Тюнінг Kia Ceed

Чіп Тюнінг Кіа Сід Своїми Руками

Якісні сучасні автомобілі Kia досить швидко виграли частину європейського ринку і стали популярними в Росії. Одним з таких прикладів є представник компанії Kia, відомий як Ceed. Цей автомобіль поєднує в собі чудові технічні характеристики та водійські якості, а також яскравий дизайн.

В даний час Kia Sid діапазон має три конструкції кузова: 3-дверний і 5-дверний хетчбек і універсал.

Оскільки немає ніякої межі досконалості, багато власників у кінцевому рахунку продумують завдання налаштування дуже привабливої ​​машини, намагаючись зробити її ідеальною та / або неповторною

Вся робота по завершенню коня можна розділити на модифікацію:

Зовнішній вигляд

Тюнінг тіла зазвичай спрямований на вдосконалення аеродинаміки та створення унікального зображення транспортного засобу.

Агресивний погляд на передню частину автомобіля допоможе замінити стандартний раштовий радіатор і встановити аеродинамічний кузов або нові бампера. Встановлення заднього спойлера покращить оптимізацію кузова і збільшить сили притискання.

Дефлектори на вікнах незамінні. Вони не тільки захищають скло від чіпів і підряпин, але також підвищують шумоізоляцію та запобігають проникненню вологи та пилу в салон автомобіля.

Чіп Тюнінг Кіа Сід Своїми Руками

Читайте також:

Як Зробити обманка Лямбда Зонда Своїми Руками... Як зробити обманку лямбда-зонда самостійно як зробити обманку лямбда-зонда своїми силами Велика частина сучасних автомобілів мають особливі електричні комплексу бухгалтерських програм контролю. Вони дозволяють зберігати витрата пального і забезпечую...
Форд Мустанг 1 967 Своїми Руками... Чому ВАЗ-2109 був кращим, ніж 1967 Ford Mustang: історія з життя Ну хто не мріє про масляну маску? Багато хто мріє: вони дивляться фільми, трясуть голови, іноді, косити, уявляють себе водіння багатолітровим монстром. Але тоді вони досі купують Nissa...

Найбільше страждають взимку автомобільні пороги. Щоб захистити їх, часто використовуйте спеціальний накладений хром із значком моделі.

Невеликі зміни можуть бути досягнуті шляхом склеювання молдингів на бічних дверях та різноманітних накладеннях на дзеркала заднього виду, дверних ручок та багажника.

Дуже важливим ударом може бути модернізація головної оптики Kia Sid. Тут можливі варіації, але найпопулярнішими елементами є вії, ангельські очі і зміна кольору світлових відбивачів.

Чіп Тюнінг Кіа Сід Своїми Руками

Секрет ЧИП ТЮНИНГ. Прошивка своими руками на РАЗ-ДВА-ТРИ!

Шнурок для чиптюнинга: Мультимарочный сканер с .

Тюнинг kia ceed 1.6 122 л.с. чипвыхлоп abtuning

Чип тюнинг киа сид с удаленным катализатором и улучшением динамики от abtuning Данные варианты прошивок вы.

Гурмани повинні звернути увагу на деталі деталей кузова в протилежних кольорах, що зовні робить машину вид потужним і швидким спортивним автомобілем. У той же час ексклюзивний малюнок аерографії робить машину для дівчини незабутною.

На трьохдверному хетчбекі двері Ламбо виглядають чудово.

Внутрішнє оформлення

Завершивши трансформацію зовні, просто неможливо залишити салон Kia Ceed у своєму первісному вигляді.

Рекомендується почати з шумоізоляції колісних арків і антикорозійної обробки порогу. Останній можна прикрасити світлодіодним освітленням.

Чіп Тюнінг Кіа Сід Своїми Руками

Стандартна ручка автоматичного перемикання виглядає трохи розсіюється. Ринок пропонує нові версії для 5- і 6-ступінчасті MCP з металевими або шкіряними вставками.

