Особливості підміни ременя ГРМ на Chevrolet Лачетті будинку

Особливості підміни ременя ГРМ на Chevrolet Лачетті самостійно

Газорозподільний механізм — принциповий вузол в кожному автомобілі, від справності його складових залежить робота всього мотора. Одним з елементів, які забезпечують роботу агрегату, є ремінь ГРМ. По тексту статті описуються функції газорозподільного ремінця і дана докладна інструкція з підміні ременя ГРМ Chevrolet Лачетті.

функції ременя

Одним з важливих деталей газорозподільного механізму є ремінь. Його завдання полягає в тому, щоб бути синхронізувати роботу валів: розподільного і колінчастого. При його використанні передається крутний момент з клонували на распредвал. Використовуючи цей факт здійснюється розподіл пального і повітря в циліндрах двигуна. Порушення фаз газорозподілу веде до ризику зустрічі клапанів з поршнями і поломки агрегату.

Ремінь ГРМ вдає із себе гумовий обруч. На внутрішній стороні виробу знаходяться зуби, які потрібні, щоб уникнути прослизання на шківах.

Як Поміняти Ремінь ГРМ На Шевроле Лачетті

Новий ремінь ГРМ на Chevrolet Лачетті

Від якості ремінця залежить термін його експлуатації. Якщо на ремені виявлені недоліки, його необхідно терміново поміняти, тому що при його обриві зникає синхронізація валів. При цьому поршень зустрічається з клапаном і загинає його. Уже сьогодні, бути подряпатися стіни циліндрів. Все перераховане тягне дорогий ремонт, коли необхідно буде поміняти клапана як ще його називають навіть цілком поміняти агрегат.

Як Поміняти Ремінь ГРМ На Шевроле Лачетті

Гнуті клапана при обриві ремінця ГРМ

Необхідність підміни витратних матеріалів визначаються за такими ознаками:

 • движок працює зі збоями;
 • знижується потужність;
 • мотор перегрівається;
 • зростає витрата пального.

Якщо виявлені дані ознаки, не треба чекати обриву ременя, коли звичайно погнутися клапана, а слід провести технічний огляд механізму газорозподілу і виконати що залишається зробити нашому клієнту потрібні підміни витратних матеріалів.

Як поміняти?

Читайте також:

Як Поміняти Задні Колодки На Рено Дастер... Заміна заднього гальмівного колодки на Renault Duster 4х4 Файли Двигун Модель автомобіля: Duster Код оригінальної підкладки Для повнопривідної версії (4x4). 440607493R Для передньопривідної версії (2x4). 7701210109 Вартість запчастин для...
Шевроле Лачетті Яке Масло Лити У Двигун... Яку мастило звичайно залити в движок Шевроле Яку мастило є варіант залити в движок Шевроле Автомобіль Shevrole Lachetti Володарі автомобілів Chevrolet Лачетті нерідко задаються питанням: яке масло краще заливати в її движок. Адже далеко не кожна мо...

Підміна ремінця ГРМ на Chevrolet Лачетті за регламентом повинна проводитися через 60000 км пробігу. На жаль поміняти витратні матеріали зовсім не обов’язково в затверджений термін, визначений в мануалі. На повну котушку витратних матеріалів впливають умови експлуатації, ступінь натягу ременя, якість виробів.

Поміняти ремінь ГРМ слід, якщо виявлені наступні недоліки:

 • знос, потертість, тріщини, складки або пагорби по;
 • знос, надрив, відсутність зубів;
 • Заяложений бічні сторони;
 • сліди робочих рідин по;
 • відшарування матеріалу від бази.

Укупі з ременем відбувається підміна супутніх деталей.

Ролики змінюються неодмінно. Інші складові змінюють якщо прохід виявлення вад при їх візуальному огляді. Водяний насос слід поміняти, якщо знайдений знос, відколи, подряпини. Зазвичай підміна проводиться в комплекті.

Як поміняти ремінь грм на шевроле лачетті.

