Останнім часом Hyundai працює над тим, щоб додати до своїх автомобілів більше спорту. Для цього компанія запустила N-серію, і нова i30 N вже заслужив гарний зворотний зв’язок власників.

Концепція Hyundai M30
autoexpress.co.uk

Тепер, як повідомляється Автоекспрес, посилаючись на слова віце-президента компанії Томаса Шемерові, що відповідає за спортивний відділ, в планах Hyundai створення абсолютно нової зарядженої моделі.

До сих пір активна робота на спортивному автомобілі Hyundai не розпочалося і, за попередніми оцінками, його вихід на ринок очікується на термін більше двох-трьох років. Але ця модель, за словами Шемерові, буде унікальною по-своєму. Основне завдання новинки — зміцнити імідж Hyundai і введення більшої кількості яскравих емоцій.

На даний момент все ще немає чіткого розуміння того, як буде виглядати автомобіль — чи буде він абсолютно новим хетчбеком або він отримає платформу Kia Stinger. Але ми можемо згадати одну з моделей, представлених Hyundai на Франкфуртському автосалоні в 2015 році (на фото). Можливо, через кілька років ми побачимо щось подібне.

Читайте також:

УАЗ розробив трансмісію для свого нового кросовера... УАЗ розробив трансмісію для свого нового кросовера фото УАЗ Ульяновський виробник продовжує працювати на компактному позашляховику з підшипниковий корпусом і постійним приводом на всі колеса. Опубліковано низку технічних подробиць про передачу ново...
Обзор дорожных испытаний Hyundai Kona Electric в 2... Мы очень довольны EV люком Hyundai Hyundai Kona Electric в 2019 году. это не первый серийный электромобиль Hyundai, но первый с действительно полезной дальностью в 258 миль. В этом отношении он даже превосходит эталон Chevy Bolt EV. Добавьте к э...