Geely викотила на тести заміну поточного покоління кросовера Atlas

Китайський автогігант Geely вивів на випробування підміну поточної генерації власного кросовера Atlas, в останні роки надійшов до реалізації у нас. Новинку сфотографували на дорогах Китаю, де «Атлас» відомий під ім’ям Boyue. Тестовий прототип був одягнений в камуфляжну плівку, навіть з огляду на неї є варіант приблизно усвідомити, які відмінності кросовер отримає порівняно з його попередником.

Цілком відзначимо, що в новітній генерації Atlas стане дещо не просто, ніж його поточна версія. Решітку радіатора розташують вертикально, а по її боках встановлять вузенькі фари. У бамперах (в місцях для протитуманних фар) з’явилися два великих воздухозаборника.

Geely викотила на тести заміну поточного покоління кросовера Atlas

Що стосується інтер’єру, то новий «Атлас» отримає великий сенсорний екран на центральній консолі з помітною декоративною вставкою під ним, маленький важіль перемикання швидкостей, схожий по дизайну з джойстиком, і пульт управління} комп’ютерами системами машини, що знаходиться прямо поряд водія.

За неофіційною інформацією, в моторну лінійку подальшого Geely Atlas може увійти нова палітра движків з гібридним варіантом.

Нагадаємо, що в поточний період Такий китайський кросовер оснащується бензиновими «атмосферником» на 4 і 3.5,4-літра, що видають 139 і 149 кінських сил відповідно.

Ціна сьогоднішнього покоління Geely Atlas у нас стартує з позначки в 1 мільйон 49 тисяч 990 рублів. За повнопривідну модифікацію цієї моделі з 4,4-літровим двигуном і АКПП вимагають 1 мільйон 379 тисяч 990 рублів.