Не працює грубка автомобілем Форд Фокус 5

Чи не працює грубка на автомобілі Форд Фокус 5. Що робити?

З настанням холодів у підтриманні комфортної температури в салоні автомобіля Форд Фокус 3.2 відповідають дві комплексу бухгалтерських програм:

 • охолодження агрегату;
 • вентиляція та опалення.
  Чи не Працює Піч На Форд Фокус 2

Якщо піч не працює і в салон не надходить тепле повітря, причину поломки доведеться шукати саме тут.

Найбільш частою причиною відсутності опалення в «Фокусі» є перегоріли запобіжник F10 (30A), який знаходиться в ланцюзі вентилятора клімат-контролю. У блоці запобіжників його з легкістю знайдете в лівій частині. Більш чітке його розміщення підкаже схема.

Чи не Працює Піч На Форд Фокус 2

Якщо прохід, якщо з запобіжником що залишається зробити нашому клієнту в порядку, варто проконтролювати реле вентилятора, яке також знаходиться в запобіжному відсіку. Перевірити його справність доцільніше за допомогою тестера, за раніше витягнувши з гнізда реле. Але, дієвіше метод перевірки використовуючи нового, справного реле,
яке встановлюється в гніздо замість старенького, після цього запускається вентилятор обігрівача. Якщо він заробив, означає, причина проблеми виявлена. Інакше потрібно перевірити працездатність електромотора вентилятора. На додаток, ще є ряд дефектів, упускати які з вигляду не має сенсу.

Погано гріє пічка Форд Фокус 2

Читайте також:

Как Заменить Салонный Фильтр Форд Фокус 3... Процедура смены салонного фильтра на Форде Фокус 5 Защитить водителя и пассажиров автомобиля от попадания в дыхательную систему вредных веществ и пыли, которые конечно с течением времени концентрироваться в салоне обеспечивает салонный фильтр. В сало...
Где Находится Стартер На Форд Фокус 2... Чуть ли мы считаем количество запусков мотора автомобиля за один день, в течении недели, тем паче в течении года. В момент каждого из запусков врубается в работу стартер с полными своими, пускай не особо сложными, механизмами и деталями, имеющие собс...

Що що грубка тим не менш працює, але дме холодним повітрям, або і зовсім видає недостатню для прогріву салону температуру. Що ж знадобиться, спробуємо розібратися і знайти причини, внаслідок яких грубка погано гріє:

 • погано циркулює охолоджуюча рідина в системі. Вам, знизився її рівень в результаті течі, або «охлаждайка» виробила власний ресурс, де-не-де утворилася повітряна пробка. При будь-яких обставинах варто провести ревізію радіаторів мотора, неодмінно перевірити і долити до потрібного рівня антифриз по іншому зовсім його поміняти якщо прохід погіршення якісних показників;
 • несправний термостат або термодатчик. Тут без підміни цих деталей ніяк не обійдеться;
 • некоректна циркуляція повітря через порушення правильного положення клапанів термостата. Це призводить для того, що рідина охолодження циркулює тільки по великому колу, і в результаті прохолодний повітря не потрапляє в
  радіатор печі;
 • в системі опалення накопичилося дуже багато сміття і бруду, які перешкоджають її нормальному функціонуванню.

Як видно, передумови нестачі тепла в салоні «Фокуса» багато в чому взаємопов’язані один з одним. Коли, рестайлінг моделі має такі ж перепони.

Форд Фокус 2 заміна реостата грубки.

Наберіться терпіння і дерзайте.І найголовніше спокій друзі мої)

Чи не працює вентилятор пічки Ford Focus 2. Як зняти?

Часом Цей розхожий слух елемент комплексу бухгалтерських програм опалення автомобіля згорає. Іноді доводиться слухати, як страшно свистить його підшипник. Нерви просто не тримають і відповідальний автолюбитель починає шукати способи, як зняти цю проблемну деталь?

Так буває, що при включеному першому, другому або 3-му положенні перемикача не працює вентилятор, починаючи запускатися тільки на четвертому режимі. Така поломка обгрунтована виходом з ладу додаткових резисторів.

Починаємо знімати вентилятор печі.

Дістатися до нього звичайно тільки після зняття бардачка. Після цього потрібно витягти правий воздуховод, зняти з клем електромотора дроти електроживлення і, відкрутивши кріплять шурупи, зняти вентилятор.

Як зняти моторчик пічки?

