Можливі причини не запускати Volkswagen Polo седан

Головною перевагою нової машини є те, що це нове. Не потрібно змінювати витратні матеріали перед першим технічним обслуговуванням, корпус ідеально чистий без єдиного підряпини, шасі міцно розміщуються на всіх рівнях, двигун працює як годинник.

Але настає той самий момент, коли все рухається. Автомобілі також старіють, а їх старість. сніжний ком: маленькі заморочки з часом перетворюються на повні проблеми, що вимагають справжнього реанімації залізного коня.

Кожен автомобіль має свою історію хвороб. Дехто страждає швидким зносом ходової частини, інші мають труднощі з електронікою, але інші скаржаться на проблеми з двигуном і трансмісією.

Фольксваген Поло Не Заводиться В Мороз

Найгірше, коли у вузлах електростанції виникають несправності. Мотор є найціннішим органом автомобіля. Відповідно, вартість його фіксації є однією з найвищих.

Робота двигуна залежить від системи запалювання. Завдяки цьому можна запустити електростанцію. Невдача елементів пускової системи. це справжній кошмар для будь-якого автомобіліста, особливо для початківця.

Уявіть собі: потрапляйте в машину вранці, щоб піти на роботу, повернути ключ в запал, спробувати запустити двигун, але це не стартує! Повторіть процедуру знову і знову, але все на нічого. Тільки горіть свічки бензином. Потрібно йти до зупинки пішки та йти на роботу громадським транспортом. Весь день руйнується.

Багато автовиробників стикаються з цією ситуацією. Причини його виникнення можуть бути масовими. Перша думка, яка повинна проникнути в голову автомобіліста, полягає в тому, чи працює стартер. І також, як швидко він обертає.

Фольксваген Поло Не Заводиться В Мороз

Можливі проблеми при поганому запуску двигуна

Якщо стартер взагалі не активований, а тягове реле не працює, то можливі два пункти несправності: сама стартер помер або виникають порушення електричної мережі. Регіональним явищем є запобіжник, встановлений на ланцюзі живлення. На щастя, Volkswagen Polo не володіє таким пристроєм, тому ми вимикаємо можливість несправності запобіжника.

Причиною недостатньої потужності є мертва батарея або погано затягнутий провід на терміналах. З проводами все просто: підтягніть їх, і сила відновлюється. Якщо акумулятор на нулі, то ми не можемо обійтися без зовнішньої допомоги: ми шукаємо хорошого самарянина, який дасть світло.

Фольксваген Поло Не Заводиться В Мороз

Потужна стартова робота теж не підходить. Це ознака слабкого заряджання акумулятора. Тому або зарядіть акумулятор, або змініть його на свіжій.

Читайте також:

Заміна Лампи Близького Світу Фольксваген Поло Седа... Підміна ламп фари на автомобілі Фольксваген поло автомобіль Підміна ламп фари на автомобілі Фольксваген поло автомобіль У наш час напевно автомобілісти, які зайняті облаштуванням власного «залізного коня», стали частіше цікавитися елемент...
Як Поміняти Лампочку На Фольксваген Поло Седан... Міняємо задній ліхтар на автомобілі Фольксваген Поло автомобіль Міняємо задній ліхтар на автомобілі Фольксваген поло автомобіль Один з найбільш продаваних Європи автомобілів, Фольксваген Поло, випускається німецьким автогігантом з 1975 року, готуєтьс...

Енергійна робота стартера усуває причини, пов’язані з акумулятором. Перед автомобілем, що зануджується, є ще дві проблеми. Перший в літаку називається системою запалювання. Друга. в системі подачі палива.

Найчастіше виникає перша проблема. Двигун не запускається, тому що немає іскри. Питання перший. у якій частині системи проблема виникла?

Низькова напруга складається з датчика та спеціальної коробки, наповненою електронікою. В його створено саме іскри. Другий компонент. трансформатор, або звичайний народ, котушка запалення, до якої підключаються свічки. Високовольтні дроти, завдяки дистриб’юторам, подають свічку з високовольним струмом. Завершальним етапом є свічки, які створюють іскру, необхідні для запуску двигуна.

Інспекція повинна здійснюватися за спеціальним замовленням. Почнемо з високовольтної частини: візьміть дріт від розподільника і прикріпіть її кінець біля корпусу автомобіля. Ми переконані, що дріт не торкається поверхні, інакше вся електроніка на седані не зможе. Ми запускаємо двигун і спостерігаємо кінчику дроту. Між ними і корпусом повинен протікати електричний заряд. Якщо це не відбудеться, зніміть кришку з розповсюждувача, очистіть контакти, перевірте слайдер і проводів. За наявності дефектів ми змінюємо частини. Необхідно також сушити свічки, заповнені бензином.

