Салонний фільтр Форда Фокус 3: де знаходиться, як обрати новий, як поміняти

салонний фільтр Форда Фокус 3: де знаходиться, як обрати новий, як поміняти

Завданням салонного фільтра є запобігання потрапляння в салон автомобіля води, пилу і бруду. Для затримання води будь-якої салонний фільтр в своєму складі містить всмоктуючий компонент, що не є винятком для автомобіля Форд Фокус 3. Але експлуатація в складних умовах клімату, при наявності великої вологості і забрудненості, стрімко руйнує структуру захищає елемента. Через мікроскопічні пошкодження волога просочується в салон і накопичується в підлогове покриття і оббивних матеріалах. Величезне скупчення води в результаті призводить до корозійного пошкодження частин салону і кузова і запітніння стекол при включенні опалювальної установки. Запітнілі скла відволікають водія від дороги, обмежують видимість, значно впливаючи на безпеку руху.

Заміна салонного фільтра

Де Знаходиться Салонний Фільтр Форд Фокус 3

Поміняти фільтр салону Форд Фокус 3 слід через 20-30 тисяч км, але, вже до 10 тисячам він досить дуже забруднюється і навіть не справляється з покладеними туди завданнями. Процес заміни досить простий, а сам він коштує дешево, тому при перших ознаках засмічення його слід поміняти. Ознаками засміченості є: слабенький потік повітря з дефлекторів бухгалтерської системи вентиляції, запотівання скла при включенні опалювальної дозволяє вести бухгалтерський облік (софт).

Де знаходиться салонний фільтр форд фокус 3.

Для виконання робіт буде потрібно:

ФОРД ФОКУС 3: ЗАМІНА ФІЛЬТРА САЛОНУ ЗА 3 (ТРИ!) ХВИЛИНИ!

Як просто витягти фільтр салону з Форд Фокус 3, як знайти напрям установки і як його встановити.

  • новий салонний фільтр.
  • Хрестова викрутка.
  • попона або старий плед.
  • ганчір’я.
Машину встановлюємо на рівну площадку, і закріплюємо від відкатів за допомогою стоянкового гальма або коробки. Автомобіль слід встановити в відмінно освітленому місці, тому що скористатися переносним ліхтарем при цій операції ніяково. Салонний фільтр у автомобіля Форд Фокус 3 знаходиться в самому кінці центральної консолі праворуч, в ногах у переднього пасажира. Для зручності робіт відсуваємо сидіння переднього пасажира назад по повній програмі і витягуємо, якщо є, гумовий килимок. Для запобігання покриття порогів настилаємо плед. Підготовка місця робіт закінчена. Приступаємо до самої підміні. Відвертаємо кліпси кріплення оббивки торпеди і знімаємо її. Відкручуємо шуруп, що кріпить кришку люка, і знімаємо її. Отщёлківаем дві кріплять засувки і витягуємо фільтруючий елемент. Встановлюємо новий, кріпимо його і збираємо елементи обшивки салону в зворотному послідовності. Час на всю операцію складе менше години.

вибір елемента

Де Знаходиться Салонний Фільтр Форд Фокус 3

Деякі автолюбителі вважають, що досить легко продути або вимити салонний фільтр, і він працює як новий. Це глибоко помилкова думка. Непоганий салонний фільтр здатний затримувати частинки шириною від 0.5 мкм і забилися пори нереально прочистити ніяким методом. Ринок затоплений величезною кількістю продукції невідомих виробників, при їх придбанні можна зіткнутися з низькою захистом і невідповідністю посадкового місця, тому отримувати салонний фільтр для автомобіля Форд Фокус 3 слід унікальний або, в крайньому випадку, випробуваний від відомого виробника. Салонні фільтри поділяються на дві категорії паперові та вугільні. Останні крім води і пилу здатні затримувати вихлопні гази, зумів і інші «приємні» запахи великого міста. Коштують вони на багато вище картонних братів по захисту салону, але зате ефективність їх істотно вище. Який фільтр вибрати залежить від умов експлуатації та фінансового стану автовласника, проте завжди підміну слід проводити обов’язково.

Як поміняти салонний фільтр форд фокус 2.

Читайте також:

Замена Аккумулятора Ford Focus 3 , 2014г.В... Замена аккумулятора Ford focus 3 , 2014г.в Создатель: Давид Петрашвили Размещено: 8 июн. 2017 г. Просмотрено: 45 835 Мне понравилось: 346 Мне не понравилось: 28 Теги youtube: #Заменааккумулятора #аккумулятордляфорд #фордфокус #автомобильныеаккумул...
Замена Салонного Фильтра Nissan Almera Classic... Замена салонного фильтра NISSAN ALMERA CLASSIC Создатель: sochi1030 Размещено: 4 мар. 2017 г. Просмотрено: 8 562 Мне понравилось: 95 Мне не понравилось: 3 СМОТРИТЕ ТАКЖЕ:Смена КАРТРИДЖЕЙ АКВАФОР ТриоИгра в кинематографе. ЭЛЕКТРОНИКА 24-01Картридж N...