Компанія Hyundai хоче зробити дизайн своїх майбутніх моделей більш виразним і емоційним, ніж дизайн Alfa Romeo. Кожен автомобіль лінії буде унікальним, зберігаючи при цьому особливості бренду, а бренд позбудеться від уніфікованої стилістики. Про це в інтерв’ю Automotive News розповів віце-президент Hyundai Motor Design Сан Юп Лі.

Перш ніж він приїхав в Hyundai, Сан-Джуп Лі працював над прототипом дизайну для Chevrolet Camaro, Corvette Stingray і Bentley EXP 10 Speed ​​6.

«Автомобіль — емоційний продукт, — говорить Лі. «І ми хочемо зміцнити цей компонент». Maserati і Alfa Romeo — дуже сексуальні автомобілі, і навіть німецькі бренди іноді займають італійську стилістику. Така емоційна, чуттєва краса не зустрічається у масових брендах. Тому наша місія — стати краще, ніж Alfa Romeo. "

Чому автомобілі стають однаковими

У квітні головний дизайнер Hyundai Люк Донкерволке назвав поточний підхід до використання однієї стилістики для всієї моделі «нудно». Топ-менеджер сказав, що у сьогоднішніх автомобілів немає індивідуальності, і він готовий виправити це.

За словами Донкерволке, його команда працює над дизайном, який враховує специфіку сегмента. Перші моделі Hyundai, що демонструють зовсім інший підхід до стилістики, будуть представлені в кінці цього року або на початку наступного року.

Читайте також:

Заміна Паливного Фільтра Hyundai Accent 2008... Змініть паливний фільтр Hyundai Accent Операція заміни паливного фільтра на Hyundai Accent бажано проводити на спеціалізованій станції, оскільки ця процедура вимагає наявності певних знань та навичок. Тим не менш, багато автолюбителів воліють виконат...
Hyundai Getz Заміна Лампи Стоп Сигналу... Hyundai Getz | замена лампы стоп сигнала | стоп сигналЗамена лампы стоп сигнала на Hyundai Getz или автомобиле жены. Лампа меняется ещё проще, чем на моём Ford Fusion. Как снять задний фонарь и поменять все лампы, Hyundai Getz.Всё о кузовном ремонте...