Не працює грубка автомобілем Форд Фокус 5

Чи не працює грубка на автомобілі Форд Фокус 5. Що робити?

З настанням холодів у підтриманні комфортної температури в салоні автомобіля Форд Фокус 3.2 відповідають дві комплексу бухгалтерських програм:

 • охолодження агрегату;
 • вентиляція та опалення.
  Чи не Працює Піч На Форд Фокус 2

Якщо піч не працює і в салон не надходить тепле повітря, причину поломки доведеться шукати саме тут.

Найбільш частою причиною відсутності опалення в «Фокусі» є перегоріли запобіжник F10 (30A), який знаходиться в ланцюзі вентилятора клімат-контролю. У блоці запобіжників його з легкістю знайдете в лівій частині. Більш чітке його розміщення підкаже схема.

Чи не Працює Піч На Форд Фокус 2

Якщо прохід, якщо з запобіжником що залишається зробити нашому клієнту в порядку, варто проконтролювати реле вентилятора, яке також знаходиться в запобіжному відсіку. Перевірити його справність доцільніше за допомогою тестера, за раніше витягнувши з гнізда реле. Але, дієвіше метод перевірки використовуючи нового, справного реле,
яке встановлюється в гніздо замість старенького, після цього запускається вентилятор обігрівача. Якщо він заробив, означає, причина проблеми виявлена. Інакше потрібно перевірити працездатність електромотора вентилятора. На додаток, ще є ряд дефектів, упускати які з вигляду не має сенсу.

Погано гріє пічка Форд Фокус 2

Читайте також:

Яке Масло Заліваті В Форд Фокус 3... Пожалуйста масло краще заліваті в движок Форда Фокус 3 Яке масло краще заліваті в двигун Форда Фокус 3 Форд Фокус третього поколения - це сучасний, прекрасний, Безпечний и комфортабельний автомобіль. При правильному обслуговуванні ВІН прослужити кіль...
Регулювання Запалювання Форд Фокус 2... Налаштування зазорів у привід клапана Якщо є прорив герметичності цього прокладання, відбувається прорив ззовні вихлопних газів, що супроводжується характерним гострим звучанням (скороченням колектора). Якщо вини неможливо усунути за допомогою затягу...

Що що грубка тим не менш працює, але дме холодним повітрям, або і зовсім видає недостатню для прогріву салону температуру. Що ж знадобиться, спробуємо розібратися і знайти причини, внаслідок яких грубка погано гріє:

 • погано циркулює охолоджуюча рідина в системі. Вам, знизився її рівень в результаті течі, або «охлаждайка» виробила власний ресурс, де-не-де утворилася повітряна пробка. При будь-яких обставинах варто провести ревізію радіаторів мотора, неодмінно перевірити і долити до потрібного рівня антифриз по іншому зовсім його поміняти якщо прохід погіршення якісних показників;
 • несправний термостат або термодатчик. Тут без підміни цих деталей ніяк не обійдеться;
 • некоректна циркуляція повітря через порушення правильного положення клапанів термостата. Це призводить для того, що рідина охолодження циркулює тільки по великому колу, і в результаті прохолодний повітря не потрапляє в
  радіатор печі;
 • в системі опалення накопичилося дуже багато сміття і бруду, які перешкоджають її нормальному функціонуванню.

Як видно, передумови нестачі тепла в салоні «Фокуса» багато в чому взаємопов’язані один з одним. Коли, рестайлінг моделі має такі ж перепони.

Форд Фокус 2 заміна реостата грубки.

Наберіться терпіння і дерзайте.І найголовніше спокій друзі мої)

Чи не працює вентилятор пічки Ford Focus 2. Як зняти?

Часом Цей розхожий слух елемент комплексу бухгалтерських програм опалення автомобіля згорає. Іноді доводиться слухати, як страшно свистить його підшипник. Нерви просто не тримають і відповідальний автолюбитель починає шукати способи, як зняти цю проблемну деталь?

Так буває, що при включеному першому, другому або 3-му положенні перемикача не працює вентилятор, починаючи запускатися тільки на четвертому режимі. Така поломка обгрунтована виходом з ладу додаткових резисторів.

Починаємо знімати вентилятор печі.

Дістатися до нього звичайно тільки після зняття бардачка. Після цього потрібно витягти правий воздуховод, зняти з клем електромотора дроти електроживлення і, відкрутивши кріплять шурупи, зняти вентилятор.

Як зняти моторчик пічки?