Фольксваген Поло Не Заводиться В Мороз

Працездатність свічок. це нова етап перевірки. Ми виймаємо їх з котушок, підключаємо до них високовольтні дроти, збираємо їх у пучок і запускаємо стартер. На електродах свічки маленькі іскрі спалахнули. Якщо ще немає іскри, то проблема глибше, ніж думка.

На наступній стадії ми перевіряємо котушку, а точніше напругу, яка надходить до елемента. Це можна зробити за допомогою тестера або лампи з капотом. Якщо напруга відсутня, то зазор, що двигун не запускається, знаходиться в котушці. Дефектну частину потрібно замінити. Однак, можливо, що струм не протікає через поганий зв’язок проводів або тривиального забруднення.

VOLKSWAGEN POLO НЕ ЗАВОДИТСЯ ???ЧТО ДЕЛАТЬ!!!!СМОТРИ ВИДОС!

почему не заводится фольксваген поло 2013г,И КАК РЕШАЕТСЯ ЭТА ПРОБЛЕММА.

Фольксваген поло седан запустился в.41

Простоял 6 часов.Масло шел хеликс ультра 5w40. До.36 заводится после любой стоянки.Если больше мороз то надо.

Останній край. це низьковольтний компонент системи. Єдине, що може бути зроблено тут. затиснути контакти роз’єму дистрибутора. Витік напруги може бути пов’язаний з ними. Але якщо напруги все ще відсутні, то вам потрібно керувати автомобілем для комп’ютерної діагностики електронних систем. За допомогою спеціалізованого устаткування майстер визначить причину несправності.

Найбільший рідкість, чому двигун не запускається. це поломка привідного ременя розподільної валу. В основному це пов’язано з зношеною зубчастою поверхнею стрічки. Ремонтний механізм краще довірити професіоналам.

Заміна невдалих масляних насосів

Зовсім інший фокус дилеми на седані Volkswagen Polo. це несправність масляного насоса. Пристрій служить для подачі масла до системи і змащення рухових частин двигуна. Якщо тиск постійно падає в результаті зменшення швидкості впровадження або витоку в корпусі циліндра або самого насоса, цей елемент слід як можна швидше замінити новим.

Фольксваген Поло Не Заводиться В Мороз

Для процедури вам потрібні Torx T45, гексагональні 5 та тонкі шпильки:

 1. Ми демонтируємо масляну ванну. Для цього зніміть двигун двигуна двигуна і злийте масло з системи змащення. Зніміть захисну пластину маховика і відкрутіть двадцять кріплень самого картера. Обережно постукайте по краях картера з гумовим молотом і від’єднайте деталь.
 2. Потім ми знімаємо захист з ланцюгом насоса і пружини натягу у своєму приводі.
 3. Відкрутіть болт, який закріплює натягувач до блоку циліндрів, і вийміть компонент.
 4. Потім зніміть зірочку з насоса, ретельно витягніть болт.
 5. Нарешті, викручуємо ще три гвинти, що тримають корпус насоса, і знімаємо деталь.
 6. Замість старого ми встановили новий масляний насос і збираємо все в зворотному порядку.
 7. Заповніть бак з маслом і перевірте, чи запускається автомобіль.

Свіжий, тільки імпортований з німецького заводського масляного насоса для седана Поло становить близько 12000 рублів. Зношений зразок можна придбати за ціною в кілька разів дешевше. Все залежить від пробігу автомобіля.

Заміна несправного паливного насоса

Читайте також:

Ніссан Прикладу Схоплює Але Не Заводиться... Nissan Premiere не починається на холоді: швидка допомога Привіт! У мене є Nissan Primera P12. Проблема в тому, що вона не починається з холодного двигуна. Заздалегідь дякую за співпрацю! (Гульнар) Привіт, Гульнар. Проблема нездатності запускати двиг...
Hyundai Tucson Дизель Не Заводиться... Самостійно ми здійснюємо заміну паливного фільтра у автомобілі Hyundai Tussan Відповідно до рекомендацій виробника автомобіля Hyundai Tucson, замінити елемент паливного фільтра кожні чотири роки або 60 тисяч кілометрів. Але практика показує, що закуп...

Крім того, замінний паливний насос на седані Polo також пролетить у копійку. Несправність в цьому пристрої є однією з найпоширеніших причин, через які автомобіль не запускається.

