Форд Фокус 5 движок 1

Форд Фокус 4.5 движок 1.6, характеристики двигуна 1.6 літра Форд Фокус 3.5

Де Знаходиться Номер Двигуна Форд Фокус 2

Форд Фокус 2 двигун 1.6 літра має дві модифікації потужністю 100 к.с. і 115 конячок. Конструктивно це один і той же движок, просто більш потужний мотор Фокус 2.4 своєму розпорядженні систему регулювання фаз газорозподілу Ti-VCT. Зараз розповімо про пристрій і властивості обох силових агрегатів.

Почнемо з повсякденного Duratec 1.6 потужністю 100 к.с. Це атмосферний бензиновий, чотиритактний, 4-циліндровий, рядний, 16-клапанний, з 2-ма розподільними валами (DOHC). У приводі ГРМ варто ремінь. Система харчування — фазований розподілене уприскування палива норма токсичності ЄВРО-4. Блок циліндрів відлив з алюмінієвого сплаву з вільно розташованими гільзами «мокрого» типу (іншими словами гільзи вільно омиваються охолоджувальною рідиною). Головка блоку циліндрів відлито з алюмінієвого сплаву, піддон мотора так само алюмінієвий.

Читайте також:

Заміна Зчеплення Форд Фокус 2 Своїми Руками... Як самостійно поміняти зчеплення Форда Фокус 5? Як самостійно поміняти зчеплення Форда Фокус 2? Форд Фокус 2.4 є однією з популярних моделей автомобілів на російському ринку. Є думка, що кількість друге Форд Фокус на російських дорогах мало не переве...
Замена Лампочки Заднего Хода Форд Фокус 2... Форд Фокус Фан Задняя фара Форд Фокус 5: снятие, смена ламп Смена заднего фонаря Форд Фокус 4.5 автомобиль нам с товарищем потребовалась для установки на его Фокус 4.5 другой оптики. Мы поменяли штатную оптику на тюниг-фары как фронтальные, так и ...

В даному движку Фокуса 2 Duratec 1.6 гидрокомпенсаторов немає. Тому часом доводиться регулювати термічний зазор клапанів. Фактично, після вимірювання поточного зазору знімаються розподілвали і змінюються склянки штовхача клапана, підбираючи відповідну товщину, орієнтуючись по спеціальній маркіровці. Днище склянок грає роль прокладки між кулачком распредвала і клапаном. Дану операцію потрібно проводити раз в 100 тисяч км, або після виникнення відповідного клапанного стуку.

Де знаходиться номер двигуна форд фокус 2.

далі характеристики двигуна Ford Focus 2 1.6 16V.

Форд Фокус 2 двигун «Дюратек» 1.6 100 к.с.

 • Робочий об’єм — 1596 см3
 • Кількість циліндрів / клапанів — 4/16
 • Діаметр циліндра — 79 мм
 • Хід поршня — 81.4 мм
 • Потужність к.с. — 100 при 6000 оборотах на хвилину
 • Крутний момент — 145 Нм при 4000 оборотах на хвилину
 • Привід ГРМ — ремінь (DOHC)
 • Ступінь стиснення — 11
 • Витрата палива по місту — 9.4 літра
 • Витрата палива в змішаному циклі — 6.8 літра
 • Витрати палива по трасі — 5.4 літра

Більш потужна версія мотора 1.6 Ti-VCT 115 к.с. по суті має ту ж конструкцію відрізняючись наявністю системи регулювання фаз газорозподілу. Зараз детально розповімо як ця система функціонує.

Де знаходяться номери (VIN) на Ford Focus

ЯК ПЕРЕВІРЯТИ ДОКУМЕНТИ ПРИ КУПІВЛІ АВТО.

 • 1 — виконавчий механізм регулювання фаз газорозподілу (під кришкою ГРМ)
 • 2 — кришка
 • 3 — електромагнітний клапан
 • 4 — датчик положення розподільного валу

Система регулювання фаз газорозподілу двигуна Ford Focus II двигуна «Дюратек» 1.6 літра забезпечує незалежне управління становищем розподільних валів впускних і випускних клапанів. Тобто система VCT дозволяє встановлювати оптимальні фази газорозподільного механізму для кожного моменту роботи двигуна з метою збільшення його потужностей і динамічних характеристик, а також для зменшення токсичності вихлопу. Управляє системою електронний блок керування двигуном (ЕБУ або мізки движка).

