Астра G Без Ключа... Як відкрити Opel Astra G без ключа Втратив ключ, що робити? | | Автор теми: Єслін Чоловік втратив ключ прямо, де він кладе машину. Є небезпечний, але зараз машину легко вкрасти. Artyom (Ides). це корпус з крадіжки, тоді він автоматично оновлюється з ...

Антена в задній крилчій частині розташована під заднім крилом і доступ до неї відкриває знизу під автомобіль. Антена керується модулем керування доступом без ключа. Коли ви натискаєте сенсорну панель магістра, антена надсилає запит до передавача доступу без ключа, починаючи пасивну передачу даних для доступу.

Вскрыть дверь Шевроле подручными средствами

Зарубежное видео, открывают Шевроле ниткой. Профессиональное вскрытие Шевроле в Москве .

Как открыть Шевроле Круз без ключа!!!!

Сел аккумулятор,ключи остались в машине.

Пасивна антена на передній панелі (на приладовій панелі)

Ця антена розташована в нижній частині дефісу біля передньої панелі консолі.

Бездротова антена на передній панелі (в інформаційній панелі) використовується для входу без клавіш і запуску двигуна автомобіля. Для виконання цих двох функцій антена використовується для пошуку будь-яких бездротових передавачів вхідних даних всередині транспортного засобу.

Антена в задній консолі

Ця антена розташована на задній панелі консолі.

Бездротова антена в задньому консолі використовується для входу без ключа та запуску двигуна автомобіля. Для функцій безпровідного входу антена використовується для пошуку будь-яких бездротових передавачів вхідних даних всередині транспортного засобу.

Щоб виконати функцію запуску без ключа, натиснувши кнопку Пуск / Стоп, ця антена надсилає сигнал дзвінка до передавача запису без ключа, який запускає обмін даними для запуску в пасивному режимі.

Антена в багажнику (в задній відсіку тулуба)

Ця антена розташована в багажнику в середині металевої підлогової панелі поряд з задньою частиною заднього сидіння.

Бездротова антена в багажнику використовується для входу без ключа та запуску двигуна автомобіля. Для виконання цих двох функцій антена використовується для пошуку будь-яких бездротових передавачів вхідних даних всередині транспортного засобу.

Імобілайзер з катушком

Накопичувальний вузол безконтактного іммобілайзера розташований в центральній консолі. Над цим вузлом є невелика порожнина, в яку вставляється ключова ланцюжок з клавішею, якщо акумуляторні батареї з клавішами клавіші злегка або повністю розряджені, або якщо радіочастотний сигнал переривається через перешкоди.

Обмотка іммобілайзера призначена для відправки низькочастотного сигналу виклику на ключ, запрограмований в системі, якщо натиснута кнопка пуску. Контроль обмотки іммобілайзера здійснюється модулем керування тілом.

Інша функція обмотування іммобілайзера. це програмування ключів для автомобіля.

Безконтактний модуль контролю доступу (PEPS)

Модуль керування входом без ключа (PEPS). це багатофункціональний модуль, який виконує такі пасивні функції замків:

Контролер корпусу (BCM)

Модуль керування тілом (BCM). це багатофункціональний модуль, який виконує такі функції:

Розблокування тільки блокування дверей водія. активне.

Коли короткочасно натискається кнопка UNLOCK на клавіші FOB, виконуються наступні дії:

Розблокування замків усіх дверей при повторному натисканні. активний.

Коротко натискайте кнопку UNLOCK на цифровій клавіатурі не пізніше 5 секунд після першого натискання, щоб виконати таку дію:

Розблокування замків інших дверей

Розблокування тільки блокування дверей водія. пасивне.

Якщо під час персоналізації встановлюються відповідні настройки, при наближенні до водії з діючим безперебійним передавачем та натисканням ручок дверцята виконуються наступні функції:

Розблокування всіх дверей. пасивне

Читайте також:

Як Відкрити Toyota Camry Без Ключа... Як відкрити машину без ключа Як відкрити закриті двері автомобіля без ключа Іноді трапляється, що ви закриваєте двері автомобіля, і в той момент, коли засувка запускається з жахом, розумієте, що клавіші залишаються в замковій частині запалення, або а...
Як Відкрити Фольксваген Т5 Без Ключа... Як відкрити Volkswagen без ключа У принципі, це миготливий світлодіод у шкірі дверей, як би, сигналізував, що всі спроби як самостійно відкрити Volkswagen будуть приреченими на провал і вибухові пошкодження автомобіля. Це все про так званий подві...

При наближенні до будь-яких передніх або задніх дверей (крім водії), або якщо включити цю функцію, зберігаючи індивідуальні настройки, в дверях водія будуть виконуватися такі функції: дійсний передавач без ключа:

Замикання замків усіх дверей. активна.

Натисніть кнопку LOCK на клавіші FOB для виконання наступних дій:

Замикання всіх дверей. пасивне

При виході з автомобіля (вимкнення запалювання) за допомогою бездротового передавача, наступні функції будуть автоматично виконані, якщо автомобіль оснащений ними.

Коли всі двері закриті, вони можуть бути заблоковані зовнішніми, торкнувшись датчика блокування поза ручкою вхідних дверей, якщо в робочому діапазоні є дійсний передавач. Ця функція активна протягом декількох хвилин після закриття всіх дверей, це необхідно для економії заряду акумулятора.