Набір інструментів

Для проведення заміни комплекту ГРМ буде потрібно наступний інструментарій:

 • набір головок;
 • набір гайкових ключів;
 • шліцьова викрутка;
 • комірець;
 • чиста ганчір’я;
 • домкрат.

Як було сказано вище, краще поміняти деталі ГРМ в комплекті, якщо при візуальному огляді з’ясувалося, що деякі деталі ще звичайно експлуатувати, то змінюються тільки вироби з недоліками. Брати краще унікальні комплектуючі в комплекті.

Погані запчастини будуть передумовою поломок, які приведуть до дорогого ремонту мотора. Сьогодні, оригінали зазвичай служать весь заявлений термін.

Шевроле Лачетті. Заміна ГРМ простіше простого

Chevrolet Lacetti (Шевроле Лачетті) Заміна ременя ГРМ, роликів і помпиЗаменаЗамена ременя грм Лачетті ГРМ Шевроле.

Як Поміняти Ремінь ГРМ На Шевроле Лачетті

Комплект для заміни расходников Шевроле Лачетті

етапи

Приготувавши витратні матеріали та необхідні інструменти, можна починати заміну. Машину потрібно встановити на пристосування, яке дасть можливість дістатися до всіх елементів ГРМ. Для цього підійде оглядовий канавка, підйомник, естакада. В крайньому випадку, можна скористатися домкратом і підпорами, щоб підняти авто.

Заміна газорозподільного ременя на Шевроле Лачетті складається з наступних кроків:

  Для доступу до двигуна слід спочатку відкрити капот авто.

Як Поміняти Ремінь ГРМ На Шевроле Лачетті

підкапотний простір Шевроле Лачетті

 • Відкрутивши ключем на «10» чотири гайки, потрібно зняти декоративну захист з двигуна.
 • Щоб дістатися до механізму газорозподілу, необхідно демонтувати корпус повітряного фільтра. Для цього слід відкрутити саморізи на кришці корпусу воздухофильтра і послабити хомут повітряного патрубка. Далі знімаємо кришку і повітряний фільтр.
 • Читайте також:

  Заміна прокладки клапанної Кришки Шевроле Лачетті ... заміна прокладки клапанної кришки Шевроле Лачетті F16D3 How to replace valve cover gasket GM F16D3 творець: Oleg Zuyeff Розміщено: 15 Березня. 2017 р Переглянуто 30 983 Мені сподобалося: 166 Мені не сподобалося: 17 Chevrole Lacetti. підміна проклад...
  Як Поміняти Ступичний Підшипник На Ваз 2114... Мануал по підміні підшипника фронтальної маточини Lada 2114 Мануал по підміні підшипника фронтальної маточини Lada 2114 підшипник Силовими деталями, що зв'язують вузли передньої підвіски, є підшипники, встановлені з натягом всередині поворотних курк...

  Як Поміняти Ремінь ГРМ На Шевроле Лачетті

  Знімаємо хомут повітряного очисника

 • Для зняття самого корпусу воздухофильтра потрібно викрутити два болти на «10» і «11».
 • На наступному етапі демонтуємо приводний ремінь. Для цього ключем на «17» відводимо ролик приводу і знімаємо ремінь допоміжного обладнання з шківів.
 • Для того щоб зняти захисну кришку ГРМ, потрібно викрутити ключем на «10» два болти кріплення.
 • Потім слід демонтувати праве переднє колесо і зняти пильовик, який кріпиться трьома пістонами і двома болтами на 10 мм.
 • Далі потрібно демонтувати шків колінчастого вала. Для цього спочатку потрібно зафіксувати маховик через оглядове отвір за допомогою шлицевой викрутки. Після фіксації маховика за допомогою воротка і головки на «17» відкручуємо шків коленвала.
 • Відкрутивши три болта, демонтуємо нижню кришку ГРМ.
 • Як Поміняти Ремінь ГРМ На Шевроле Лачетті

