Французька компанія Ligier, раніше відома як виробник гоночних автомобілів і спортивних автомобілів, анонсувала нову модель. Судячи з першого зображенню, це буде сильно змінена версія Ford Mustang, реліз якої буде приурочений до 50-річчя бренду.

Яка сама незвичайна забарвлення гоночних автомобілів

Sportcar буде побудований у співпраці з давнім партнером Ligier від Onroak Automotive. Як електростанції буде використовуватися 3,7-літровий двигун V6 потужністю 335 кінських сил. Така збірка була раніше встановлена ​​на «Мустанг».

За попередніми даними, новинка від Ligier дебютує у вересні. Продажі автомобіля почнуться в листопаді за ціною 89 тисяч євро (6,5 мільйона рублів за поточним курсом). Спортивний автомобіль омологований відповідно до вимог FIA E II-SH, що означає чотири сидіння в кабіні.

Ligier JS2

Історія Ligier почалася з моделі JS2, випущеної в період з 1971 по 1977 рік. В основі машини лежала рамка з штампованої сталі і стекловолоконного тіла. Спортивний автомобіль середнього класу був оснащений 2,7-літровим двигуном від Citroen SM, вихід якого був спочатку 170, а потім 190 кінських сил. З 2008 року Лігье виробляє Сітікар, електромобілі і квадріцікли.

Ligier JS7

Проте, найвідоміший Лігье приніс гоночні ігри. Команда брала участь у Формулі 1, а також в марафоні «24 години Ле-Мана». У 1977 році водій Жак Лаффит, керуючий автомобілем Ligier JS7 з двигуном Matra V12, виграв Гран-прі Швеції.

Читайте також:

У США зробили «літаючу машину» з вертикальним зльо... Каліфорнійська компанія Opener представила «літаючий автомобіль» під назвою BlackFly, повідомляє TechRadar. Його розвиток зайняло дев'ять років: за цей час компанія провела понад 1400 випробувальних польотів, пролетівши в цілому більше 19 тисяч кілом...
Нової BMW 3 Series переробили підвіску і поліпшили... Публічна прем'єра BMW 3 Series G20 запланована на жовтень цього року в рамках Паризького автосалону. Купити нову «трійку» в Європі можна буде з початку 2019 року, а в США модель надійде в продаж навесні. У сім'ї, як і очікувалося, буде седан і універ...