Процедура заміни лампи ближнього світла на Форді Фокус 3

Процедура заміни лампи ближнього світла на Форді Фокус 3

Поліпшення власного Форд Фокус 3 — це процес, який не має кордонів, так як будь-автомобіль і є сучасним і надійним, однак налаштовувати його, обладнати під себе звичайно по багатьох напрямах. Однією з найбільш частих систем, яка піддається заміні, є оптика. Існує, що такий тюнінг Форд Фокус 3 коштує відносно дешево, на жаль крім зовнішнього вигляду, він робить позитивний вплив на освітлення дороги вночі. Якщо світло палає немає яскраво на вашому Форд Фокус 3, то його підміна необхідна в будь-якому випадку, так як це безпосередньо впливає на безпеку.

Якщо ви зважитеся зробити краще свою оптику на Форд Фокус третього покоління, то для вас неодмінно буде потрібно підміна лампочки ближнього світла. До слова сказати, ця операція буде потрібно і при очевидному виході стандартної лампочки з ладу. Далі ви дізнаєтеся в деталях, як вірно поміняти лампу ближнього світла і що для цієї мети необхідно. Забігаючи наперед крім того необхідно відзначити, що впоратися з цим завданням зможе кожної, тому звертатися на 100 і витрачати гроші непотрібно, адже така операція для Форд Фокус 3 обійдеться близько 1000 рублів. Крім цього, ви витратите головне — час, який ви можуть провести з товаришами, обслуговуючи власний автомобіль.

вибір оптики

Форд Фокус 3 Чи не Горить Близький Світло

Читайте також:

Форд Мондео 3 Скільки Лити Масла... Ми вибираємо, який саме масло наливають у механічну коробку Ford Focus 2 Майже у всіх сучасних автомобілях виробник не наполягає на заміні масел у механічних коробках передач. Ford Focus Focus 2 також стверджує, що Заповнений конвеєрною олією вистача...
Заміна Лампи Ближнього Світла Кіа Сід Відео... Заміна Kia Ceed ближньої пухкової лампи Прохідне світло на автомобілі призначене для освітлення дороги та частини дорожньої поверхні, яка найближче до водія. Промінь світла в фари відключається від зустрічного потоку, що допомагає не сліпі водіям зу...

Коли ви прийдете в автомагазин, або ж зайдете на авто веб-сайт в Інтернеті то помітите, що вибір ламп великий, при цьому їх вартість буває в величезному спектрі і відрізнятися в 10-ки разів.

Зазвичай, на Форд Фокус третього покоління ставляться або фари з лінзами (так званий біксенон) або з розсіювачами (вони ж галогенові). Обидва варіанти світять досить добре і дозволяють комфортно пересуватися вночі. Що стосується певних ламп, тут сказати дуже важко, що вони діляться за типом світла, по яскравості, потужності, напрузі і т. Д.

Як свідчить досвід багатьох господарів Форд Фокус 3, більш придатними варіаціями по співвідношенню ціна / якість числяться:

 • Philips H7.
 • Philips X-treme Vision100%.
 • Philips Diamond Vision.
 • MTF Pallafium.
 • IPF H11 XY64-2400K.
 • Bosch 90-Plus.
 • Bosch Blue Vision Ultra.
 • Koito.

FORD focus 3 відмову ближнього світло фар.

Чоловік що залишається зробити нашому клієнтові зробив струму нихера НЕ раборает!

особливості заміни

Форд Фокус 3 Чи не Горить Близький Світло

Якщо підійти зі знанням справи до установки нових ламп ближнього світла, то така операція займає до півгодини, так як роботи іменувати трудомісткий можна. Також необхідно підкреслити, що якщо у вас перегоріла одна лампочка, неодмінно встановлюйте точно такий же варіант, або міняйте відразу весь набір. Це надана можливість уникнути різного світла (бо це незручно) на Форді Фокус третього покоління.

Форд фокус 3 не горить ближнє світло.

