Рекомендації для фарбування даху автомобіля

Зазвичай дах автомобіля рідше, ніж всі інші його елементи, страждає від механічних пошкоджень. Але іноді це стається. Так, а також атмосферні впливи. сонячні промені, опади, міський смог змусити покриття поступово зникнути, стати нудним і часто виявляти. В результаті всього цього потрібно намалювати дах автомобіля.

Деякі важливі рекомендації, перш ніж почати

Фарбування Даху Авто В Інший Колір

Наступні поради допоможуть вам більш якісно відновити фарбу на даху автомобіля:

  • Вся робота настійно рекомендується проводити як в спеціально обладнаній камері для напилювання, так і в гаражі, підготовленої для цього. Під час перемальовування на відкритому повітрі, у дворі тощо, яскраве сонце, літаючі комахи, пил, бруд або несподіваний дощ, пошкоджують вам весь результат.
  • Ви не повинні заощаджувати на фарбі. Дешеві речі, особливо якщо ви не досвідчений автомобіль, дадуть вам багато неприємностей, а не те, що за його допомогою ви можете довести роботу до кінця.
  • Покрівля автомобіля має досить велику площу, крім того, і розташована горизонтально. Через це краще намалювати його пістолетом і компресором. Це не буде дуже зручно робити за допомогою аерозольного балончика.
  • Цей елемент не розбирається перед фарбуванням, але досить високо. Тому заздалегідь дбайте про зручний стенд або платформу.
  • Перш ніж почати писати, бажано заповнити свою руку, тобто. практикувати на деякій горизонтальній поверхні металу. Це може бути стара частина автомобіля або просто аркуш заліза. В додаток до тренувань, ви зможете регулювати тиск повітря в небулайзер, щоб отримати овальну факел фарби.

Повернути до вмісту

Трохи про вибір фарби та вибір кольорів для даху

Як і будь-яке місцеве відновлення лакофарбового покриття тіла, фарбування даху автомобіля неможливе без грамотного підбору бажаного кольору та тону фарби. Ця етап дуже важлива. Незважаючи на те, що цей елемент автомобіля є найменшим помітним, прийняти вибір композиції з усією можливістю серйозності. Відмінність відтінків буде видно в місцях переходу нового покриття на стару.

Цю процедуру краще доручити спеціально навченому майстер-колористиці в хорошій автосервісі. У той же час рекомендується віддати йому не тільки фабричний код фарби, але і невеликий, пофарбований у натуральний колір деталі (наприклад, люк з газового бака). Оскільки будь-яка фарба з часом змінює свій відтінок і яскравість, це дасть можливість більш точно вибрати співвідношення пігментів.

Покраска крыши автомобиля.

Читайте також:

Ремонт Авто Акумулятора Своїми Руками... Як провести технічне обслуговування акумуляторів власними руками Автомобільний акумулятор, як і будь-який інший технічний пристрій, потребує періодичного технічного обслуговування. Багато хто сьогодні називають автомобільний акумулятор як витратний м...
Крутий Американський Тюнінг 3 Серія. Реставрація А... Прохолодний американський тюнінг 3 серії. Відновлення автомобілів | Ремонт автомобілів | Малярні машини Автор: Круті шоу та програми Опубліковано: 14 січня 2018 року Переглянуто: 10 858 Мені це сподобалось: 48 Мені не сподобалось: 9 Команда фахівці...

Покраска крыши автомобиля водяной базой с использованием прозрачной подложки.Color .

Нужно ли оформлять изменение цвета после покраски пластидипом

Нужно ли при полной покраске авто пластидипом вносить новый цвет в ПТС, как реагируют ГАИшники на пластидип.

Підготовка автомобіля до фарбування

Фарбування Даху Авто В Інший Колір

Якщо на даху автомобіля відсутні вм’ятини, чіпси покриття та його глибокі нахили, це значно прискорює процес фарбувальних робіт, внаслідок виключення довгих і трудомістких етапів вирівнювання таких пошкоджень. Якщо такі дефекти все ще присутні, їх потрібно випрямити випрямленням (якщо це вм’ятина), а потім вирівнювати за допомогою шпаклівки та ретельно його полірувати.

Зазвичай здійснюється повне перефарбовування даху автомобіля. Спочатку потрібно промити його автоматичним шампунем і повністю висушити. Крім того, всі елементи машин, які не потребують обробки, повинні бути покриті поліетиленовою захисною плівкою і закріплені фарбою.

