Трансмісійна рідина в КПП Кіа Ріо

Трансмісійна рідина в КПП Кіа Ріо

В країні автомобіль марки Кіа Ріо досить популярний, а деякі автомобілісти займаються обслуговуванням власних машин самостійно, зберігаючи на послуги спеціалізованих сервісів. Як нерідко потрібно підміна масла в коробці Кіа Ріо, які води необхідні для МКПП і АКПП, і як зробити все можливе вірно своїми силами?

обслуговування МКПП

За регламентом підміна масла в механіці Кіа Ріо повинна взагалі не треба, інакше кажучи воно заливається на заводі цілком на термін служби машини. Як всім ясно, нічого вічного немає, тому і трансмісійна рідина повинна часом змінюватися на новітню.

Фахівці радять створювати сервіс кожні 90 тис. Км пробігу для уникнення суворих поломок агрегату.

Перевірка рівня

Castrol 75W-85Castrol 75W-85

Кожні 10-15 тис. Км потрібно перевіряти рівень мастила в механічній КПП. Це зробити нескладно: необхідно забратися під машину, загнавши її на підйомник або яму, і відкрутити болт контрольного отвору. Рівень води в персональному комп’ютері буває до краю. Якщо він нижчий, неодмінно долийте відсутній обсяг для уникнення зносу дорогого вузла.

Що потрібно для заміни?

У Кіо Ріо підміна масла в МКПП просить маленького набору інструментів про свіжої води. Трансмісійну мастило необхідно вибирати зі специфікацією APIGL4 SAE 75W-85 від будь-якого випробуваного бренду — Shell, Mobil, ZIC, Castrol і ін.

Читайте також:

Заміна Масла В Редукторі Mitsubishi Outlander... Зміна масла в коробках передач Mitsubishi Outlander Зміна масла в коробках передач Mitsubishi Outlander, особливо в умовах бездоріжжя, може знадобитися за межами запланованих технічних процедур. Тому багато фахівців рекомендують проводити моніторинг ...
Яке Масло Заливати У Двигун Поло Седан... Покрокова інструкція підміни масла на Volksvagen Polo Sedan Покрокова інструкція підміни масла на Volksvagen Polo Sedan Ні-який сучасний автомобіль не здатний працювати без змащувальних рідин. Довгу і надійну роботу двигуна гарантує тільки високоякі...

З інструментів вам знадобляться ключі або головки на 14 і 17, особливий шприц, ганчірки, ємність для зливу старенького масла.

Приступаємо до заміни

Щоб підміна масла в коробці Кіа Ріо пройшла вдало, необхідно діяти строго за інструкцією. Знайдіть пробку на фронтальній частині агрегату для контролю рівня, і відкрутіть її наполовину. Якщо рівень звичайний, при температурі близько 50 градусів масло має випливати. Підставивши що-небудь, виверніть болт отвору для заливання води до кінця.

Далі виверніть пробку зливного отвору, яка знаходиться в або верхній точці — на картері. З його застосуванням має почати витікати стареньке масло. Зачекайте 10-15 хвилин, щоб мастило скла на повну котушку, і після закрутіть болт на місце призначення і за допомогою спеціального шприца залийте новітню трансмісійну рідина через контрольний отвір.

Відзначимо, що на пробці є ущільнювальна шайба, яку рекомендується поміняти щоразу при відкручування зливного болта. Інакше, може бути утворення патьоків.

як перевірити рівень масла в АКПП. ВІДЕОінструкція.

Перевірка рівня робочої рідини в 4х ступінчастою автоматичною коробці передач автомобілів марки Хенде.

обслуговуємо АКПП

Підміна масла в АКПП Кіа Ріо — завдання складне, однак якщо є бажання з нею може впоратися будь-який власник автомобіля.

періодичність робіт

Апарат для підміни

За офіційним регламентом автоконцерну поміняти мастильну рідину в АКПП необхідно кожні 100 тис. Км пробігу, проте при брутальних експлуатаційних умовах краще робити це частіше — кожні 50-60 тис. Км пробігу. До брутальним умов відносять наступні причини:

 • їзда по запилених як ще його називають пісочним дорогах;
 • експлуатація авто на дорогах з ямами і нерівностями;
 • нерідке буксирування причепа або інших машин;
 • високошвидкісна їзда (вище 150 км / ч).

