Як з’ясувати, що залито в автомат коробку Коробка автомат, і яке масло(ATF) заливати при його зміні?

Як з’ясувати, що залито в автомат коробку Коробка автомат, і яке масло(ATF) заливати при його зміні?

Всім власникам «автоматів» вже давно відомо, що вірна робота автомат коробки Коробка автомат знаходиться в залежності від її своєчасного обслуговування та якісних характеристик масла, що вливається в автоматичну коробку. На жаль що робити, кропива, для якого призначена конструкція покупки автомобіля з пробігом, обладнаного такої сучасною конструкцією. Як з’ясувати, що залито в його автомат коробку і яке масло (ATF) необхідно заливати при його зміні?

Масла для автоматичних трансмісій розрізняються як запахом, так і забарвленням. Є масла червоних квітів (ELF) а вважаються жовті, наприклад (CASTROL). Слід відразу побачити, що забарвлення масла (ATF) залежить тільки від барвника, який домішують туди, щоб ви могли відрізнити масло для автомата від інших олійних рідин, що вживаються в інших видах автомашин, в часності і з механікою. За основної маси ніж просто колір масла нічого не визначає. Опріч цього, після деякого часу роботи «автомата» всяка масляна рідина набуває прозоро-бурий колір.

З огляду на те, що при підміні масла ATF, в коробки, оновлюється не всі його кількість, а крім того що спочатку, що при експлуатації коробки автомат запах і колір води ATF змінюється. з’ясувати її товарний знак, практично, неможливо, нехай навіть трансмісійне масло змінювалося порівняно недавно. Потрібно хоча б раз, а економію краще і двічі поміняти масло, напевно, якщо відсутні серйозні проблеми при роботі Коробка автомат.

Як дізнатися яке масло залито в двигун.

Як оцінити рідина в АКПП і Варіаторі

Це трихвилинне відео скаже про те як дізнатися якість масла у вашій автоматичній коробці.

На жаль що б там не говорили використовувати потрібно ту масляну рідину ATF, яка вказана в інструкції з обслуговування вашої машини. Буває так, що вид рекомендованого масла російського} автопрому «автоматів» вказують на особливому щупі. Уже сьогодні, виробники масел випускають альбоми і плакати (їх зустрічаємо в спеціалізованих авто-крамницях). Там зустрічаються документ зі списком, де вказані модифікації різних тс і масляних рідин сюди, моторних включаючи. Таку документацію є і в Глобальній мережі Web на веб-сайтах виробників масла АТF. Зазвичай, анотація з експлуатації коробки автомат радить вживати повністю обумовлений вид трансмісійної води. Цьому правилу служить технічне обгрунтування.

Якщо йдеться про підміну масла в руховому агрегаті, то тут метод досить простий. Чи відвідуєте автомагазин, знаходите виробника масла ATF. З усієї маси асортименту вибираєте і купуєте масло для дизельних або бензинових моторів, але неодмінно, такий марки, яка написана в керівництві по експлуатації чотириколісного помічника. Коли справа стосується автомат-коробки. беремо, не дивлячись на ціни, червоне по іншому світло-жовте масло ATF. Аце все з тієї причини, що АКПП є більш складним пристроєм, ніж руховий вузол.

Як дізнатися яке масло залито в акпп.

Досвід обслуговування та ремонту багатьох тисяч автоматичних трансмісій показав, що економічні причини їх проблем більш побутові, ніж змішання різних типів масляної води при її підміні. Тут попереду стоять події експлуатації автоматичних трансмісій, що ці закони порушуються, то і тоді не допоможуть навіть найдорожчі синтетичні елементи.

Читайте також:

Какое Масло Залить В Двигатель Санта Фе... Что пригодится: новое масло и масляный фильтр, съемник масляного фильтра, ключ на 17, новенькая шайба на сливной болт, емкость для старенького масла. Масляный фильтр закрывает крышка, которую нужно снять. Схожая крышка закрывает сливное отверстие. Ос...
Сколько Масла Заливать В Форд Мондео 4... Какое масло заливать в движок Форд Мондео 4 поколения Форд Mondeo – южноамериканский автомобиль бизнес-класса, один из ближайших соперников Тоета Camry и Фольксваген Passat. Машина очень нужна на рынке россии, и обладает неплохой репутацией благодаря...