Ремонт автоматичної коробки передач BMW 5er (F10) (BMW 5er F10)

Ресурс коробки-машини трохи менше, ніж механічний. У автомобілях BMW 5er (F10) проблеми з автоматичною коробкою передач можуть з’явитися після 300 тис. Км пробігу. Це залежить від способу водіння та своєчасного обслуговування КПП. Неправильне перемикання режиму руху, заміна мастила в неправильному часі може спричинити несправність коробки передач.

BMW F10 Проблеми З Акпп

BMW F10 Проблеми З Акпп

BMW F10 Проблеми З Акпп

Основні недоліки автоматичної трансмісії BMW 5er (F10)

Найпоширеніші несправності автоматичної трансмісії BMW:

  • поломка масляного насоса. Це може бути пов’язано з забитими радіаторними стільниками. У цьому випадку насос може зазнати перевантаження, витоку масла, що загрожує спалюванню трансмісії;
  • несправність при роботі електромагнітних клапанів. Внаслідок їх зносу збільшується можливість затискання, що призводить до недостатнього змащення і відмови частини передач;
  • розрив температурних датчиків, знос зчеплень, поломка корпусу зчеплення та інші.

Замена масла в 8-ст АКПП. БМВ F10

замена масла в АКПП, здесь описан весь порядок от начала до конца. Автомобиль БМВ F10 535i.

Ремонт АКПП БМВ в кузове Ф10

Процесс ремонта АКПП BMW в кузове F10 в специализированной мастерской по ремонту АКПП марок ZF ЗФМастер.

Несправність АКПП завжди показує себе. Це виражається в зміні природи руху автомобіля:

  • є жорсткість удару;
  • коли передача змінюється, звучить стукіт, сторонні шуми, ривок, ривок, ковзань;
  • ви можете спостерігати за зникненням деяких передач, а рух у пагорбі сповільнює курс, перемикання супроводжується ривками.

Але варто зауважити, що несправність механіки автоматичної передачі BMW 5er (F10) зустрічається рідко. На BMW було використано КПП виробництва фірми Zahnrad Fabrik, які мають високу якість, а також мають значний запас безпеки. У більшості випадків поломки відбуваються через неналежну роботу та несвоєчасне обслуговування (контроль рівня та заміна мастильних матеріалів).

Чи можна продовжити життя твору

Провідна автомеханіка погоджується, що для збільшення терміну служби автоматичної передачі BMW необхідно слідувати простим правилам:

  1. Не рекомендується керувати автомобілем в агресивному стилі, уникати раптових початків, часті і непотрібні зрушення, надмірні навантаження.
  2. Обов’язково дотримуйтесь інструкцій виробника, регулярно перевіряйте рівень масла та замінюйте його. Не забувайте діагностичну схему коробки передач, а при необхідності виконуйте незначний ремонт.

Належна експлуатація автомобіля та реалізація запобіжних заходів гарантують тривалу та ефективну роботу автоматичної передачі BMW без капітального ремонту.

Наша компанія здійснює ремонт автоматичної коробки передач BMW 5er (F10) будь-якого рівня складності. Кваліфікована механіка швидко замінить зношені деталі, а при необхідності і повністю автоматичну передачу вашого автомобіля.

Читайте також:

Ремонт гідротрансформаторів АКПП / Automatic Trans... ремонт гідротрансформатора АКПП / Automatic transmission torque converter repair творець: UkrTransCentre Розміщено 4 Липня. 2013 р Переглянуто: 308 852 Мені сподобалося: 1 288 Мені не сподобалося: 31 Фірма виробляє високоякісний ремонт Коробка авто...
Яке Масло В АКПП Форд Фокус 2... яке масло заливати в АКПП Форд Фокус 2 покоління яке масло заливати в АКПП Форд Фокус 3.2 покоління Вибір масла в АКПП автомобіля Форд Фокус 4 досить широкий і різноманітний на сьогодні. Мабуть, це не можна назвати яким володіють ігрові слоти, тому щ...