Заміна ближнього світла та бічних ліхтарів у Hyundai Getz

Необхідність заміни ламп низьких і бічних світла відбувається у двох випадках. Перша. якщо спалахують лампи (у мене є така ситуація, ближча лампа ліхтарів у лівій фари та лампа на правій лампі), друга. при заміні ламп на більш потужних.
Щоб замінити його, вам знадобиться:

  • Ключ 10/12 (відкрутити термінал акумулятора);
  • Довга викрутка, звичайна кулькова ручка, щось довше, ніж палець (для отримання картриджа з лампочкою розміру);
  • Самі лампи;
  • Рукавичка (для взаємодії зі скляною лампою ближнього світла);
  • Вологі серветки (не кладіть руки після закінчення процедури, під капом досить забруднено).

Загалом, моя заміна двох ламп зайняла близько 20 хвилин. Сама технологія надзвичайно проста, навіть дитина може впоратися з нею. Не бійтеся робити це самостійно, у вас є лише одне ручне читання, щоб все зрозуміти.
Давайте перейдемо до процесу:

1. Необхідно відкрити капот, знайти батарею і зняти термінал з нього за мінусом. Термінал знімається за допомогою гайкового ключа на 12. Відкрутіть шайбу, вийміть болт, зніміть кран та витягніть його збоку.

Hyundai Getz Заміна Лампи Ближнього Світла

2. Потім зніміть чорну кришку, як показано на малюнку. На обкладинці немає нитки, тому достатньо, щоб трохи згорнутися і витягнути його самостійно. Пелюстки фіксуються, повернувшись за годинниковою стрілкою.

Hyundai Getz Заміна Лампи Ближнього СвітлаHyundai Getz Заміна Лампи Ближнього СвітлаHyundai Getz Заміна Лампи Ближнього Світла

ЗАМЕНА ЛАМПЫ В ФАРЕ HYUNDAI GETZ / ХЕНДАЙ ГЕТЦ | ЗАМЕНА ЛАМПЫ | HYUNDAI GETZ | ХЕНДАЙ ГЕТЦ

Читайте також:

Hyundai Getz Заміна Бокового Дзеркала... Arcticaoy.com. оновлення своєї квартири Ремонт своїми руками Будинок Заміна бічного дзеркала на Hyundai Solaris Заміна бічного дзеркала на Hyundai Solaris Встановіть гарячі дзеркала в свої руки в Hyundai Getz Бічне дзеркало. Фотогалерея Hyundai...
Hyundai Ix35 Не Працює Камера Заднього Виду... Що робити, якщо камера заднього огляду Hyundai ix35 не працює? Машини, що виробляються сьогодні, мають багато різних пристроїв і пристроїв, призначених для підвищення комфорту під час руху автомобіля. Одним з таких пристроїв в автомобілях Hyundai є к...

Замена лампы в фаре своими руками. Быстро и просто. ДОНЕЙТЫ на новые лампочки .

Замена габарита в фаре хендай гетц | Replacement of dimensions in the spotlight Hyundai Getz

Replacement of dimensions in the spotlight Hyundai Getz ДОНЕЙТЫ на новые лампочки .

3. За кришкою кулі з лампами.

Hyundai Getz Заміна Лампи Ближнього Світла

4. Білий картридж із зеленими і рожевими дротами з ближнього світла. Білий пластик фіксується металевим затиском. Його треба ретельно витягнути на бік, потім лампа легко знімається. вискакує.

Hyundai Getz Заміна Лампи Ближнього Світла

5. Краще за все зняти ближній балок з рукавички. Ми виймаємо лампу з фари, повільно беручи його з картриджа. Лампа не може бути встановлена ​​неправильно завдяки своїй специфічній структурі (цоколь H4).

Hyundai Getz Заміна Лампи Ближнього Світла
Hyundai Getz Заміна Лампи Ближнього Світла

6. Ми виконуємо протилежну дію, щоб встановити лампу на місці. Ви повинні звернути увагу на замок, він може згинати всередину фари, після чого з установкою доведеться лаяти. Картридж та лампа встановлюються за допомогою металевого штифта.

Читайте також:

Peugeot 206 Заміна Лампи Габариту... PEUGEOT 206. передние фарыВидеоролик с наглядным подробным описанием по установке передней альтернативной оптики от Dectane серии Dayline. Замена лампочек габаритов передних фар. Пежо 406Replacement bulbs size washers. Peugeot 406 Fahazavana fanoloa...
Hyundai Getz Заміна Лампи Стоп Сигналу... Hyundai Getz | замена лампы стоп сигнала | стоп сигналЗамена лампы стоп сигнала на Hyundai Getz или автомобиле жены. Лампа меняется ещё проще, чем на моём Ford Fusion. Как снять задний фонарь и поменять все лампы, Hyundai Getz.Всё о кузовном ремонте...

Hyundai Getz Заміна Лампи Ближнього Світла

7. Тепер перейдемо до заміни загальних розмірів. Оскільки той, який мені потрібний, знаходиться в іншому фари, я закриваю отвір чорною кришкою і відкриваю зворотне таким же чином.

Hyundai Getz Заміна Лампи Ближнього Світла

8. Чорний профіль із синьою та червоно-зеленою дріт видно під білим пластиком лампи ближньої лампи. Картридж досить глибокий, тому його треба підібрати з чимось довгим. Я використав викрутку з Філіпса. Профіль з одного боку ребристий, зручно його точно забрати в цьому місці.

Hyundai Getz Заміна Лампи Ближнього Світла

9. Коли картридж знаходиться в руці, витягніть лампу, виймаючи її. Потім замініть на новий і вставте в отвір. Правильне встановлення всіх ламп можна простежити, дивлячись всередину фари, це показує, чи змінені профілі ламп і чи надійно вони встановлені. Після заміни всіх ламп, закрийте чорні чохли та покладіть термінал на акумулятор, затягніть його гайковим ключем.

Hyundai Getz Заміна Лампи Ближнього СвітлаHyundai Getz Заміна Лампи Ближнього Світла

Мені вдалося зробити заміну вперше досить швидко і просто. Я зверну увагу лише на один нюанс, він повинен бути надзвичайно точним при роботі з розміром. колба невелика, вона може легко потрапляти в фара. Тоді видобуток буде копіткою і довгою.

Читайте також:

Hyundai Creta (2016): Замена Воздушного Фильтра... Hyundai Creta (2016): Замена воздушного фильтра Создатель: LEADING CAR Размещено: 29 авг. 2016 г. Просмотрено: 10 987 Мне понравилось: 73 Мне не понравилось: 6 Показываем, как сменять воздушный фильтр на Хэндэ Creta (Хендэ Крета) 2016 г.в. Для смен...
Як Поміняти Лампочку На Форд Фокус 3... Процедура заміни лампи ближнього світла на Форді Фокус 3 Процедура заміни лампи ближнього світла на Форді Фокус 3 Поліпшення власного Форд Фокус 3 - це процес, який не має кордонів, так як будь-автомобіль і є сучасним і надійним, однак налаштовувати ...