Як самостійно зробити підміну ламп ходових вогнів на Ладі Гранта

Як самостійно зробити підміну ламп ходових вогнів на Ладі Гранта

Серед усіх різновидів ламп розжарювання конкретно ходові вогні Лади Гранда в заводській комплектації отримали популярність простіших. Одним з їхніх плюсів стала доступна вартість. В експлуатації лампи Лади Гранта мають досить недоліків. До одним там відносять досить тьмяний світло з яскраво вираженою жовтизною.

Про заміну ламп ходових вогнів

Читайте також:

Як Поміняти Радіатор Пічки На Ваз 2107... як поміняти радіатор грубки Ваз 2107 Як поміняти радіатор грубки Ваз 2107 Опалення салону ВАЗ 2107 досить надійна і довговічна. На жаль, так само як і будь-який вузол, вона не застрахована від поломок. У більшості випадків перегорає кран радіатора на...
Як Поміняти Паливний Фільтр На Рено Логан... Паливний фільтр Рено Логан паливний фільтр Рено Логан Французькі авто Рено Логан популярні у нас. Секрет успіху криється в такому питанні, що ці невибагливі і надійні машини бездоганні для використання в російських погодних і дорожніх умовах. Крім вс...

Для поліпшення функціонування та зовнішньої привабливості ходових вогнів буде досить найретельнішим чином підійти до питання їх підміни і зробити ці роботи на висоті. Підбираючи ламп значно надійніше зупинитися нема на стандартних, а на світлодіодних підвидах, які йдуть без цокольній збірки. Такі лампи купують фактично у всякому спеціалізованому магазині. Вибираючи таких ламп краще довіритися моделям з найбільш яскравою інтенсивністю освітлення.

До роботи по заміні ламп необхідно попередньо зняти старі лампи з
Лади Гранта і встановити вже нові — світлодіодні. На противагу звичайних видів, під час роботи зі світлодіодними лампами потрібно обов’язково дотримуватися полярності.

Якщо ви поставили собі за мету процес установки був зроблений вірно, потрібно використовувати вольтметр, за раніше визначивши розміщення плюсів і мінусів. Перевірка полярності потрібна якщо ви поставили собі за мету захистити запобіжник, який тримає під контролем напруга електрики в ланцюзі ходових вогнів лади.

Ще гіршим наслідком в даній ситуації вам сподобаються то, що ви взагалі залишитеся без новітньої світлодіодної лампи. Якщо лампи ходових вогнів будуть встановлені за всіма правилами, то для вас обіцяна комфортабельна їзда на Ладі Гранта з високоякісним освітленням.

Читайте також:

Як Поміняти Передні Колодки На Ваз 2114... Підміна фронтальних колодок на ВАЗ 2114 Підміна фронтальних колодок на ВАЗ 2114 Гальмівна система автомобіля створена для зниження швидкості автомобіля свого часу руху і утримання його в районі свого часу зупинки. Відмінно працює гальмівна система до...
Як Поміняти Підшипник Передньої Маточини ВАЗ 2109... Підміна підшипника на ВАЗ 2109 (відео) Підміна підшипника на ВАЗ 2109 (відео) Порушення працездатності фронтальної маточини автомобіля ВАЗ 2109, викликане несправністю підшипників, призводить до досить сумних наслідків. Без нормально функціонуючої ма...

Заміна ламп денних ходових вогнів / габаритних вогнів ВАЗ. Lada Granta

Відео по підміні лампочки денних ходових вогнів і габаритних вогнів, іншими словами в одній лампі дві нитки.

процес заміни ламп ходових вогнів

  1. Протягом тривалого користування таким автомобілем, як Лада Гранта, коли небудь з’являється бажання внести будь-які зміни в власного сталевого друга. Істотну роль у зовнішньому вигляді машини грають лампи, що дозволяють дивитися на дорогу в іншому більш яскравому світлі. Навіть незначні роботи по тюнінгу цієї деталі машини, перетворять ваш автомобіль і примусять подивитися туди по-іншому.
  2. Ходові вогні піддаються дуже жвавою доопрацювання — це досягається шляхом заміни галогенних ламп на світлодіодні. Підбираючи світлодіодів зверніть увагу в ті дні, що там немає цоколя. Відзначимо, що підміна лампи ходових вогнів в грант не вимагає особливих навичок, однак процес установки все-таки має кілька аспектів.
  3. Тільки підміни на новий світлодіод виявиться недостатньо. Для цієї мети вам необхідно буде з діодіка відірвати цоколь і навести вусики в потрібні отвори. Пам’ятайте тут інспектувати полярність. В результаті цих маніпуляцій ви станете власником нових ходових вогнів, також позбудетеся від противного жовтого світла.
  4. Слід зауважити, що при виконанні всіх робіт по тюнінгу фар необхідно дотримуватися встановлених законом норм. При цьому автомобіль часто повинен проходити плановий огляд, який дасть можливість уникнути багатьох проблем.
  5. Коли ви отримаєте старі лампи, не поспішайте у них позбавлятися, тому що може таке бути, що при перевірці на можливість установки нових вони виявляться непридатними, і можна поставити на місце призначення ті, що були раніше.
  6. Додатковий важливий момент здійснюючи покупку ламп, який варто знати, — це те, що законодавством дозволяється впровадження світлодіодів тільки 2-ух їх кольорів — білого і жовтого.
  7. Якщо вашою метою є не тільки зовнішній вигляд, але і розумне використання грошей, варто довіритися конкретно світлодіодним лампам, тому що вони споживають малу кількість електроенергії, чого не можна сказати про стандартні лампах.

В процесі установки світлодіодів значно знімається навантаження з акумулятора автомобіля.

Як поміняти лампочку ходових вогнів на грант.

Негативні сторони заміни

На панелі постійно буде блимати лампа, яка сповіщає про низький рівень енергії, з тієї причини, що такі лампи її споживають дуже мало. Якщо ви поміняли жовтуватий світлодіод білосніжним, то останній варіант здатний показувати інші кольори. Це викликає величезну кількість непотрібних питань не знайомих правоохоронних органів.

На сторінках нашого сайту діє спеціальна пропозиція. Можливо отримати безкоштовну консультацію нашого корпоративного юриста, просто задавши своє питання в формі нижче.

Читайте також:

Як Поміняти Підшипник Передньої Маточини Ваз 2110... Міняємо підшипник передньої маточини на ВАЗ-2110 своїми силами Міняємо підшипник передньої маточини на ВАЗ-2110 самостійно Вітчизняному виробнику волею-неволею доводиться пристосуватися під європейські стандарти. І така обстановка дуже здорово, так я...
Як Поміняти Лампу Близького Світу На Грант... Лампи ближнього світла для Лади Гранти: особливості вибору та підміни Лампи ближнього світла для Лади Гранти: особливості вибору та підміни Освітити дорогу автомобілісту в темну пору доби дозволяють лампи ближнього світла. Вони на противагу далеких г...