Підміна фронтальних колодок на ВАЗ 2114

Підміна фронтальних колодок на ВАЗ 2114

Гальмівна система автомобіля створена для зниження швидкості автомобіля свого часу руху і утримання його в районі свого часу зупинки. Відмінно працює гальмівна система допомагає водієві протягом маневрування в міських умовах на трасі, а крім того при подоланні спусків і підйомів на дорогах зі складним рельєфом.

З середини 20-х років минулого століття в автомобілях використовуються барабанні гальма з гідравлічним приводом, а починаючи з 60-х інтенсивно стали впроваджуватися більш дієві дискові гальма.

Як Поміняти Передні Колодки На Ваз 2114

Підміна колодок на ВАЗ 2114

Гальмівна система ВАЗ 2114

Читайте також:

Заміна ременя ГРМ Ваз 2114 8 Клапанів... Підміна ременя ГРМ на 8 клапанному двигуні ВАЗ 2114 Підміна ременя ГРМ на 8 клапанному двигуні ВАЗ 2114 завдання ременя ГРМ - забезпечити рівномірний рух колінчастого і розподільного валів один щодо одного. З цієї причини залежать коректність режиму...
Яке Масло Краще Заліваті У Ваз 2114... Підміна тансміссіонного масла в ВАЗ 2114 Підміна тансміссіонного масла в ВАЗ 2114 Коробка перемикань передач, зчеплення пов'язане з маховиком двигуна и КПП, привід від КПП до фронтальних коліс, передает крутний момент від сілової установки, через шес...

ТС автомобіля ВАЗ 2114 складається з:

На машинах «Самара 2» застосовується двоконтурна робоча ТС діагонального розподілу контурів. Один контур — правий фронтальний гальмо і лівий задній. 2-ий — лівий фронтальний і правий задній гальмо. Фронтальні гальма — дискові, задні барабанного типу.

Звичайний для легкової машини гідравлічний привід ТЗ, включає вже сьогодні вакуумний підсилювач і 2-х контурний РДЗТ.

Пристрій механізму переднього гальма

Механізм фронтального гальма складається з:

 • диска;
 • супорта;
 • направляє колодок;
 • 2-ух гальмівних колодок;
 • циліндра;
 • направляючого пальця;
 • кожуха.

Особливістю дискового фронтального гальма на машині є наявність регулювання зазору диск-колодка, яка робиться автоматом. Є плаваюча скоба і сигналізатор того, що колодка зносилася. Скобу утворює супорт і циліндр. Вони стягнуті між собою болтами. ПТК підтискаються пружинами до направляючої колодок. На поршні циліндра встановлено кільце ущільнювача, конкретно воно підтримує відповідний зазор між поверхнями, що труться. Гальмівні колодки зношуються, тому часом потрібна на ВАЗ 2114 підміна фронтальних колодок.

Як поміняти передні колодки на ВАЗ 2114.

Порядок заміни передніх гальмівних колодок на ВАЗ 2114

Для контролю стану фронтальних ТК потрібно проводити їх повторюваний профілактичний огляд. Орієнтовно перевіряти гальма треба через 15 тисяч пробігу. Знос фрикційних накладок залежить від стану дорожнього полотна, манери їзди, завантаженості доріг і властивості самих колодок. Потрібно мати на увазі — досвід експлуатації машин свідчить, що швидше зношуються колодки фронтальних дискових гальм. Задні, барабанні — більш довговічні. Все ж важливо пам’ятати зовнішні ознаки, за якими визначаються препядствия з гальмівними колодками.

 • Недостатня ефективність гальмування. Причинами цього бувають:

заміна передніх гальмівних колодок ВАЗ (2114 2115 2113 2109 2108 21099)

Читайте також:

Заміна Задніх Гальмівних Колодок Тойота Авенсіс Ві... Toyota Avensis для Росії Бортюжор Заміна задніх гальмівних колодок Заміщені задні гальмові колодки для Toyota Avensis 2 2007р. покладіть накладки BOSCH 1000r. Також були замінені втулки (гумові смуги) заднього стабілізатора Masuma MP-1007 110r. для ш...
Заміна Троса Ручника Бмв Е38 Заміна підшипників коліс на BMW E39 Будь-яка деталь у машині може з часом розбиватися. Немає винятків і підшипників ступіці. Для проведення діагностики та заміни підшипників нефа на BMW в корпусі Е39 практично будь-який власник цього автомобіля здатн...

порядок підміни передніх гальмівних колодок на ВАЗ 2108-099, ВАЗ 2110-2115, Лада Калина, Пріора, Гранта. Ремонт.

