BMW X5 DIEZEL BOOST Бортюжор Не запускайте e70 дизель!

Заправляли як завжди на АЗС близько 30 літрів, їхали додому, вночі нікуди не ходили, з ранку працювали 3 км без проблем, через 8 годин (на вулиці.12) він пішов на роботу. Машина завалювалася, я залізла в багажник за щіткою, незабаром її вийняла, натиснула кнопку закриття, сіла в салон у дзеркалі, побачила, що двері не закриваються, я думав про збої, закрив його вручну. Я вирішив перезапустити тип може працювати. Я заглушив це і більше не міг почати, я намагався її засвітити, тому що батарея була слабкою, це не допомогло. Стартер поворотів, але не схоплюється. Запізнився, зняв акумулятор і зарядився на добу. Знову ж таки, спробували натиснути газ, різні ключі, розігріти webasto, помилки тільки 4×4, dsc, як і раніше, парктроніки, потім різні гірлянди, але я думаю через слабкий заряд. Він залишається постійним лише 4×4 і dsc. Разом зі своїм другом вони розпилюють розпилювач Швидкий старт. Почав схопити Газ вдвічі підвищений до 4000 і повільно падає. І так багато разів. Гріх до замороженого солярію. 6 годин у теплій боксі з ранку нічого не змінилося. Немає ніяких фахівців до офіційного 130 км, немає часу йти, що робити, я не буду складати мою розум Горе завершено. Ну, принаймні ластівка рулони регулярно, без колеса не залишаються. Хто порадить що?

Не заводится дизель БМВ м 57. клапан регулировки давления в рампек (часть 2)

подсказка.

Бмв X5 E70 Дизель. Свечи накаливания в мороз.20

Бмв X5 E70 Дизель. Запуск двигателя в мороз.20 с четырьмя НЕ работающими свечами накаливания. #bmw#x5#bmwblog#

Пробіг: 131000 км

BMW X5 2008, 280 к.с. від. поломка

Коментарі 15

також проблема), чи цей сенсор цікаво відремонтувати?

Урааа! Кабана повернулася в ряди! Машина почалася. Змінив клапан регулювання тиску палива, витрати на тнвд. Дякую всім, легкий запуск!

Ситуація не вирішена. Я прийшов діагност, дійсно підтвердив, що система заблокувала запуск, швидше за все, через випадок мертвої батареї, але знявши помилки, з повною впевненістю, що тепер машина почнеться після оливу стартер, він був здивований. Тиск у рампі по датчику становить не більше 10 бар з 324 бар встановлено для початку. Перша думка про повітря в системі, це не було підтверджено, для того, щоб краплі без нагрівання насадки майже не зливалися, я все ще думаю про клапан, на якому регулюється подача палива, або на клапан на самій рампі, у моєму Аргумент діагностував, що це не може бути, такий, як я ніколи раніше не бачив таких проблем. Практично не залишаючи мене нічим, випадково помічаючи, що він вважає причину в TND, і я повинен це змінити.

Цікаво, що якщо невідповідні блоки стартуватимуть?

У випадку невідповідності стартера вимикається.

минулої зими була така штука з X-07, а також дизельним. мороз складав близько 5 градусів або більше. машина пройшла приблизно чотири дні на вулиці, потім, коли почалося показувати подібні знаки, перетворює олію, але не починається, і незважаючи на те, що вогні включають пристрій, монітор все ще блимав. нічого не допомогло. Закликав фахівця з офіційним. дилер. він приїхав з якимось валізом, законнектился, щось там і копати глибше. тому, швидше за все, що в електроніці була невдача.

Читайте також:

Как Правильно Заводить Машину С Механической Короб... Здесь мы научим верно заводить машины на механике (с механической трансмиссией передач). В основной массе автошкол учат трогаться с места на одном только сцеплении, что при условии городка не является достаточным. В нашем примере нужно приводить а...
Ford Fusion Не Заводится С Первого Раза... Не заводится движок Форд Fusion: предпосылки и симптомы. 15 Июн 2015 Ошибка многих автовладельцев – самоуверенность. Они считают, что их Форд Fusion. самый надежный транспорт, а движок никогда не подводит движения. Но силовой узел – это непростой мех...