Там, де німецькі власники дизельних автомобілів бачать проблему, клієнти в Італії і Австрії бачать цю можливість. Німеччина експортує старі дизельні автомобілі в рекордні темпи на тлі зростаючої стурбованості вітчизняних покупців можливими заборонами в містах через погіршення якості повітря. Не останню роль зіграв скандал навколо Фольскваген через фальсифікованих результатів екологічних випробувань.

Всі ці фактори сприяли пожвавленню експорту старих дизельних автомобілів на рекордні 20% в минулому році. Італія і Австрія були найбільшими покупцями таких машин, в той час як продажі в Хорватію і України подвоїлися. «Настрій у відношенні дизельних двигунів в Німеччині дуже погане», — сказав Крістіан Кіль, професор Інституту прикладної логістики при Університеті прикладних наук у Вюрцбурзі-Швайферт. Він додав, що іноземні покупці виграють від падіння цін на дизельні автомобілі. Через рік Німеччина експортувала 239 тис. 500 автомобілів. І це найвищий показник з 2006 року.

Італія і Австрія стали найбільшими покупцями, кожна країна придбала більше 20 тисяч автомобілів. У Франції пішли 16,7 тис. Уживаних німецьких дизельних двигунів, а в Україні — на тисячу менше.

Стрибок в експорті уживаних автомобілів в Німеччині стався свого часу з фіксованим крахом при реєстрації нових автомобілів. Покупці почали купувати більше автомобілів на бензині. І ця тенденція почалася після скандалу навколо Volkswagen, який спалахнув в 2015 році через фальсифікації екологічних випробувань 11 мільйонів автомобілів по всьому світу.

Крім того, деякі німецькі міста оголосили про свій намір заборонити використання старих дизельних двигунів з метою дотримання обмежень викидів, встановлених Європейським союзом. Зокрема, таке рішення вже прийнято Штутгартом і Гамбургом. «Люди не знають, як і коли уряд буде забороняти дизельні двигуни. І який це буде дизель? Більшість людей не купують дизельні автомобілі, щоб відчувати себе спокійно », — пояснив Кіллі.

Прочитайте більше …

Читайте також:

Volkswagen Group зміцнює лідерство серед світових ... Світовий ринок автомобілів продовжив зростання в першій половині 2018 року, повідомляє Focus2move.com. Так, в світі за цей період було продано 46,1 млн автомобілів, що на 4,1% більше, ніж за той же період 2017 року. Volkswagen Group залишається ...
В Англії продається аеродинамічна труба для доведе... В Англії був виставлений на продаж технічний центр, що належить компанії Lola Cars - банкротних виробнику гоночних автомобілів, відомих для автомобілів Le Mans і Indicar. Основне значення має аеродинамічна труба з механізмом бігової доріжки, в якій б...