Що робити, якщо камера заднього огляду Hyundai ix35 не працює?

Машини, що виробляються сьогодні, мають багато різних пристроїв і пристроїв, призначених для підвищення комфорту під час руху автомобіля. Одним з таких пристроїв в автомобілях Hyundai є камера заднього виду ix35. Більш детальну інформацію про те, що це пристрій, те, що він використовується, і про те, як його встановити, можна дізнатись із цього матеріалу.

Hyundai Ix35 Не Працює Камера Заднього Виду

Опис камери заднього виду Hyundai ix35

Автомобілі Hyundai Solaris, ix35 та багато інших моделей автомобілів обладнані камерами заднього виду. Цей гаджет являє собою пристрій, який дозволяє забезпечити правильну парковку автомобіля. Насправді, це модернізований варіант традиційного парктроніка. Сама камера встановлена ​​в задній частині автомобіля, а зображення з нього відображається на спеціальному моніторі, встановленому в кабіні, або на екрані автомобіля, якщо він дозволяє вам читати відео.

Hyundai Ix35 Не Працює Камера Заднього Виду Камера заднього огляду для Hyundai

Читайте також:

В Hyundai cобираются покорить водород... Может так получиться, что автосалон в Детройте запомнится броской премьерой. гоночным автомобилем Хэндэ, который работает на водородных элементах. Управление марки заявляет, что таковой вариант развития событий полностью вероятен Во всяком случае, т...
Кросовер Hyundai Kona перетворили в «Залізної люди... На фестивалі Comic-Con в Сан-Дієго Hyundai представила спеціальну версію кросовера Kona з дизайном, заснованим на костюмі Iron Man. Модель, створена у співпраці з Marvel, буде випущена в обмеженому тиражі по всьому світу. Початок випуску Hyundai Kona...

Основними елементами такої системи є:

 • безпосередньо камеру, яка зазвичай встановлюється в зоні номерного знака;
 • контрольний модуль, який розміщується або в багажному відділенні, або в автомобілі;
 • Залежно від моделі, камера може бути доповнена датчиками сенсора, які працюють, коли автомобіль підходить до перешкоди;
 • сам монітор, встановлений на центральній консолі автомобіля.

Плюси і мінуси пристроїв

Тепер давайте коротко розглянемо переваги та недоліки пристрою.

Почнемо з переваг:

 1. Головною перевагою є допомога водію при стоянці. Завдяки правильно встановленому та настроєному пристрою водій може бачити перешкоди, розташовані в сліпому зоні. І це, в свою чергу, дозволить захистити машину від можливих зіткнень.
 2. Відносна простота установки. Якщо ви знаєте, як утримувати інструменти слюсаря, то процес установки та підключення не повинен спричиняти проблем.
 3. Можливість встановлення бездротового пристрою. На сьогоднішній день існує два типи гаджетів, які продаються різними способами. вони можуть бути дротовими та бездротовими. Встановлення бездротового пристрою дозволить уникнути прокладки дротів і, відповідно, необхідності демонтажу оббивки салону.

Hyundai ix35 камера заднего вида ремонт 95790-2s110

Хёндай ix35 как отремонтировать камеру заднего вида 95790-2s110 ЕЩЁ ВИДЕО ГДЕ Я РЕМОНТИРУЮ КАМЕРУ ЗАДНЕГО .

Замена штатной камеры заднего вида Hyundai ix35, Tucson, Elantra на не оригинальную

Замена штатной камеры заднего вида Hyundai ix35, Tucson, Elantra и др. Каталожный номер оригинальной камеры: .

Що стосується недоліків, їх не так багато. По-перше, недоліки можна віднести до вартості пристроїв. це не може бути доступним для деяких автолюбителів. По-друге, не кожен власник автомобіля може належним чином налаштовувати пристрій, щоб максимально охопити куток (автор відео. канал Колобок Колобок).