Якщо один або декілька бездротових передавачів вводяться всередині автомобіля, а після блокування дверей автомобіля, система входу без ключа виявляє, що один або кілька передавачів без ключа залишаються всередині автомобіля, тоді будь-який передавач, що залишився всередині автомобіля, буде тимчасово деактивовано до:

Двері заднього відсіку, випуск. активний

Якщо коробка передач транспортного засобу знаходиться в положенні PARK або НЕЙТРАЛЬНО, а запалювання вимкнена, одним натисканням кнопки відпускання багажника на передавачі відкривається кришка багажника.

Двері заднього відсіку, випуск. пасивно

Підійти до автомобіля ззаду з віртуальним бездротовим передавачем доступу. Натисніть кнопку розблокування на фіксаторі заднього багажного відділення. Відкривається кришка багажного відділення.

Якщо автомобіль не обладнаний антенною в багажнику, передавач, що залишився в багажнику без ключа, у будь-який час дозволить вам знову відкрити багажник. Це робиться так, що користувач випадково заблокував передавач в багажнику.

Якщо автомобіль обладнаний антенною в багажнику, а один або більше передавачів залишаються в автомобілі або в багажнику, цей передавач (і) буде дезактивовано після блокування дверей автомобіля.

Сигнал паніка або сигнал локатор автомобіля активний

Коли кнопка сигналізації натискається один раз, виконуються наступні дії. Продуктивність деяких функцій залежить від того, як вони були запрограмовані в розділі персональних налаштувань:

Коли натиснете і тримайте кнопку будильника один раз, виконайте наступні дії:

Віддалений старт двигуна автомобіля активний

Ця функція дозволяє водію керувати двигуном під час підйому автомобіля. Він також забезпечує можливість включення системи вентиляції та кондиціонування повітря, а також інших систем автомобіля для попереднього підготовки автомобіля до приходу водія. Діапазон сигналу для включення двигуна може становити до 195 футів залежно від навколишніх умов. Щоб розпочати процедуру віддаленого запуску, натисніть і відпустіть кнопку блокування, а потім натисніть і утримуйте кнопки пульта ДК на пульті дистанційного керування. Підтверджуючи, що отримана команда для включення двигуна, індикатори повороту вмикаються. Кожного разу, відправляючи сигнал, щоб увімкнути движок, дистанційна клавіша блокує замки дверей автомобіля, які потім можуть бути розблоковані та заблоковані в будь-який час за допомогою відповідних кнопок віддаленого ключа або клавіші. Після включення двигун буде працювати протягом 10 хвилин. Щоб збільшити час роботи двигуна після віддаленого запуску ще на 10 хвилин, необхідно знову натиснути та відпустити блокування блокування, а потім натиснути і утримувати кнопки пульта ДК на пульті дистанційного управління. Ця функція називається продовженням роботи віддаленого двигуна. Це дозволяє збільшити час роботи двигуна в цьому режимі не більше 20 хвилин. Якщо процедура продовження тривалості роботи віддалено активізованого двигуна буде виконана за 7 хвилин від початку перших 10 хвилин після запуску двигуна, двигун буде працювати протягом 17 хвилин в цьому режимі. Ви можете призупинити процедуру віддаленого запуску будь-коли. Для цього потрібно натиснути на пульті дистанційного ключа тільки кнопку дистанційного пуску або сидіти в машині і увімкнути будильник.

Між двома циклами запалювання можна виконати лише два спроби віддаленого запуску двигуна. Після двох спроб подальшого дистанційного переключення буде можливо тільки після того, як водій включив двигун принаймні один раз за допомогою клавіатури запалення.

Активація / деактивація віддаленого запуску двигуна автомобіля

За допомогою інформаційного центру водія у розділі персональних настроювань ви можете активувати або вимкнути можливість віддаленого запуску двигуна. Для отримання додаткової інформації дивіться інструкцію з експлуатації автомобіля.

Перемикач незакритого капота активний

Датчик капота передає інформацію про стан блокування капота до керування кузовом, який потім використовується під час дистанційного запуску двигуна. Датчик інтегрований у замок капота. Датчик незакритого капою надсилає 2 незалежні сигнали на керуючий пристрій кузова. Ці сигнали дозволяють блоку керування тілом контролювати працездатність датчика.

Опис дистанційного запуску двигуна автомобіля / активного сигналу

Блок керування тілом отримує сигнал від віддаленого ключа з запитом на включення двигуна. У блоці BCM використовуються наступні вхідні сигнали для визначення того, що система готова до віддаленого запуску двигуна автомобіля:

Читайте також:

Как Открыть Фольксваген Пассат Б6 Без Ключа... Открываем Фольксваген Пассат Б6 без ключа: есть ли возможность это Необходимость в открывании автомобиля без ключа может появляться во огромном количестве ситуаций. К примеру, если автомобиль в течении продолжительного срока не употреблялся, если раз...
Chevrolet Blazer (2019) — картинки, информац... Chevrolet Blazer Chevrolet поднимает планку дизайна кроссовера, представляя Blazer 2019 как самого нового участника самого широкого, самого свежего кроссовера и линейки внедорожников с 2015 года. Совершенно новый современный внедорожник среднего раз...