Після завершення вищевказаних процедур, ви можете почати матовувати поверхню даху. Ця операція необхідна для видалення лаку (якщо вона присутня), а також для видалення блиску. Це буде свідчити про кращу адгезію фарб з старим покриттям.

Процедура виконується за допомогою скотч-яскравої та матування абразивної пасти. Вони можуть бути замінені дрібнозерністим наждачним папером P1000-1200.

Крім того, поверхня покрівлі повинна бути добре продута повітрям за допомогою компресора з пістолетом для видалення всього утворитого пилу. Потім поверхні, що підлягають обробці, треба точно обезсилити безбарвною тканиною, просоченою в розчиннику, наприклад, Білий дух.

Останньою підготовчою операцією перед повторним покриттям даху є її обробка спеціальною липкою серветкою. Таким чином ви видалите сміття та бруд.

Застосування фарби на даху та його лакування

Читайте також:

Как Проверить Термостат, Не Снимая Его С Авто ( Ва... Как проверить ТЕРМОСТАТ, не снимая его с АВТО ( ВАЗ) Создатель: АВТО РЕМОНТ Размещено: 15 окт. 2017 г. Просмотрено: 21 514 Мне понравилось: 51 Мне не понравилось: 15 Как проверить ТЕРМОСТАТ, не снимая его с АВТО (ВАЗ)Плохо ГРЕЕТ Печка в ВАЗ 2108, 2...
✔Крутейшіе Авто Лайфхак, Які Спростять Ремонт На 1... Крутей Авто Lifshaki, що спростити ремонт на 100% Автор: Денис МЕХАНІК Опубліковано: 23 квітня 2016 року Переглянуто 660 612 Мені сподобалось: 21 547 Мені не сподобалось 470 ПРОДОВЖИТИ:Лайфакі 1 Лифхакі 2 Живопис 3 Лайфаки 4 Теги youtube: ВАЗ № ГА...

Фарбування Даху Авто В Інший Колір

Тепер про те, як намалювати дах автомобіля. Здійснюючи цю роботу, потрібно виробляти однорідні та плавні рухи по поверхні елемента. Зробіть це, застосуючи перший шар, від передньої до задньої, або навпаки. Потрібно, щоб ваші рухи досить швидко. В іншому випадку фарба буде розпилювана надмірно товстим шаром і сформувати смуги.

Перший з шарів фарби висихає близько 20 хвилин. Це залежить від виду композиції, а також температури в приміщенні. Кожен з його виробників обов’язково вказує на упаковці цих даних. Потім ви можете почати працювати на другому шарі.

Він розпилюється товще і товстіше, тому до фарби слід додати менше розчину. Обов’язково переконайтеся, що ви не застрягли, тому що видалити їх з обкладинки буде важко.

Застосовуючи другий шар, починайте малювати з краю даху, поступово рухаючись до середини. Потім перейдіть на протилежну сторону машини і розпочніть розпилення з’єднання вже з його центру, перемістившись на інший кінець даху автомобіля. Тоді ви можете пройти перпендикулярно по задній та передній країні, щоб відфільтрувати прогаліни, які ви, можливо, залишили.

Зазвичай достатньо двох добре нанесених шарів для отримання високоякісного та рівномірного LCP. Тоді барвник повинен мати достатньо висохнути.

Якщо ваші плани також покривають дах автомобіля лаком, то рекомендується виконувати цю роботу в один день. В іншому випадку фарба може висихати, що матиме найбільший негативний вплив на адгезію лаку на забарвлену поверхню.

Нанесіть лак точно так само, як фарба. Буде достатньо двох-трьох шарів. Після того, як сполука повністю суха, ви можете помалювати дах, щоб отримати ідеально рівну і глянсову поверхню.

Читайте також:

Підготовка Авто до фарбування Своїми Руками Відео... Як приготувати автомобіль до фарбування своїми силами? Як приготувати автомобіль до фарбування своїми силами? У спеціалізованих 100 для вас запропонують послугу приготувати автомобіль до наступної фарбування. Але це виконують і самостійно, адже розр...
Перевірка Генератора І Акумулятора На Авто.Как Пер... Перевірка генератора і акумулятора на авто.як перевірити акумулятор автомобіля. творець: Технік-механік Розміщено 8 Серпня. 2015 р Переглянуто 55 168 Мені сподобалося: 119 Мені не сподобалося: 49 як вірно перевірити генератор на авто!Check alternat...