Паливний фільтр Рено Логан

паливний фільтр Рено Логан

Французькі авто Рено Логан популярні у нас. Секрет успіху криється в такому питанні, що ці невибагливі і надійні машини бездоганні для використання в російських погодних і дорожніх умовах. Крім всього іншого Рено Logan, порівняно з російськими автомобілями, виглядають більш представницький. «Французи» комфортабельні як через зручності водія, так і в управлінні. Але і вони схильні до ряду поломок, причиною багатьох де є паливний фільтр.

Заміна паливного фільтра на Рено Логан

Паливний фільтр — деталь, яка відноситься до витратних матеріалів: якщо прохід зносу і виходу з ладу вона підлягає заміні. Протягом чистки пального пристрій збирає шкідливі речовини і припиняє відмінно робити своє призначення.

коли міняти

Графік підміни залежить від якості палива, яке вживається в автомобілі. Виробник радить поміняти деталь кожні 30 тис. Км пробігу, але, беручи до уваги якість російського пального, варто оновлювати паливний фільтр через 15 тисяч. Це дасть можливість уникнути майбутніх проблем, пов’язаних з паливною системою тс. При будь-яких обставинах при перших симптомах дефектів варто відразу поміняти старий агрегат на новий, не чекаючи відповідного автопробігу. Це правило справедливо для автомобілів, випущених до 2006 року. Більш свіжі моделі потребують підміні рідше: на нових машинах виробник радить оновлювати елемент кожні 120 тисяч кілометрів пробігу (з поганим паливом показник скорочується в два рази).

Підміна паливного фільтра на дому припускає наявність у автовласника певних знань і навичок. Шофер повинен знати, що паливні фільтри поділяються на прилади грубої і тонкого очищення. 1-ий усуває бензин від дрібного сміття, залізної стружки та інших несприятливих домішок в пальному. Вузький фільтр очищає ретельніше. Якість його функціонування цих деталей гарантує ідеальне функціонування бензинового насоса і всієї паливної дозволяє вести бухгалтерський облік (софт) в загальному.

Читайте також:

Ремонт Насоса Гур Рено Лагуна 2... ремонт потужності керованого рено-лагуна 2 Знову бруд помідь Він загубив всю оливу під капотом, тільки почув, як гуркнув насос Гура. Загалом, покладіть машину на ремонт, зніміть насос і розібране. Використовуючи рекомендації наших майстрів, вичавлюю...
Перш Ніж Купувати Рено Сандеро! Тест Драйв Renault... Перш ніж купити Renault Sandero! Тест-драйв Renault Sandero 2014. перша враження (частина 1) Автор: Clickoncar Опубліковано: 8 листопада 2014 року Переглянуто 160,039 Мені сподобалось: 558 Мені не сподобалось: 728 Що чекає на вас, якщо ви купуєте S...

Як Поміняти Паливний Фільтр На Рено Логан

Який фільтр ставиться на заводі?

Фільтри діляться за каталожними номерами. Виробник встановлює очисні прилади наступних артикулів:

Ці деталі купують у представника фірми або в надійних магазинах автозапчастин. Ціна фільтрів варіюється від 500 до 800 рублів. Прилади працюють на першій фазі. Деталі для дизеля (артикул 164002670R) і бензину конструктивно розрізняються. Сьогодні, не забувайте, що унікальний фільтр не здатний коштувати менше п’ятисот рублів: деталь по дуже низькій вартості може виявитися підробкою сумнівної якості. Контрафактний аналог не матиме можливості фільтрувати пальне автомобіля сумлінно, що призведе до зносу клапанів бензонасоса.

Logan Up # 10: Заміна фільтра (сітки) бензонасоса Рено Логан / Сандеро

Підміна сітки бензонасоса на рено логан / Сандеро, надаючи можливість убезпечити движок від попадання сміття.

Як обрати паливний фільтр на Логан? Що краще? Аналог інакше кажучи оригінал?

Чим, унікальний елемент забезпечить більш надійне і довготривале функціонування паливної комплексу бухгалтерських програм автомобіля. Але виникають ситуації, коли установка оригіналу неможлива. Так зверніть увагу на високоякісні аналоги. Серед них виділяються такі марки:

  • SCT (ST 393). 240-359 руб.
  • АТ. (2161-200FF). 250-500 руб.
  • Big GB-331PL. 300-500 руб.

