Масло в КПП Гранта: поради з питання вибору

Масло в КПП Гранта: поради на вибір

Нашому клієнту залишається мастильні води в автомобілі Лада Гранта зобов’язані} бути відрізнятися високою якістю, і трансмісійне масло не є винятком. Мастило повинна відповідати загальним нормам і підходити конкретній машині. масла відрізняються технічними характеристиками і бувають різних марок, тому автомобіліст повинен знати, як вибрати гарне масло для КПП Лада Гранта, яке продовжить термін служби коробки.

Заводська мастило

Нашому клієнту залишається трансмісійне масло систематизують з огляду на те, яка у вас коробка — механічна або автоматична. Інженери Лади Гранти рекомендують заливати в АКПП масло Genuine марки EJ-1 ATF, в механічні коробки рекомендується заливати Лукойл ТМ 4. Відштовхуючись від регіону, де експлуатується авто, клас в’язкості вам більше сподобаються різним. Радимо вивчити статтю про вибір масла в движок Гранти.

рекомендації автовиробника

Читайте також:

Де Знаходиться Датчик Тиску Масла ВАЗ 2112... Лада 2112 R12> бортжурнал> Датчик тиску масла від 2106 в 2112 Лада 2112 R12> бортжурнал> Датчик тиску масла від 2106 в 2112 Натрапив в інеті на статтю, що пишуть датчик тиску (сигналу тиску) масла від ВАЗ 2101-2106 просто встає в 2110-2112 ... Восени...
Заміна Масла В задній редуктор Хонда СРВ... Підміна масла в задньому диференціалі Хонда і Акура Підміна масла в задньому диференціалі Хонда і Акура Система DPS (Dual Pump System) і Real Time AWD У будь-яких поколіннях Honda CR-V (включаючи 5е) в задньому редукторі в даний час вживається рідин...

Для уникнення несподіваних поломок і проблем при роботі коробки конструктори АвтоВАЗу зробили таблицю, чому звичайно підбирати трансмісійне масло в автомобіль марки Лада Гранта. До поїздки в магазин і покупкою першій-ліпшій мастила радимо вивчити цю таблицю нижче.

У механічну коробку передач Гранти заходить 3-3,5 літра олії, а рівень перевіряється щупом. Поміняти його необхідно кожні 75 тис. Км пробігу по іншому раз в 5 років. функцію роблять в комфортному місці, навіть на дому, тому непотрібно відправлятися в 100.

Лада Гранта Заміна масла в КПП з тросовим приводом

У ролику показано самі поміняти масло самостійно в коробці передач з тросовим приводом LADA Granta Liftbek.

Про присадки для масла

Ніколи не використовуйте присадки для масла для КПП Лада Гранта і навіть не заливайте інші засоби для поліпшення роботи вузла. для експлуатації тс російського виробництва рекомендується використовувати високоефективні сучасні трансмісійні масла, які не потребують додаткового використання присадок. Іноді вони навіть призводять до пошкодження коробки, створивши зворотний ефект.

Скільки масла в коробці Гранти?

Читайте також:

Сколько Масла В Двигателе Ниссан Альмера Классик... Подмена масла в движке Nissan Almera Classic Подмена масла в движке Nissan Almera Classic Моторное масло в движке предутверждает трение деталей, за счёт того, что создаёт масляную плёнку. С учётом того, что спидометр повсевременно наматывает числа, х...
Сколько Заливается Масла В Коробку Ваз 2114... Сколько заливать масла в коробку ваз 2114 сколько заливать масла в коробку ваз 2114 Масло в КПП ваз 2114 изменяется каждые 60. 70 тыщ км. До того как собирать поменять масла нам необходимо обусловитьсякакое масло заливать и что нам для этой цели ва...

Перевірку рівня масла в КПП Лада Гранта рекомендується створювати часто — кожні 2-3 місяці. В МКПП автомобіля заходить 3,1-3,5 літра олії, якщо води буде набагато менше, це погано відбитися на експлуатаційному терміні служби коробки.

Коли міняти в АКПП?

Як часто міняти масло в механічній коробці ми говорили вище — досить робити це кожні 75 тис. Км пробігу. Що стосується автоматичної коробки, тут рекомендується поміняти мастильну рідину кожні 15 тис. Км пробігу.

Як перевірити рівень масла в кпп гранту.

Які масла заливають власники Грант?

Напевно автолюбителі відзначають помітне зменшення гучності виття коробки перемикання передач з застосуванням мастильних товарів наступних марок:

  • Shell Spirax S5 ATE 75W-90
  • Motul G300 75W-90
  • CASTROL SYNTRAX UNIVERSAL PLUS 75W-90

Масло для автомата

На заводі виробник заливає в автоматичну коробку Лади Гранти масло марки NISSAN Matic Fluid S. При перевірці його рівня на новій машині рідина повинна бути прозорою, в магазинах продають мастило червонуватого як ще його називають жовтуватого кольору.

Єдиним аналогом, який можна поміняти цю мастильну рідину, є NISSAN Fluid Matic J, яке стоїть трохи дешевше. Головне не використовувати альтернативну рідина NISSAN Matic D, яка може вивести з ладу автоматичну коробку.

Як купити оригінальний продукт?

У купівлі трансмісійного масла для Лади Гранти на дому потрібно усвідомлювати, що в сфері виробництва нерідко зустрічаються підроблені води. Щоб придбати хоча незвичайну мастило для коробки, звертайтеся в випробувані магазини, керуйтеся відгуками як ще його називають замовте масло через веб у виробника.

Читайте також:

Заміна Масла В АКПП Mazda Cx 5 Як поміняти масло в коробці Коробка автомат Мазда CX-5 Як поміняти масло в коробці Коробка автомат Мазда CX-5 Заміна масла в коробці передач Мазди СХ-5 найчастіше свзана з ремонтом самої АКПП, або воно замінюється на нове в ході робіт по усуненню про...
Як Перевірити Масло В Коробці Лада Гранта... Перевірка рівня і заміна масла в КПП Лада Гранта Перевірка рівня і заміна масла в КПП Лада Гранта Згідно з анотацією підприємства-виготовлювача автомобілів ВАЗ рекомендується поміняти трансмісійне масло в автомобілі Лада Гранта через кожні 75000 км п...