підміна радіатора грубки «Ниви-Шевроле» на дому

підміна радіатора грубки «Ніви-Шевроле» своїми силами

Салонний обігрівач — нескінченна проблема російських автомобілів. Вона знайома нам ще з «дев’яток» і «вісімок». Незважаючи на щільне співробітництво з «Дженерал Моторс», джип «Шевроле-Нива» теж має препядствия з салонним обігрівачем. А саме, це радіатор. У нинішній статті ми розмова піде про те, як робиться підміна радіатора грубки «Ниви-Шевроле» на дому.

ознаки несправності

Знайти це досить легко. Якщо нутрощі теплообмінника будуть забиті, обігрівач «Шевроле Ниви »просто не працює. З дефлекторів буде дути постійно прохолодне повітря, так як тосол всередині не циркулює. Грубці просто нізвідки брати тепло.

Як Поміняти Радіатор Пічки На Ниві Шевроле

Однак ця несправність може з’являтися і на підставі вийшов з ладу приводу грубки (особливо якщо він тросиковий). Варто відкрити капот і перевірити рівень води в розширювальному бачку. Якщо він знаходиться на мінімумі, означає знаходиться витік. Вона вам більше сподобаються пов’язана з пробоєм сот радіатора. Часто тосол випливає прямо в салон. Тому ви відразу помітите відповідний запах. Сама рідина буде маслянистої, а на килимах з’являться жирні патьоки.

Що потрібно для заміни?

Що ж знадобиться, спочатку потрібно обрати новий теплообмінник. На ринку зустрічається кілька виробників радіаторів грубки для «Шевроле-Ниви»:

Як поміняти радіатор грубки на ниві шевроле.

Читайте також:

Нива Шевроле Кпп Причини Несправності... Діагностика та усунення неполадок коробки передач Niva Chevrolet Автоматичний перемикач передач Функція передачі полягає в забезпеченні оптимальної роботи двигуна при різних рухових умовах. Метою коробки передач (коробки передач) є зміна частот і кр...
Коди Помилок Шевроле Каптіва Дизель... Chevrolet Captiva Chevrolet Codes DTC P0700 Індикатор несправності (MIL) світить відразу після виникнення несправності. Контролер записує умови роботи в той час, коли виявляється несправність. Ця інформація зберігається в буфері запису стану та з...

Судячи з відгуків, кращим там є ДААЗ. Також даний виробник тісно співпрацює з сертифікованими сервісами і дилерами для гарантійного ремонту. Вартість нового елемента — близько 1600 рублів.

Також нам знадобиться вузький поролон. Він потрібен з метою зменшити щілини проходу повітря. Тому «тюнингу», потік заплановано конкретно через радіатор, а не мимо нього.

Додатково, стане в нагоді хрестова викрутка для відкручування частин салону і хомутів патрубків обігрівача.

Так як на роботі грубки вживається охолоджуюча рідина, при демонтажі вона обов’язково розіллється. Щоб уникнути потопу в салоні, готуємо відрізану пластикову пляшку і шматочки поліетилену. По хорошому необхідно злити рідину стовідсотково з дозволяє вести бухгалтерський облік (софт). Після завершення установки залити її заново через розширювальний бачок.

Заміна радіатора грубки Шевроле Нива без кондиціонера

З’явився запах антифризу в салоні.

Приступаємо до роботи

Якщо робиться підміна радіатора грубки «Ниви-Шевроле» без кондиціонера, необхідно зняти бардачок з пасажирської сторони. Він кріпиться на шурупах. Останні складаємо в але дуже коробок, щоб не відчувати проблем з установкою.

Читайте також:

Як Поміняти Ремінь ГРМ На Деу Нексія... Підміна ременя ГРМ, помпи і роликів на Деу Нексія 16 клапанів Підміна ременя ГРМ, помпи і роликів на Деу Нексія 16 клапанів Для розміреним і безперебійної роботи будь-якого автомобіля необхідно ретельно піклуватися про стан всіх вузлів і агрегатів тр...
Як Поміняти Радіатор Пічки На Ваз 2107... як поміняти радіатор грубки Ваз 2107 Як поміняти радіатор грубки Ваз 2107 Опалення салону ВАЗ 2107 досить надійна і довговічна. На жаль, так само як і будь-який вузол, вона не застрахована від поломок. У більшості випадків перегорає кран радіатора на...