Читайте також:

На Що Дивитися При Покупці Ford Focus 2 (Форд Фоку... Що шукати при покупці Ford Focus 2 (Ford Focus). Автор: Сергій Рижков Опубліковано: 25 лютого 2017 р Переглянуто 183,037 Мені сподобалось: 702 Мені не сподобалось: 451 Ford Focus. спеціальна машина для Росії. Це перша машина вітчизняного складуванн...
Яке Масло В Коробці Форд Фокус 3... Скільки масла в коробці (МКПП) Форд Фокус 3 Скільки масла в коробці (МКПП) Форд Фокус 3 Володарі популярного автомобіля Форд Фокус 3 відмінно знають про недоліки і плюси власної машини. Модель досить надійна і невимоглива в процесі застосування, воло...

Підміна лампи ближнього світла вимагають малого набору інструменту, а саме:

Коли ви придбали нову оптику для Форд Фокус 3 і підготували потрібний інструмент, приступаємо до роботи. Для цієї мети вам виконуємо наступні дії:

 • Знімаємо кришку блоку фари, відсунувши особливий фіксатор.
 • Легкими рухами необізнаних в сторону рухаємо її, після цього зняття буде легким.
 • Знімаємо клему з проводами від лампи Форд Фокус 3 (темний штекер).
 • Намацуємо кріплення, відсуває його трохи в сторону і знімаємо з гачка.
 • Виймаємо лампу, запам’ятавши її розміщення.

На цьому все, стародавня оптика Форд Фокус знята, зараз приступаємо до установки новітньої лампи:

 • Чи не чіпаючи її за скляну частину, вставляємо в блок.
 • Тримаємо цоколь і відразу ставимо на гак дротяний притиск, потім лампа виявиться міцно зафіксованої.
 • Під’єднуємо дроти до клеми.
 • встановлюємо на Форд Фокус 3 кришку блоку на місце призначення і защелкиваем її на кріпленнях.

Для обох фар Форд Фокус 3 потрібно зробити подібні діяння. Необхідно підкреслити, що для лівого боку робота буде трохи складніше, тому що заважає акумулятор.

Хочеться застерегти вас від непродуманих дій, якщо підміна лампи ближнього світла для вашого підприємства відбувається в перший раз. Що існує, що Форд Фокус має спеціальні пластикові кріплення за умови виймати в їх числі фару недбало, то це може їх поламати. Ви, зняти фару просто, якщо докладати рівномірно малозначні зусилля.

Бувають ситуації, коли навіть після підміни оптика Форд Фокус 3 не працює. Перевіривши що залишається зробити нашому клієнтові дроти і з’єднання, труднощі не знаходиться. Що все-таки робити? Реальні що залишається зробити нашому клієнту достатньо легко. Потрібно підключитися до комп’ютера і скинути відповідну помилку, потім світло буде горіти.

висновки

Підміна лампи ближнього світла буде просто навіть для початківця автомобіліста і володаря Форд Фокус третього покоління. Труднощі виникають за умови, якщо робити нашому клієнтові залишається без дотримання анотації, так як є ризик поламати пластмасові кріплення, без яких фара не стане до району бо вона повинна. Перегоріла лампочка як ще його називають погано горить світло, неважливо — завжди купуйте тільки високоякісні деталі на Форд Фокус 3, а особливо це стосується оптики. Крім цього, що хороше освітлення дороги допомагає, при цьому не буде зліпити зустрічних водіїв, що позитивно позначиться на безпеці. Фортуни!

Читайте також:

Замена Лампы Ближнего Света Ниссан Ноут Видео... Лампа близкого света на Ниссан Х Трейл Т31, Тиида, Ноут, Жук, Патфайндер и Примера Исправность бухгалтерской системы освещения впрямую оказывает влияние на безопасность передвижения в черное время суток и при наличии недостаточной видимости, потому ч...
Сім’я 54 роки зберігала перший Ford Mustang.... У США був знайдений перший серійний Ford Mustang - він належить Gale Wise. Автомобіль був придбаний 15 квітня 1964 року (тобто за два дні до своєї світової прем'єри на Всесвітній виставці в Нью-Йорку) за 3,447 і 50 центів. Зараз він оцінюється страхо...