Toyota Motor Europe повідомила про значне зростання продажів в перші шість місяців 2018 року. За цей час японський виробник продав 560 000 автомобілів, що на 6% більше, ніж за той же період в 2017 році. Загальна частка Тойота ринок збільшився до 5%.

Toyota Yaris
carscoops.com

Але найбільш вражаючі показники зростання були продемонстровані моделями з гібридними двигунами. Протягом цього часу Тойота продав 257 тисяч таких автомобілів, що більше, ніж показник 2017 року на 23%. В цілому частка продажів гібридів від загального числа автомобілів марки становила 46%. Частка самозавантажувальних гібридів зросла ще більше — до 58% від загального обсягу продажів в Європі.

Дочірня компанія Lexus також збільшилися продажі на 7%, а частка гібридів склала 62% від проданих автомобілів. А в західноєвропейському регіоні продажу таких автомобілів досягли 99%.

Найпопулярніша модель Тойота в регіоні Яріс Суперміні, який продав 123 266 штук, з яких 66 306 були з гібридними двигунами. кросовер Свічка-годину Він продав 78 369 штук, з яких 67 194 були гібридами, на які припадає 85%.

Найпопулярніший Lexus став кросовером NX, реалізовано в кількості 15 365 одиниць, з яких 10 755 є гібридами.

Читайте також:

Жінка тиждень одна виживала після ДТП. За допомого... Мешканка штату Орегон Анджела Ернандес провела тиждень близько полузасушливого Джип-Патріота, після того як її машина зламала 60-метровий обрив біля узбережжя центральної Каліфорнії. Щоб вижити, Ернандес використовував радіаторну трубу для збору води...
В Англії продається аеродинамічна труба для доведе... В Англії був виставлений на продаж технічний центр, що належить компанії Lola Cars - банкротних виробнику гоночних автомобілів, відомих для автомобілів Le Mans і Indicar. Основне значення має аеродинамічна труба з механізмом бігової доріжки, в якій б...