 1. повний знос накладок ТК;
 2. замаслення фрикційних накладок;
 3. перегрів гальм;
 4. застосування колодок не відповідають ТУ.
 • Під час гальмування машину веде вбік. Одна з причин такої поведінки автомобіля засмічення по іншому замаслення фрикційних накладок.
 • При натисканні на педаль гальма відбувається вібрація і чутний писк необізнаних коліс. Одна з можливих причин цього — потрапляння на накладки ТК якийсь води або масла.

Як поміняти передні колодки на ваз 2110.

До того як поміняти фронтальні гальмівні колодки на ВАЗ 2114, потрібно переконатися, а чи дійсно Такий елемент гальмівної дозволяє вести бухгалтерський облік (софт) винен в неадекватній поведінці машини. Відомі випадки, коли відповідні по всіх проявів зовнішні ознаки мали зовсім іншу причину, що не відноситься до ТК. Кропива, потужна, або нерівномірна вироблення диска гальма, інакше наявність тріщин або відколів у нього.

Контроль за станом фронтальних ТК є варіант виробляти досить легко. В супорті є особливе оглядове вікно. Підміна фронтальних гальмівних колодок на ВАЗ 2114 робиться при виробленні фрикційних накладок ПТК до півтора мм і найменш. Схожий контроль звичайно проводити при сезонної підміні авто шин, кропива.

Якщо підміна колодок на ВАЗ 2114 неминуча, то слід завчасно обрати високоякісні, які підходять для автомобіля фронтальні ТК рекомендовані фахівцями. На форумах в інтернеті в результаті тестів найбільше число очок отримали фронтальні гальмівні колодки — Fenox, Best і Allian Nippon. Як аргументів на користь цих ТК наводиться наступне:

 • фрикційний матеріал накладок зберігає свої характеристики при нагріванні до температури вище 400 градусів;
 • за рахунок застосування впровадження високоякісних мінеральних волокон структура накладок більш технологічна і вони менше за вагою;
 • в процесі виробництва ТК застосовується особлива Антишумові платівка, вона виключає скрип при спрацьовуванні;
 • зроблена особлива технологічна грязес’емние канавка і датчик зносу накладок.

Коли шофер вирішує собі, які колодки поставити на ВАЗ 2114, то при їх виборі він повинен дивитися на якість виробництва самої деталі і її упаковки, наявності всіх потрібних, згідно ТУ, печаток і написів. Ця запчастина знаходиться в зоні можливого ризику придбання контрафакту, тому що їх більш інтенсивно підробляють в підпільних виробництвах.

Підміна фронтальних колодок на ВАЗ 2114 робиться в подальшому порядку:

 • Приготувати до роботи «балонний» ключ, домкрат, плоску викрутку, ключі на «13» на «17», опорну стійку, рідина WD, завчасно придбані ТК.
 • Встановити машину на рівній майданчику, підставити під задні колеса брусок або цегла і зафіксувати ручник.
 • Послабити болти кріплення дисків на колеса, піддомкратити машину і встановити опорну стійку, щоб виключити падіння машини якщо прохід відмови домкрата. Після чого зняти колесо.
 • Ретельно вичистити гальмівний механізм від бруду. Якщо є сліди замасливания, то потрібно що залишається зробити нашому клієнтові помити термічний водою з миючим засобом. Через деякий час дати час для висихання всієї поверхонь.

Не можна мити бензином інакше кажучи хім їдкими сумішами, так як доведеться поміняти нашому клієнтові залишається гумові ущільнювачі і прокладки.

 • Вивільнити гальмівний шланг з кронштейна, що кріпиться на стійці амортизатора.
 • Перевірити рівень гальмівної рідини в бачку, якщо він наближається до максимального, то потрібно шприцом відкачати певну кількість води.
 • За допомогою плоскої викрутки, через оглядове віконце на супорті, відвести гальмівні колодки від диска.
 • Зі зворотного боку супорта на нижньому болта з’єднує його зі скобою відігнути стопорну пластинку і відвернути болт ключем на «13», при цьому необхідно притримувати штифт від провертання за його шестигранную головку.

Як поміняти передні колодки на ваз 2107.

Читайте також:

Заміна Гальмівних Колодок Volkswagen Caddy... Volkswagen Golf 2 / Volkswagen Jetta 2: заміна гальмівних колодок на задні дискові гальма Виймання тросу стояночного гальма 1. кабель; 2. важіль; 3. весна; 4. болт; 5. пружинна засувка Задній дисковий гальмо 1. шапка; 2. шплінт; 3. шайба; 4. гайка;...
Як Поміняти Термостат На Daewoo Nexia... Заміна термостату Daewoo Nexia Вміст: Заміна термостата на 8-клапанний двигун Щоб забезпечити більш зручний доступ до всіх частин, зніміть корпус повітряного фільтра разом з усіма компонентами та гофрами, що ведуть до колектора. Підготуйте тан...