Електричний паливний насос, через систему вприскування, нагнітає певну кількість палива до форсунок двигуна, необхідного для запуску електростанцій і переміщення машини. Термін служби пристрою залежить від багатьох критеріїв. Серед них важливу роль відіграє якість отриманого на АЗС палива, а також кількість бруду, що надходить у систему. Основні ознаки засмічення насоса, в додаток до того, що двигун не запускається, є неприємними звуками в двигуні, який час від часу починає стискати.

Фольксваген Поло Не Заводиться В Мороз

Принцип роботи бензинового насоса простий. Пристрій використовує спеціальний поплавок, який знижується в рівні палива в баці. Потенциометр, що реагує на поплавкові маневри, збільшує опір датчика і одночасно знижує напругу на стрілку, що вказує кількість палива на борту. Чим більше падає напруга, тим ближче позначка 0 на інформаційній панелі стає.

При демонтажі дефектного паливного насосу слід знати, що пари бензину містять отруйні речовини, шкідливі для людського тіла. Тому рекомендується працювати на відкритому повітрі.

Послідовність дій, щоб замінити бензиновий насос на седан Поло:

 1. Ми розбираємо акумулятор.
 2. Зніміть кришку на дні корпусу.
 3. Щоб відокремити насос від датчика, потрібно відкрутити маленькі кріплення від розетки, розташовані на боках пристрою.
 4. Ми розпушуємо трубний затиск і видаляємо обидві типи: подача і повернення.
 5. Ми закриваємо отвори труб.
 6. Ми викручуємо з’єднувальну гайку 3217 спеціальним ключем. Варто корректировать не мало (близько 2000 руб.!), Тому замість цього можна використовувати дерев’яний затиск і молоток: замінити кінець дерев’яного шматка на боки гайки і бити його Легко з молотом.
 7. З шиї танки виймаємо прокладку і металевий фланець.
 8. Від’єднаємо бензиновий насос від штопора та витягуємо його.
 9. При повторному складанні слід врахувати наступні моменти: перед установкою нового бензинового насоса, кільце повинно бути просочене в моторній масі; Датчик палива не повинен пошкоджуватися, а дивитися слід до трубопроводів.

Оригінальний паливний насос VAG для седана Polo коштує від 11 000 рублів. Його код. 6рр. 919 051 д. Задоволення дорогою, але це не фільтр для зміни!

До речі, паливний фільтр також варто було замінити. Від цього часто починається проблема з насосом, плавно входить в систему запуску двигуна. Як правило, паливний фільтр на німецькому седажі рекомендується змінювати кожні 30 000 км. Але ця цифра може варіюватися залежно від ступеню засмічення елемента.

Фольксваген Поло Не Заводиться В Мороз

Якщо в двигуні з’являється нерівномірний звук, що супроводжується втратою потужності та споживанням автоспорту, на обличчі видно явні ознаки зносу паливного фільтра. Така річ є недорогою. Оригінальна вартість власника седана коштує 1500 рублів. Подібний зразок популярного бренда Filtron коштує близько 1000 рублів. Погодьтеся, різниця така: або купити весь бензиновий насос понад 10 000 руб., Або купувати за 1000 руб. паливний фільтр, який не тільки зберігає ресурс блоку, але також збільшує термін служби пристрою.

Наприкінці теми паливо варто відзначити ще одного виконавця проблеми, чому двигун не запускається. Він є регулятором тиску палива.

Фольксваген Поло Не Заводиться В Мороз

Основним наміром пристрою є підтримка необхідного тиску в форсунках, що залежить від режиму роботи електростанцій.

Тиск нелегко перевірити: ми підключаємо манометр між паливним шлангом і з’єднанням, тоді як від’єднуємо вакуумний дріт. При правильному функціонуванні тиск у системі має збільшитися. Якщо це не відбудеться, змініть вакуумний шланг і знову перевірте значення за допомогою манометра. Якщо змін немає, тепер ми знаємо, де знаходиться собака, ми замінюємо регулятора.

Таким чином, основними проблемними областями, через які німецька не починається. це системи запалення, регулювання витрати палива та регулювання тиску масла.

Читайте також:

Рено Меган 2 Не Заводиться Steering Locked... Причини, чому не починати Renault Megan 2 і стартер не обертається Невдача стартер. це досить поширеною несправністю, яку періодично стикаються автомобілісти. У публікації будуть розглянуті автомобілі Renault Megan 2 серії та інші версії. Що робити, ...
Ремонт І Обслуговування Фольксваген Пасат Б4... Volkswagen Passat B4 Тут ви знайдете фотодокументи та детальну документацію для автомобілів: Volkswagen Passat B4 / Volkswagen Passat B4 (модельний код: 3A2) 1994. 1997 Volkswagen Passat Variant B4 / Volkswagen Passat Варіант B4 (модельний код: 3A5) ...