Якщо робиться підміна радіатора грубки «Ниви-Шевроле» з кондиціонером, доведеться розібрати передню панель і частина підкапотного простору.

Як Поміняти Радіатор Пічки На Ниві Шевроле

Що ж знадобиться, приступаємо до підміни. Спочатку відкручуємо бардачок і прибираємо його з салону. Далі необхідно зняти нижній воздуховод, який закриває доступ до радіатора. Для підстраховки підкладаємо картон або целофан на килимки.

Як Поміняти Радіатор Пічки На Ниві Шевроле

Далі за допомогою хрестоподібної викрутки послаблюємо хомут кріплення нижнього патрубка радіатора. Будьте обережні — при від’єднанні може бризнути тосол. Намагайтеся зняти його акуратненько, щоб охолоджуюча рідина не потрапила на шкіру і очі. Якщо патрубок щільно сидить в пазу, покрутіть його за і проти годинникової стрілки. Далі відкручуємо 2-ий патрубок. Він теж кріпиться на хомутах. Далі відкручуємо пару шурупів, які зміцнюють до корпусу печі сам радіатор.

Як Поміняти Радіатор Пічки На Ниві Шевроле

Виймаємо теплообмінник назовні. Готуйтеся до труднощів. радіатор може впертися в повітропровід. Щоб витягти його, буде потрібно відкусити пластмасовий куточок теплообмінника. Також він може впиратися в кришку блоку реле. В цьому випадку доведеться взяти ключ на 8 і відкрутити кришку блоку. Тільки так звичайно вивільнити місце для демонтажу радіатора грубки «Шевроле-Ниви».

установка

Що ж знадобиться, підміна радіатора грубки «Ниви-Шевроле» фактично завершена. Зараз необхідно встановити новий елемент в зворотному послідовності. Попередньо необхідно обклеїти його вузькою смугою поролону. Краще використовувати для цієї мети вам клей «Момент» або «Рідкі цвяхи». Далі з використанням напилок відкушуємо пластмасовий куточок (так само, так само як і при демонтажі). Для установки теж трапляються труднощі. Нерідко поролон чіпляв про деталі салону.

Як Поміняти Радіатор Пічки На Ниві Шевроле

Тому необхідно докласти спритність і вправність, щоб без пошкоджень помістити елемент в місце посадочне. Потім встановлюємо на теплообмінник з 2-ух сторін патрубки. Прикручуємо бардачок і інші салонні деталі. На цій справі підміна радіатора грубки «Ниви-Шевроле» завершена. Залишилося тільки долити тосол до відповідного рівня в розширювальному бачку.

Корисна порада

Ви, патрубки пічки досить туго налазять на радіатор. Бувалі автомобілісти радять користуватися мастилом Літол-24. Обмащуємо нею внутрішню частину патрубка і встановлюємо нашому клієнтові залишається в район. Гумка повинна зайти без праці. Додатково литол забезпечить нам щільність і попередить витоку тосола в місцях з’єднань.

Що потрібно, ми дізналися, як робиться підміна радіатора грубки «Ниви-Шевроле» своїми силами.

Читайте також:

Як Поміняти Двірники На Hyundai Ix35... Склоочисники для Hyundai ix35 Які склоочисники надягають на Ai X 35? Ми виберемо склоочисники. каркасні, гібридні, безкаркасні. з перевірених виробників на будь-який смак і гаманець. Швидке порівняння Я пропоную короткі рекомендації довіра. Виберіть...
Ремонт Акпп Шевроле Блейзер Своїми Руками... CHEVROLET BLAZER. РЕМОНТ АВТО GEARMATIC. частковий і капітальний ремонт автоматичної коробки передач Chevrolet Blazer з гарантією. Якщо ви відчуваєте, що коробка поводиться інакше, ніж зазвичай, то вам слід виконати діагноз блейзер; ми перераховуємо ...