  ГРМ без захисної кришки

 • На наступному етапі знімаємо опору силового агрегату. Для цього встановлюємо домкрат під мотор і відкручуємо болт і гайки, які утримують опору, і знімаємо її.
 • Разом з опорою потрібно демонтувати кронштейн, відкрутивши чотири болта по периметру.
 • Важливим етапом процедури заміни є установка міток. Мітки повинні бути виставлені на всіх шківах. На шківі коленвала мітка знаходиться внизу, на шестерінках розподілвалів мітки розташовані горизонтально.
  Як Поміняти Ремінь ГРМ На Шевроле Лачетті

  Установка міток на распредвалах

 • Для зручності обертання болт на шківі коленвала слід тимчасово прикрутити на штатне місце.

 • Далі приступаємо до заміни ременя ГРМ. Спочатку ключем на «14» потрібно викрутити паразитний ролик, розташований праворуч. Потім можна знімати ремінь. Далі, відкрутивши три болта кріплення, знімаємо натяжна ролик.
 • Бажано на цьому етапі поміняти водяний насос, так як він виконує роль натяжителя ремінця.
 • Тепер встановлюємо нові ролики і починаємо натягувати газорозподільний ремінець. Перед установкою слід ще раз перевірити мітки, так як вони могли збитися під час демонтажу. Спочатку гілку надягаємо на шків колінчастого вала, а потім рухаємося проти руху годинникової стрілки.
 • В останню чергу рсходнік натягується на помпу. Для того, щоб надіти гілка, потрібно відвести натяжна ролик і надіти виріб остаточно.
 • Після установки ремінця слід провернути колінвал на пару оборотів за годинниковою стрілкою і перевірити установку міток.
 • Як Поміняти Ремінь ГРМ На Шевроле Лачетті

  Мітка на шківі коленвала

 • Далі потрібно перевірити натяг ремінця. При необхідності слід відрегулювати натяг ременя за допомогою помпи. Для цього потрібно відкрутити три шестигранних болта і ріжковим ключем провертати помпу до тих пір, поки не зубці натяжителя не стоятимуть один навпроти одного. Від правильного натягу ременя залежить якість роботи механізму газорозподілу.
 • Після перевірки міток і натягу ремінця потрібно провести збірку в зворотному порядку.
 • Як Поміняти Ремінь ГРМ На Шевроле Лачетті

  ГРМ з встановленими новими расходниками

  Після остаточного складання слід перевірити роботу двигуна, давши йому попрацювати десять хвилин. При роботі двигуна не повинно бути чутно ніяких сторонніх шумів.

  висновок

  Процедуру заміни ременя ГРМ на Шевроле Лачетті може виконати навіть початківець автолюбитель. Уміння проводити заміну в домашніх умовах дасть можливість заощадити на відвідування автосервісу. Крім того, своєчасна заміна ремінця ГРМ дозволить уникнути ситуації, коли при його обриві гнуться клапана. Якщо клапана все ж погнулися, то доведеться або міняти весь комплект клапанів і робити капремонт двигуна, або міняти весь агрегат.

  Як Поміняти Ремінь ГРМ На Шевроле Лачетті

  Комплект клапанів на Шевроле Лачетті

  Для того, щоб автомобіль справно працював якомога довше, варто частіше робити його технічний огляд. Для цього потрібно знати конструкцію автомобіля і вміти виконувати заміну витратних матеріалів.

  Читайте також:

  Як Поміняти Паливний Фільтр На Ваз 2114... Ще одна підміна паливного фільтра на ВАЗ 2114 Ще одна підміна паливного фільтра на ВАЗ 2114 Щоб самі рідше стикався з поломками автомобіля, за транспортним засобом потрібен регулярне залицяння, в персональному комп'ютері слід часто створювати підмін...
  Як Поміняти Радіатор Пічки На Ваз 2107... як поміняти радіатор грубки Ваз 2107 Як поміняти радіатор грубки Ваз 2107 Опалення салону ВАЗ 2107 досить надійна і довговічна. На жаль, так само як і будь-який вузол, вона не застрахована від поломок. У більшості випадків перегорає кран радіатора на...