Де знаходиться номер двигуна на форд транзит.

Читайте також:

Опель Астра Загорівся Чек Двигуна... Opel Astra BeJMy Beam Black Ear Човен Журнал Чек висвітився Вже в третій раз перевірка загорівся. у всіх випадках на машині ніяких змін у динаміці або щось іншому (ну, принаймні, видимо), ніяких GL. перші 2 рази через пару днів вийшли сама по собі на...
Форд Фокус 3 Заміна Масла В Двигуні... Головні правила підміни масла на Форд Фокус 3 Головні правила підміни масла на Форд Фокус 3 На сьогодні Форд Фокус третього покоління перших років випуску вже встиг покинути гарантійний період. Так питання для Форд Фокус з підміни масла в двигуні кон...

До основних елементів системи VCT відносяться керуючі електромагнітні клапани, виконавчі механізми і датчики положення розподільних валів. Два електромагнітних клапана системи (по одному на кожен розподільчий вал) встановлені в спеціальній кришці, розташованої між верхньою передньою кришкою приводу ГРМ і кришкою головки блоку циліндрів. Кришка системи VCT одночасно є спільною передньої кришкою підшипників обох розподільних валів і власником сальників валів.

Ремінь приводу ГРМ двигуна Фокус 2 пускає в хід виконавчі механізми системи, які за допомогою гідромеханічної зв’язку передають обертання розподільним валів. На інших кінцях розподільних валів закріплені задають диски датчиків, які відстежують положення валів. Самі датчики положення розподільних валів закріплені в кришці головки блоку циліндрів.

З олійною магістралі головки блоку циліндрів моторне масло по каналах, виконаним в кришці VCT, підводиться до електромагнітних клапанів системи регулювання фаз газорозподілу і далі — до виконавчих механізмів системи.
За командам ЕБУ золотниковое пристрій кожного електромагнітного клапана управляє подачею масла під тиском у робочу порожнину виконавчого механізму або зливом з неї масла. В результаті гідромеханічного впливу відбувається взаємне переміщення окремих елементів виконавчого механізму і розподільний вал повертається на необхідний кут, змінюючи фази газорозподілу.

Варто враховувати, що золотниковое пристрій електромагнітних клапанів системи дуже чутливе до забруднення моторного масла. Тому на додаток до звичайного масляного фільтру в каналі головки блоку циліндрів, що підводить масло до клапанів, вбудований ще один фільтр. Цей фільтр заміні не підлягає, а при його засміченні масло продовжує безперебійно підводитися до елементів системи по байпасному ділянці магістралі.

далі характеристики двигуна Ford Focus 2 1.6 16V Ti-VCT

Форд Фокус 2 двигун «Дюратек» 1.6 115 к.с.

 • Робочий об’єм — 1596 см3
 • Кількість циліндрів / клапанів — 4/16
 • Діаметр циліндра — 79 мм
 • Хід поршня — 81.4 мм
 • Потужність к.с. — 115 при 6000 оборотах на хвилину
 • Крутний момент — 155 Нм при 4150 оборотах на хвилину
 • Привід ГРМ — ремінь (DOHC)
 • Ступінь стиснення — 11
 • Витрата палива по місту — 8.7 літра
 • Витрата палива в змішаному циклі — 6.4 літра
 • Витрата палива по трасі — 5.1 літра
Збільшення потужності і зниження витрати палива, це те що радує будь-якого водія. Однак ускладнення конструкції двигуна веде до подорожчання експлуатації і ремонту такого силового агрегату. Це варто враховувати при купівлі вживаного Фокуса з двигуном Duratec 1.6 16V Ti-VCT.

Читайте також:

Ford Focus 2013 1.6 147.000 Пробігу, Огляд І Тест ... Ford Focus 2013 1,6 147,000 запуск, огляд та тест-драйв Автор: DRIVE500 Інформація опублікована: 20 червня 2017 р Переглянуто 43,297 Мені сподобалось: 368 Мені не сподобалось: 53 Ford Focus 2013 1,6 147,000 запуск, огляд та тест-драйвЗамовте переві...
Сколько Масла Заливать В Форд Мондео 4... Какое масло заливать в движок Форд Мондео 4 поколения Форд Mondeo – южноамериканский автомобиль бизнес-класса, один из ближайших соперников Тоета Camry и Фольксваген Passat. Машина очень нужна на рынке россии, и обладает неплохой репутацией благодаря...