BMW опублікував тізерного відео на новому, але неподання кросовері X7.

У новому відео BMW показав X7, пройшовши різні тести в екстремальних умовах. Як ви можете бачити на відео, флагманський кросовер компанії був протестований на гірських дорогах, в пустелі, на засніжених дорогах і т. Д.

Хоча BMW не повністю анонсувала нову модель. Її «зовнішність» зберігається в секреті (у новому відео, поява новинки приховано камуфляжем), а також інтер’єр. Те ж саме стосується електростанції. Однак, згідно з порталу Motor1, за попередньою інформацією, X7 отримає 4,4-літровий двухтурбінний V8, з’єднаний з автоматичною коробкою передач з вісьмома швидкостями; Крім того, за словами порталу, ходять чутки, що може бути варіант з дизельним двигуном.

Передбачається, що BMW представить X7 на автосалоні в Лос-Анджелесі, який стартує в кінці листопада цього року. Прототипи нового кросовера для випробувань, що збираються компанією на заводі в місті Спартанбург, Південна Кароліна, США, де в майбутньому буде серійне виробництво нових предметів.

Прочитайте більше …

Читайте також:

Corvette — s Valet Mode захватывает видео ди... Режим Valet Corvette захватывает видео Joyride Dealer Tech's Joyride Это видео заставит вас бояться покинуть свой автомобиль в представительстве. Предоставление кому-то другому вождения вашего автомобиля всегда вызывает стресс, особенно если вы тож...
Видео с руководством по реагированию в чрезвычайны... Узнайте все о спасении и освобождении транспортных средств, связанных с Tesla Model 3 В прошлом мы разделили несколько руководств по чрезвычайным ситуациям EV и PHEV. Это очень важная тема, особенно связанная с электрифицированными транспортными сре...