як самостійно (на вулиці) замінити антифриз або тосол на будь-якому автомобілі

творець: право Дітей

Розміщено: 12 травня 2016 р
Переглянуто 194 517
Мені сподобалося: 236
Мені не сподобалося: 136

Наш Автоюрист самостійно змінює антифриз в робочій машині в час роботи! Докладна розповідь за 13 хвилин! Експериментальний автомобіль Geely FC Vision.
Наша. спец юридична консультація за рішенням будь-якого домашнього спору і захист усіх прав кожного малюка. Працюємо на всій РФ.
. Юридична консультація по всіх видах суперечок і справ. Потрібен Автоюрист? У нас одні з найкращих! Працюємо на всій РФ!
На пляшках написати ЯД (маркером) і поставити до смітнику !!! Необхідні пляшки. прогуляйся навколо будинку, їх багато! Заодно заберешся біля будинку!

Теги youtube: # заменатосола # заменаантіфріза #Geely # ФедоровІванОлеговіч #IvanO # Діагностікасістемиохлажденіядвігателяавтомобіля # Самостоятельнаядіагностіка # Какз.

Читайте також:

Як Дізнатіся Який Антифриз Заліт У машині... Візначаємо, яка охолоджуюча рідина залита Візначаємо, яка охолоджуюча рідина залита Як всі знають, охолоджуюча рідина є принципова витратності елементом в системе будь-которого автомобіля. Тому вибір холодоагенту є пріорітетнім завдання при его замін...
Як Замінити Ремінь ГРМ На Рено Логан... Підміна ременя ГРМ Рено Логан 1 Підміна ременя ГРМ Рено Логан 1.4 і 1.6 8 і 16 клапанів Підміна ременя ГРМ Рено Логан 1.4 і 1.6 на 8 клапанів, який відповідає за газорозподіл, відбувається на 60 тисячах км, незалежно від його стану. Це потрібно робит...