Концерн General Motors запатентував комплекс активної аеродинаміки для спортивного автомобіля Chevrolet Corvette. У трьох окремих документах описується робота рухомих бічних спідниць, задній спойлер і притискні генератори. Про це повідомляє сайт Corvetteblogger.

У патенті GM говориться, що за допомогою спеціальних приводів активні бічні спідниці можуть бути опущені і підняті. Їхнє становище залежить від швидкості колеса і швидкості машини щодо землі.

Для регульованого спойлера передбачено зміну висоти і кута атаки, яке змінюється в залежності від швидкості повітряного потоку, кута повороту керма і величини поздовжнього прискорення.

Chevrolet Corvette оснастять активною аеродинамікою
motor.ru

У третьому патенті описується повністю закрита конструкція воздуховодов з рухомими клапанами. Вони розміщуються у верхній або нижній частині корпусу машини і використовуються для створення додаткової сили затиску. Особливістю системи є можливість використання сопла для прискорення повітряного потоку.

У патентній документації використовуються зображення Corvette поточного покоління, але комплекс активної аеродинаміки буде адаптований до нової моделі середнього двигуна. Як повідомлялося раніше, він буде включати спойлер з електронним управлінням і систему підвіски з системою ліфта, здатної змінювати центр аеродинамічного тиску.

Прочитайте більше …

Читайте також:

Corvette — s Valet Mode захватывает видео ди... Режим Valet Corvette захватывает видео Joyride Dealer Tech's Joyride Это видео заставит вас бояться покинуть свой автомобиль в представительстве. Предоставление кому-то другому вождения вашего автомобиля всегда вызывает стресс, особенно если вы тож...
Сообщается, что C8 Chevy Corvette столкнулся с про... Сейчас слухи о том, что август раскрылся, а о работе один в декабре Дон Шерман в Хэджерти сказал он дал кустам еще одно безжалостное избиение, чтобы составить обновленный отчет о том, что происходило с С8 Chevrolet Corvette со средним расположением ...