Infiniti продемонструвала новий електричний прототип
Фотографія: Infiniti
Infiniti нарешті розкрила зовнішній вигляд і назву свого нового прототипу, який піде на «Конкурс Елегантності» на пляжі Пеббл. Повністю електричний концепт-кар, названий Prototype 10, був єдиним прискорювачем, тобто відкритим спортивним автомобілем без бічних стекол і багажним відділенням.

Новинка виконана в тому ж стилі з концептуальною моделлю Q Inspiration, представленої на самому початку року на Детройтському автосалоні. З одного боку, обидва автомобілі стали провісниками майбутньої лінії японського бренду, а з іншого боку — втіленням всього минулого досвіду проектування і розробки спортивних автомобілів і гоночних автомобілів.

Відкриваючи завісу над екстер’єром автомобіля, японці продовжують приховувати свої технічні характеристики: інформація про потужності електростанції буде доступна ближче до прем’єри, і вона відбудеться 23 серпня.

Нагадаємо, що рік тому для того ж благодійного Concours d’Elegance виробник привів Prototype 9 — відкритий одноярусний автомобіль з електроприводом і заднім приводом. Його блок живлення здатний виробляти до 148 літрів. з. і до 320 Нм крутного моменту. Максимальна швидкість, яка здатна до минулорічного «прототип 9» — 170 км / ч, від нуля до перших «сотень» прискорюється за 5,5 секунди.

Автоматизована індустрія

Читайте також:

Infiniti скоро покаже електричний родстер... Автомобіль буде вирізаний в кінці серпня на конкурсі Pebble Beach Elegance. 13 серпня Кирило Малишев тизер Infiniti За останній рік бренд Infiniti продемонстрував дві цікаві концептуальні машини. Це спортивний автомобіль в стилі ретро Prototype 9 ...
Інфініті Преміум Клас Якої Марки... Преміум клас Infinity FH 35 Infiniti FH 35. яскравий представник сімейства спортивних перегонів. Він успішно конкурує в цьому сегменті і завжди виділявся серед інших позашляховиків через його напористості та краси. Дизайн Infinity FH 35 Лінії та проп...