Читайте також:

Skoda Octavia A5 Не Заводиться 14.5 Немає запуску. корисні поради 14.5 Не запускай. корисні поради Ваше технічне оснащення повинно бути бездоганним. адже у вас час є ті ж гроші, які, сподіваємось, у вас також є. Не втрачайте ні того, ні іншого. Якщо ви знаєте, де пропущений зв'язо...
Ремонт Мазда 626 Своїми Руками... Ремонт Mazda 626: пристрій та експлуатація Mazda 626 був розроблений і випущений в 1979 році, і з тих пір він випробував велику кількість різних оновлень і змін. Завдяки постійному вдосконаленню, ця машина ще дуже актуальна і затребувана, і серед сер...

Стандартна, але дуже популярна пертиежка місць з натуральної шкіри. Крім того, ви можете зробити покупку або індивідуальне пошиття чохлів, що підкреслює загальний стиль автомобіля.

Як і в разі зовнішньої настройки, можна змінити салон Kia Sid різними способами.

Деякі монтують різноманітні техніки, починаючи від енергетичних вікон до всіх дверей, дзеркал та регулюючих дисків місць.

Чіп Тюнінг Кіа Сід Своїми Руками

Інші обмежуються встановленням сигналу з зворотним зв’язком або автозапуском, а також встановленням кольорових освітлювальних приладів і поверхонь. Інколи будь-яка дрібниця може змінити інтер’єр невизначеною. все залежить від смаку та відчуття стилю власника автомобіля.

Тінінг чіпа

Для любителів швидкого спортивного катання спеціалізовані салони пропонують модифікацію двигуна. Стандартна операція передбачає прошивання програмного забезпечення програмного забезпечення та називається налаштуванням чіпів. Очікувати від процедури занадто велике збільшення потужності і крутного моменту в цьому випадку не повинно бути. Отже, на звичайних енергоблоках Kia Sid збільшення буде:

  • 20-22%. дизельні двигуни;
  • 10-12%. установки бензину.

Чіп Тюнінг Кіа Сід Своїми Руками

Замінивши прошивку, треба очікувати від динаміки більше, ніж автомобіль, але потрібно пам’ятати про збільшення споживання палива, що буде додатково 5-7%. Автомобілісти, які віддають перевагу гладкій манерою водіння, без раптових запусків і гальмування, це збільшення не буде відчуватись.

Максимізувати керованість (керованість та стабільність) автомобілі, які власники Kia Ceed ніколи не погано не відгукнулися, допоможуть налаштувати призупинення. Для цього не потрібні суттєві зміни. Найпростішим і найдешевшим варіантом є встановлення прокладки Pro Spacer, що збільшує слід.

Набагато більше часу на встановлення коротких пружин замість стандартних. З їх допомогою можна буде покращити керованість, зменшивши центр тяжіння. Недоліком цієї модернізації є зменшення висоти їзди, яка обробляється пневматикою. у будь-який момент часу кліренс може бути зменшений або збільшений.

Трансформація звичайного KIA Ceed у спортивному тюнінговому автомобілі можна побачити в наступному відео.

Якою саме машиною повинна вийти і яка модернізація включить настройки. кожен обирає індивідуально. Багато в чому, відповіді на поставлені питання будуть залежати від майнових можливостей власника. Найбільш важкою роботою рекомендується довіряти професіоналам, майстрам свого ремесла.

Читайте також:

Opel Astra J Не Заводиться 14.5 Немає запуску. корисні поради 14.5 Не запускай. корисні поради Ваше технічне оснащення повинно бути бездоганним. адже у вас час є ті ж гроші, які, сподіваємось, у вас також є. Не втрачайте ні того, ні іншого. Якщо ви знаєте, де пропущений зв'язо...
Багажник На Дах Рено Кенго Своїми Руками... Дах Renault Kengo, Дах багажника renault kangoo Частини кузова, шасі, двигун Серед автолюбителів є багато любителів подорожей, ну чи просто активне свято де-небудь у природі. У цьому немає нічого дивного, тому що автомобіль дає кожній людині свободу ...