Читайте також:

Заміна Гнізда Прикурювача Форд Фокус 2... Заміна автомобільної запальнички Ford Focus Цей пристрій довгий час щільно інтегрується в практику майже кожного водія. Навіть власники некурців використовують запальничку. Різні пристрої підключені до гнізда. Серед найбільш поширених: Відеореєстра...
Как Снять Ручку Стеклоподъемника Форд Фокус 2... Форд Фокус Фан Разборка дверей Форд Фокус 2видео Снятие обшивок передней и задней дверей Для возможности снять обшивку двери форд фокус необязательно снимать пищалку и ее панели, лично я этого не делал ни одного разу. Это необходимо делать в проце...

За великим рахунком, як кажуть бувалі автомеханіки, справа ця не настільки складне, скільки копітка, тому що основна частка роботи доводиться робити навпомацки.

Тому, приступаючи до процесу вилучення моторчика пічки, потрібно набратися терпіння і робити що залишається зробити нашому клієнтові в описаній послідовності:

Чи не працює грубка на форд фокус 2.

 1. Потрібно зняти бардачок, відкрутивши сім кріпильних шурупів.
 2. Зняти кришку модуля, де розміщені запобіжники і сам блок.
 3. Зняти дроти живлення з рециркуляционной заслінки.
 4. Після від’єднання кліпси потрібно зняти ізоляцію.
 5. Відкручуємо кріплення і витягуємо заслінку, за раніше прибравши дрантям залишки старої змащення.
 6. Знімаємо дроти з клем моторчика.
 7. З боку водія, на корпусі вентилятора, розміщений фіксатор. Його потрібно намацати і віджати в напрямку до центру, після цього корпус без праці провернути проти годинникової стрілки. За здатністю, потрібно дуже опустити заслінку вниз, потім моторчик перемістити в верхню праву частину.
 8. Вийняти моторчик через вікно, яке утворилося після зняття блоку з запобіжниками.

Установку моторчика створювати в зворотному послідовності, при цьому на рециркуляционную заслінку потрібно нанести мастило.

Заміна резистора грубки

Для виконання цієї процедури потрібен ключ TORX T25. Відзначимо, що послідовність підміни опору грубки схожа для Форд Фокус 2.4 і його перероблених варіантів.

Спочатку потрібно від’єднати мінусовий дріт з клеми акумулятора. Далі знімаємо блок управління акселератором і педаллю гальма і від’єднуємо підходять до резистору дроти. Ключем TORX T25 відкручуємо монтажні болти і виймаємо резистор обігрівача.

Збирається нашому клієнтові залишається в зворотному послідовності.

Заміна радіатора грубки

Опишемо процес підміни радіатора опалювача без зняття торпеди.

Спочатку потрібно зняти центральну консоль, від’єднати і прибрати повітропроводи, що подають тепло в задню частину салону. Акуратно, щоб не зруйнувати засувку, знімаємо нижню частину обробки (пластик напівкруглої форми з лицьової панелі). Відкрутивши розташовані під обробкою болти, потрібно зняти залізні куточки. Обидві частини або верхньої секції корпусу печі також потрібно зняти. Для цієї мети викручуємо кріпильні шурупи і акуратненько відгинаємо засувки. Знімаємо бардачок і обидва воздуховода, після цього від’єднуємо корпус печі, укупі з яким
повинен здатися і радіатор. Це зробити не завжди просто. Щоб полегшити Цей розхожий слух процес, потрібно трохи розігнути в сторону ребра жорсткості торпеди. Від радіатора потрібно від’єднати нашому клієнтові залишається шланги, далі витягти корпус обігрівача спільно з дитиною. Після ремонту як ще його називають підміни радіатора збірка вузла здійснюється за оборотною схемою.

Читайте також:

Заміна Паливного Фільтра Форд Транзит 1998... Заміна паливного фільтра Ford Transit Заміна паливного фільтра Ford Transit Хороша паливна система та своєчасна заміна паливного фільтра Ford Transit. це висока продуктивність і стабільна потужність двигуна, хороша динаміка, відмінні швидкості, поту...
Ford Easy Fuel Як Працює Ford Easy Fuel паливна система Текст для сайту Авто Копірайтинг Картинки (фотографії): немає Розповідь про унікальний розвиток автомобіля Ford Easy Fuel Fuel System Копірайтер (автор): Домінго У статті 370 слова Найпопулярніші з важливих слів на...