Читайте також:

Знайомство З Ford Focus Ii Фокус 3 Відпочиває.... Знайомство з Ford Focus II Focus 3 відпочиває. Автор: Яковлев Миша Опубліковано: 16 листопада 2014 року Переглянуто 394 448 Мені сподобалось: 4 838 Мені не сподобалось: 724 Моя сторінка приєднається до нас!Група (огляд та тест-драйв) Ford Focus 2 Т...
Замена Лампочки Ближнего Света Ford Focus 3... Процедура смены лампы близкого света на Форде Фокус 3 Улучшение собственного Форд Фокус 3 – это процесс, который не имеет границ, так как хоть автомобиль и является современным и надежным, однако настраивать его, оборудовать под себя есть вариант по ...

За великим рахунком, як кажуть бувалі автомеханіки, справа ця не настільки складне, скільки копітка, тому що основна частка роботи доводиться робити навпомацки.

Тому, приступаючи до процесу вилучення моторчика пічки, потрібно набратися терпіння і робити що залишається зробити нашому клієнтові в описаній послідовності:

Чи не працює грубка на форд фокус 2.

 1. Потрібно зняти бардачок, відкрутивши сім кріпильних шурупів.
 2. Зняти кришку модуля, де розміщені запобіжники і сам блок.
 3. Зняти дроти живлення з рециркуляционной заслінки.
 4. Після від’єднання кліпси потрібно зняти ізоляцію.
 5. Відкручуємо кріплення і витягуємо заслінку, за раніше прибравши дрантям залишки старої змащення.
 6. Знімаємо дроти з клем моторчика.
 7. З боку водія, на корпусі вентилятора, розміщений фіксатор. Його потрібно намацати і віджати в напрямку до центру, після цього корпус без праці провернути проти годинникової стрілки. За здатністю, потрібно дуже опустити заслінку вниз, потім моторчик перемістити в верхню праву частину.
 8. Вийняти моторчик через вікно, яке утворилося після зняття блоку з запобіжниками.

Установку моторчика створювати в зворотному послідовності, при цьому на рециркуляционную заслінку потрібно нанести мастило.

Заміна резистора грубки

Для виконання цієї процедури потрібен ключ TORX T25. Відзначимо, що послідовність підміни опору грубки схожа для Форд Фокус 2.4 і його перероблених варіантів.

Спочатку потрібно від’єднати мінусовий дріт з клеми акумулятора. Далі знімаємо блок управління акселератором і педаллю гальма і від’єднуємо підходять до резистору дроти. Ключем TORX T25 відкручуємо монтажні болти і виймаємо резистор обігрівача.

Збирається нашому клієнтові залишається в зворотному послідовності.

Заміна радіатора грубки

Опишемо процес підміни радіатора опалювача без зняття торпеди.

Спочатку потрібно зняти центральну консоль, від’єднати і прибрати повітропроводи, що подають тепло в задню частину салону. Акуратно, щоб не зруйнувати засувку, знімаємо нижню частину обробки (пластик напівкруглої форми з лицьової панелі). Відкрутивши розташовані під обробкою болти, потрібно зняти залізні куточки. Обидві частини або верхньої секції корпусу печі також потрібно зняти. Для цієї мети викручуємо кріпильні шурупи і акуратненько відгинаємо засувки. Знімаємо бардачок і обидва воздуховода, після цього від’єднуємо корпус печі, укупі з яким
повинен здатися і радіатор. Це зробити не завжди просто. Щоб полегшити Цей розхожий слух процес, потрібно трохи розігнути в сторону ребра жорсткості торпеди. Від радіатора потрібно від’єднати нашому клієнтові залишається шланги, далі витягти корпус обігрівача спільно з дитиною. Після ремонту як ще його називають підміни радіатора збірка вузла здійснюється за оборотною схемою.

Читайте також:

Як Поміняти Лампочку На Форд Фокус 2... Процедура заміни лампочки ближнього світла Форд Фокус 4.5 самостійно Процедура заміни лампочки ближнього світла Форд Фокус 2 самостійно Крім традиційних витратних матеріалів, таких як пальне, масло, антифриз, в автомобілі вживається ще велика кількіс...
Замена Воздушного Фильтра На Форд Фокус 2... Смена салонного и воздушного фильтра на Форд Фокус 3.2 Фильтры рекомендуется поменять на каждом техническом обслуживании. Напротив вы эксплуатируете автомобиль при наличии завышенной загрязненности воздуха, то сроки смены рекоменудется уменьшить, во ...