Інструкція з демонтажу та ремонту пристрою

Читайте також:

Порівняти Ніссан Х Трейл І Міцубісі Аутлендер... Нова Nissan Almera G15 Нова Nissan Almera G15 Форум, відгуки власників, новини, огляди, характеристики, фотографії Форум, відгуки власників, новини, огляди, характеристики, фотографії Зіставлення Аутлендер і X Trail - жорстокий суперечка Мітсубіші і ...
Hyundai Tucson Заміна Масла В Мкпп Hyundai Tucson Musical Tusik Bortjournal Зміна нафти в МКПП Вітаю, півтора роки тому я змінив масло в ручному приводі, потім наповнив ZiC синтетичним GL4 5, після чого я помітив, що не було ніяких змін, особливо перемикаючись на холод, зазвичай MP...

Як у Solaris або будь-якій іншій моделі, встановіть гаджет:

 1. Спочатку відключіть акумулятор і відкрийте багажник. Викрутіть гайки, щоб розібрати кришку кришки багажного відсіку.
 2. Далі потрібно від’єднати купол з підсвічуванням. У Solaris права і ліве лампи однакові, тому об’єктива може бути зроблена як зліва, так і праворуч. Як правило, камери обладнані спеціальними діодами, тому, якщо ви не хочете, щоб вогні різняться у кольорі, потрібно замінити лампу на діод у другій лампі.
 3. Відкрутіть плафон та встановіть в неї камеру. Якщо він стандартний і підходить для вашої моделі автомобіля, то вам потрібно буде просто натиснути фіксатор. це закріпить об’єктив.
 4. Після цього потрібно буде підключити живлення до підсвітки. Якщо ви не хочете зіткнутися з підсвічуванням, тоді кабель живлення повинен бути підключений до джерела безперебійного світла, а потім вставлений у патрон. З цим підключенням підсвічування буде працювати, коли зовнішній світ активується.
 5. Тепер потрібно закласти шнур живлення до зворотної лампи, на автомобілях Solaris вона розташована з правого боку. У самому роз’ємі доведеться підключитися до зеленого дроту. це позитивний вихід, а також чорний. це негативне значення. На відеокабелі також є червоний дріт, тоді він повинен бути підключений до плюс самої камери. Цей провід дуже важливий, оскільки він переносить зображення на дисплей, який ви встановлюєте в кабіну.
 6. Далі вам доведеться встановити кабель відеосигналу в інтер’єрі. це не складно, вам просто потрібно зняти оббивну поверхню і протягнути дріт через технологічні отвори.
 7. Монітор встановлений на центральній консолі (зазвичай модуль керування вже інтегрований в нього), після чого до неї підключений кабель. У цьому випадку сам дисплей також повинен бути підключений до джерела живлення. Коли всі елементи підключені, пристрій оперативно діагностовано.

Фотогалерея Встановлення камери своїми руками

Hyundai Ix35 Не Працює Камера Заднього Виду

Hyundai Ix35 Не Працює Камера Заднього Виду

Hyundai Ix35 Не Працює Камера Заднього Виду

Hyundai Ix35 Не Працює Камера Заднього Виду

Відео Інтуїтивно зрозумілі інструкції по встановленню та підключенню

Нижче наведене відео містить інтуїтивно зрозумілу інструкцію щодо підключення та встановлення гаджета в умовах гаража (автор. Олексій Рогозін).

Читайте також:

Ремонт АКПП Kia, Hyundai І Ssangyong: Шестиступенч... ремонт АКПП KIA, Hyundai і SsangYong: шестиступінчаста A6MF1 творець: AKПП03. Швидка АКПП-допомога Розміщено: 7 февр. 2016 р Переглянуто 75 888 Мені сподобалося: 573 Мені не сподобалося: 33 показуємо ремонт Коробка автомат A6MF1 від Хенде, KIA і Ss...
Сравнить Ниссан Х Трейл И Мицубиси Аутлендер... Новенькая Nissan Almera G15 Новенькая Nissan Almera G15 Форум, отзывы владельцев, новости, обзоры, характеристики, фотографии Форум, отзывы владельцев, новости, обзоры, характеристики, фотографии Сопоставление Аутлендер и X Trail – жестокий спор Митс...