до змісту ↑

Яке масло вибрати і скільки?

Масло для Коробка автомат Кіа Ріо має відповідати певним специфікаціям. Автоконцерн радить рідина DIAMOND ATF SP-III (ATF SP-III, проте можливо використовувати аналоги від Mobil, ZIC, Chevron і інших брендів.

Читайте також:

Заміна Масла Toyota Corolla 120 Зміна масла в автоматичній трансмісії Toyota Corolla Заміна масла в автоматичній коробці передач Toyota Corolla. це простий та надійний спосіб позбавити машину від передчасного зносу. Автоматична коробка. досить тонкий вузол автомобіля, що вимагає чі...
Проверка Уровня Масла В АКПП Мерседес W210... Коробка автомат Мерседес-бенз W210 c 1995 гг. Даже при работоспособной версии синхронизации, легком переключении передач и приятном управлении сцеплением процесс переключения остается ручной работой, которая в многочисленных водителей нагоняет ужас. ...

Відштовхуючись від року випуску, кажучи конкретно кузова Кіа Ріо, для вас буде потрібно певний обсяг трансмісійної мастила:

Інструменти для роботи

Злив старенького масла

Підміна масла в коробці автомат Кіа Ріо зажадає від вас певного набору інструментів і матеріалів:

 • свіже масло;
 • герметик і прокладка;
 • новий фільтр;
 • ріжкові ключі або головки;
 • ємність для зливу старої води;
 • воронка;
 • ганчірки.

до змісту ↑

Покрокова інструкція

Перед обслуговуванням коробки необхідно розігріти коробку, здійснивши поїздку на 5-10 км. так масло знайде найкращу плинність. Підніміть авто на підйомнику або заженете на яму / естакаду, встановіть селектор в нейтральне положення і заглушити двигун.

Щоб дістатися до картера, доведеться демонтувати його захист. Далі необхідно відкрутити зливний болт, підставивши перед цим якусь ємність для зливу відпрацьованої води (підійде старий таз як ще його називають відро). Дочекайтеся, поки витече вся мастило, і закрутіть пробку.

Виверніть болти, які тримають піддон, на жаль один залиште на місце призначення. Акуратно відірвіть піддон зі зворотного боку і дбайливо злийте залишки води, щоб вона не розлилася по підлозі. Виверніть залишився болт і зніміть піддон, потім його необхідно буде ретельно очистити від старенького герметика та інших забруднень.

Далі підміна масла в АКПП Кіа Ріо має на увазі підміну фільтра. Просто демонтуйте старий елемент, що тримається на 3-х болтах і має магніти. Встановіть на його місце новий фільтр і вкрутіть болти.

Нанесіть герметик на сусідні місця картера і встановіть його до місця. Далі необхідно обрати основний варіант підміни масла в автоматі Ріо:

 1. При наявності спеціального обладнання виконують повну заміну за допомогою апарату. В даному випадку нове масло цілком буде замість стареньку рідина. Відзначимо, що даний метод не підходить для машин з величезним пробігом (більше 100 тис. Км), тому що може вивести коробку з ладу.
 2. поміняти масло вручну, заливши його в отвір щупа використовуючи воронки. В цьому випадку вийде поміняти вже 60% води, якщо ви часто проводите підміну, цього буде досить для нормальної роботи коробки.

Як перевірити масло в коробці кіа ріо.

Зараз ви розумієте, як робиться підміна масла в коробці Кіа Ріо і що для цієї мети буде потрібно, крім того рекомендуємо подивитися кілька відео-інструкцій.

Читайте також:

Заміна Масла В Мкпп Бмв Е36 Зміна масла в BMW e36 Це тільки для АКПП чи я помиляюся? Просто прочитайте в книзі про ремонт своєї машини таку фразу, що тут потрібно змінити масло. Але щось збентежило мені чи якийсь інший рад? Так, і це для одного, чи можна змінити двигун із напів...
Яке Масло Лити В Мерседес W212... Яке масло вливати в w212 Операція Mercedes-Benz E200 (W212). Недоліки автомобілів та проблемних зон на відгуки власників автомобілів 200-а серія з'явилася набагато раніше, ніж самий E-клас! А саме, в корпусі W110. під час життя другого покоління Me...