Читайте також:

Як Поміняти Лампу Близького Світу На Грант... Лампи ближнього світла для Лади Гранти: особливості вибору та підміни Лампи ближнього світла для Лади Гранти: особливості вибору та підміни Освітити дорогу автомобілісту в темну пору доби дозволяють лампи ближнього світла. Вони на противагу далеких г...
Заміна Охолоджуючої Рідини Рено Мастер... Змініть охолоджуючу рідину на власну руку Renault Logan: вибір антифризу відео Система охолодження в автомобілі призначена для підтримки ідеальної температури двигуна внутрішнього згоряння під час роботи. Саме тому більшість автолюбителів приділяють ...

Крім перерахованих вище, автомобілісти відзначають, засоби чищення пального Fortech.

Розташування

Замінюючи фільтруючий елемент автомобіля, потрібно тримати в голові, що в моделях до 2007 року він перебуває близько бака. На авто 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 року, 2016, 2017 років випуску фільтр розміщений конкретно в паливному баку. Фільтруючий елемент тонкого очищення вбудований в бензиновий насос, твердий фільтр по суті є спеціальну сіточку, що розташовується в паливному модулі авто. поміняти ці деталі варто разом.

моделі Рено Логан з об’ємом мотора 1.6 літра закінчили випуск в 2006 році, паливний фільтруючий елемент у їх встановлено близько бака. Моделі 2007 і наступних років (1.4 літра) мають «вбудований» фільтр. Щоб відшукати готелі елемента, необхідно знати версію автомобіля: 1.4 або 1.6 літра, шістнадцять як ще його називають вісім клапанів двигуна.

процес заміни

Перед ремонтом необхідно запастися плоскогубцями, чистої ганчіркою, порожній ємністю і набором ключів. Моделі з версією 1.6 літра і мотором 8кл піддаються підміні в автосервісі — фільтруюча деталь вбудована в паливну систему, і доведеться демонтувати паливний бак. На авто з 16кл і об’ємом 1.4 літра фільтр можна поміняти самостійно.

  • Запустити запалювання.
  • Зняти негативну акумуляторну клему.
  • Демонтувати кришку насосного блоку з кріплення.
  • Зняти реле.
  • Повернути клему в початкове положення.
  • Завести мотор і дочекатися моменту, коли він затихне. Після відключається запалювання.

Як Поміняти Паливний Фільтр На Рено Логан

Далі авто необхідно загнати на естакаду і очистити нашому клієнтові залишається деталі, що знаходяться близько паливного фільтра і бензобака. При натисканні на кнопку червонуватого кольору від фільтра від’єднається трубка. Далі потрібно позбутися від фільтра, демонтувати хомут, і вийняти деталь, використовуючи знімач. Попередньо натискається зелена кнопка, розташована навпроти червоної — вона від’єднує трубку трохи з іншої сторони очищає елементу.

Завершальним кроком є ​​установка новітньої деталі і збір всього механізму в зворотному порядку.

На закінчення

Для успішної заміни фільтра, важливо пам’ятати аспекти процедури на моделях з об’ємом мотора 1.4 і 1.6, 8 і 16V незалежно від р.в., також розміщення частин чистки пального. Цю інформацію завжди отримаєте з управління по експлуатації авто або відшукати належні фото і відео в інтернеті. Про типажі мотора свідчить маркировочная табличка (м.т.).

Як поміняти паливний фільтр на рено логан.

Читайте також:

Renault Megane 3 2013 Bose Рено Меган 3 Sobran Tv ... Renault Megane 3 2013 BOSE Renault Megan 3 sobran tv (Огляд. тест-драйв) Автор: Собран. Телевізор Опубліковано: 14 січня 2018 року Переглянуто: 24 717 Мені сподобалось: 403 Мені не сподобалися: 69 Renault Megane 3 2013 BOSE Renault Megan 3 sobran t...
Замена Ремня Генератора Рено Меган 3 Дизель... Смена ремня ГРМ Рено Меган 3 Наступает момент кто авто обладатель сталкивается с необходимостью смены ремня ГРМ. Практика показывает, сервис привода газораспределительного механизма, приходится на каждые 70 – 100 тыщ км пробега. Цена работы по подмен...