Підміна паливного фільтра

3.21 Підміна паливного фільтра

підміна паливного фільтра

Для обслуговування компонент бухгалтерської системи харчування не варто забувати, що бензин є у вищій мірі просто займистою рідиною. Не паліть поблизу місця проведення робіт, не наближайтеся до нього з відкритим вогнем! Негайно збирайте що залишається зробити нашому клієнтові сліди пролитого пального, складайте просочену ПММ ганчір’я в таке місце, де повністю виключена можливість її випадкового загоряння! Завжди тримайте поруч вогнегасник класу В! Намагайтеся не допускати попадання бензину на відкриті ділянки шкіри. тривалий контакт такого роду здатний привести до розвитку ракових хвороб. Пам’ятайте, що тракт дозволяє вести бухгалтерський облік (софт) впорскування пального постійно знаходиться під надлишковим внутрішнім тиском, яке буде неодмінно скинуто до початку проведення робіт (див. Главу Системи живлення і випуску).

Перед зняттям паливного фільтра необхідно скинути тиск в системі живлення (див. Главу Системи живлення і випуску)!

1. Від’єднаєте негативний дріт від батареї.

Якщо встановлена ​​на автомобілі стереосистема обладнана охоронним кодом, перш ніж від’єднувати батарею впевніться в тому, що маєте в своєму розпорядженні правильної комбінацією для введення аудіосистеми в дію!

2. Дана робота повинна проводитися при холодному двигуні (почекати не менше 3 годин після завершення поїздки).

Як поміняти паливний фільтр на кіа ріо.

3. На більшості розглянутих в цьому Посібнику моделей паливний фільтр знаходиться в руховому відсіку автомобіля і закріплений на задній його перебиранні.

Кіа Ріо 3, детально заміна сіточки і паливного фільтра !!!

Паливний фільтр і як його замінити! Композиція Hip Hop Christmas належить виконавцю Twin Musicom.


4. З метою полегшення доступу до фільтру, зніміть кришку повітроочисника в зборі з впускним воздуховодом (див. Розділ Заміна фільтруючого елемента повітроочисника).
5. Оберніть дрантям підлягають розстикування Штуцерна з’єднання (при відпуску роз’єму знаходиться під залишковим тиском паливо може почати розбризкується), приготуйте запас старих газет для збору проливає палива.

6. Зафіксувавши гайку на фільтрі від провертання, другим ключем звільніть порожнистий болт штуцерних з’єднання впускний паливної лінії. Відключіть напірну лінію від фільтра, зніміть і викинете ущільнювальні шайби. при складанні вони підлягають заміні в обов’язковому порядку.

7. Діючи в аналогічній манері, відпустіть накидну гайку штуцерних роз’єму випускний лінії з нижньої сторони фільтра. Відключіть лінію.

8. Послабивши два стяжних болта, витягніть фільтр з хомута кронштейна кріплення збірки на перебиранні. У разі необхідності зніміть також кронштейн.

9. Заправте фільтр в кріпильний хомут і, поки лише від руки, затягніть болти. певна слабина посадки фільтра полегшить виконання процедури приєднання до збірки паливних шлангів. Прослідкуйте за правильністю установки фільтра: напрямок указательной стрілки повинен співпадати з напрямом потоку палива в тракті системи харчування.
10. Підключіть до паливну лінію до нижньої сторони фільтра (не забудьте замінити ущільнювальну шайбу), наверніть і затягніть від руки накидну штуцерних гайку.
11. Підведіть напірну лінію до верхньої стороні збірки, вверніть порожнистий болт штуцерних роз’єму і затягніть його з необхідним зусиллям (30 Нм), утримуючи фільтр від провертання другим ключем. Затягніть гайку нижнього роз’єму з зусиллям 35 Нм (знову утримуйте збірку від провертання другим ключем).
12. Затягніть стяжні болти кріплення хомута із зусиллям 14 Нм.
13. Підключіть негативний дріт до батареї. Включивши запалювання, підійміть тиск в паливному тракті і перевірте компоненти системи харчування на наявність ознак розвитку витоків.

Читайте також:

Где Находится Топливный Фильтр Мицубиси Спейс Стар... Замена топливного фильтра MITSUBISHI SPACE STAR, CARISMA.Советы: Масхут Хакимов (). запчасти. Сальник (колечко): MR497662 Уплотнитель на . Топливная станция MITSUBISHI SPACE STAR, CARISMA. Замена на разборную от дорестайлинговой версии.Масхут Хакимо...
Що Якщо Чи не Чистити Повітряний Фільтр 7 Років... Що якщо не чистити ПОВІТРЯНИЙ ФІЛЬТР 7 РОКІВ творець: простий Пацан Розміщено: 19 Квітня. 2016 р Переглянуто: 17 749 Мені сподобалося: 316 Мені не сподобалося: 34 Ось таке ось буває, якщо не поміняти і навіть не чистити фільтр. Я був в шоці від поб...