Ford створить спеціальний автомобіль для шопінгу
Форд провів глобальне дослідження, в якому порушувалися споживчі переваги людей в усьому світі. Несподівано, але для марки автомобілів це виявилося дуже важливим аспектом, щоб створити зручні та корисні послуги для шанувальників бренду. Тепер фахівці компанії зможуть прогнозувати очікування клієнтів своєї продукції завдяки опитуванню.

У сучасному суспільстві ставлення до шопінг-поїздкам, а також до надбань постійно змінюється і трансформується. Соціальні дослідження експертів Ford допомогли розібратися в цьому трохи.

Протягом деякого часу люди почали використовувати шопінг як засіб відпочинку і розслаблення після стресових ситуацій. Сьогодні 55% населення сам процес покупки більш цікавий, ніж придбана річ, в той час як молоді люди серед шанувальників шопінг-поїздок виявилися набагато більше.

Що сумно, половина мисливців витрачають гроші в магазині, нові речі не тільки не приносять радості, але навіть розчаровують. Найменша покупка робить людей Індії щасливими (78% респондентів), але німці сумують через це менше за інших (всього 33%).

Реальна залежність від витрати грошей на непотрібні речі була найбільш очевидна серед жителів Китаю, Індії та Близького Сходу: більшість шопоголіків знаходилося в Піднебесній (84% респондентів). У європейських країнах, а також в Канаді і США хвиля бездумних покупок вже вщухла: найменш порушена цим в Німеччині (33%).

До речі, значна частина учасників опитування тепер вважають за краще онлайн-покупки, тому що марна трата часу для покупок стала для них справжньою розкішшю: 54% людей у ​​віці до 30 років і 46% вважають, що від 30 до 44 років.

Нагадаємо, що недавно Форд проводив настільки ж цікаве опитування: автолюбителів запитували, чи люблять вони співати за кермом і як це впливає на їхнє благополуччя. Результати, я повинен сказати, були приголомшливими — ви можете дізнатися більше тут.

Соціальна життя

Читайте також:

Скільки Масла В Коробці Форд Фокус 2... скільки масла в МКПП (коробці) Форд Фокус 2.4 покоління скільки масла в МКПП (коробці) Форд Фокус 2.7 покоління Форд Фокус 3.5 - всесвітньо відомий автомобіль, один з найбільш продаваних в класі С. На сьогодні машина повністю актуальна, не звертаючи ...
Как Снять Кнопку Багажника Форд Фокус 2... Открытие багажника Форда Фокус 5 при поломке замка Обладатели Форд Фокус второго поколения бывают вариации столкнуться с неоднозначными дефектами. Это бывают как маленькие поломки по салону (отказ стеклоподъемника и т.д.), так и поболее суровые препя...