Hyundai Tucson Musical Tusik Bortjournal Зміна нафти в МКПП

Hyundai Tucson Заміна Масла В Мкпп

Вітаю, півтора роки тому я змінив масло в ручному приводі, потім наповнив ZiC синтетичним GL4 \ 5, після чого я помітив, що не було ніяких змін, особливо перемикаючись на холод, зазвичай MPD почав Увімкнути тільки після нагрівання коробки, взимку в.15 на Neutral автомобіль спробував залишити вперед, тому вирішив вибрати інший виробник на цей раз взяв RAVENOL® VSG SAE 75W-90 взяв розлив злили мені банку 2 літрів і 200 мл. (за бажанням) від фірмової назви маленької такої бочки Ravenola, гроші коштують 1350р, чому це олія? Вибір впав на відповідь друга, у нього є Hover h5 у всіх вузлах Равенлола, взимку він не намагається вийти на нейтраль, а після роботи з оригінальною китайською нафтою стало дуже добре працювати.
Заміна
Доцільно йти перед ним, щоб зігріти масло, щоб злити його краще, воно буде більш рідким,
фактичний процес заміни простий, ми знімаємо броню, антру, ми відкручуємо дренажний болт, ну і все це злилося на 30 хвилин. Потім поверніть дренажну пробку у місце і заповніть нову суспензію через отвори для регулювання рівня масла.

Замена масла Хюндай Туксон (Hyundai Tucson) Вакуумник или сливная пробка. Как поменять масло

Замена масла с Хюндай Туксон (Hyundai Tucson) вакуумной установкой, основная задача понять в каких автомобилях.

Kia Sportage 2014. Замена масла в МКПП

Kia Sportage 2014. Замена масла в МКПП. Льем синтетику Маннол 75W-90.


Про Зік. олія зливалася темно. хоча наповнені світлом, пройшло лише півтора року. Я думаю, це пов’язано з тим, що ZyK промиває Короба з залишків першої нафти. стружки і те, що оштметков в олії і на пробки не було.
Різниця між тим, що було, і Равенлол величезний. Усі всі трансфери застрягли маленьким пальцем на ура. Я чесно навіть здивувався, коли, без ускладнень, перемістився з 3 до 2 на другу передачу. так би мовити міні-шок те ж саме відбулося і при переході від 2 до 1, також без проблем. (на малій швидкості), так що я більше задоволений Ravenol ніж Zeke. Решта буде виглядати.

Hyundai Tucson Заміна Масла В Мкпп

Ціна випуску: 1 350 ₽ Пробіг: 69500 ​​км

Hyundai Tucson 2008, двигун бензин 2,0 літра, 141 літр. с., повний привід, ручна трансмісія. планове технічне обслуговування

Коментарі 16

Питання, а заводська мастила заповнена? як зараз, купив сьогодні.

завод не заповнився, але затоплений зойк в принципі не відчував ніяких змін.

Добрий день! Не скажи мені, скільки точно входило в нафту в МПП? 2100. Я просто думаю, через те, що купуєш сотню грамів на літр!)

Добре, чесно кажучи, я не пам’ятаю, скільки залишилося нафти, але в принципі можна додавати 100 грамів можна завжди. пізніше це не критично. особливо якщо врахувати, що злився трохи більше літрів.

Читайте також:

Ремонт Двигуна Hyundai Accent Ремонт двигуна Hyundai Accent творець: Zapkia.ru Розміщено: 19 Липня. 2016 р Переглянуто: 40 205 Мені сподобалося: 220 Мені не сподобалося: 44 Розбирання нового ДВС Хендай Акцент ТАГАЗ DOHC 16 клапанний. Що залишається зробити нашому клієнтові запч...
Фольксваген Поло Скільки Масло В Двигун... Вибір масла для Volkswagen Polo Sedan Через втрату його властивостей моторне масло вимагає систематичної заміни. Навіть у робочому двигуні він втрачає свою ефективність (окисляє, погіршується з добавками, забруднює). Також можна потрапити в картровий...