BMW 3 серії 325i M-tech II Бортовий журнал Sickle e46 і центральний замок

Рано чи пізно настає час, і центральний замок починає провалитися. Це трапляється таким чином. ми натискаємо на ключову машину блокування. все гаразд, машина заблокована. час проходить, нам треба потрапити всередину. ми натискаємо. ніхром, повторюємо. це не нормально. так popados, ключ у наших руках відкриває двері водія, ми починаємо,, ми приходимо до вашої улюбленої дівчини, ми запрошуємо вас їхати. пляж. це відкриває тільки водійські двері. ні з пасажирський салон або кнопка всередині пасажирських дверей не можуть відкрити. Ситуація, принаймні, незручно.
Ну, добре, так було зі мною. і, на жаль, неодноразово.
Я відправився на службу. 500 баксів на ремонт, і це не офіційна служба. Я пішов до офіцерів.
-Нууу. мовляв. проблема полягає в тому, що це добре відомо. На жаль це не виліковно! Новий блок, придуматись купити, і це не так багато, не менше 700 Євро.
Пляж. 500 і без гарантії або 700, але з гарантією.
Я не думаю, що повинен сміятися над Інтернетом!
На відомий портал e46 клуб знайшов ту ж інфу.
Ми продовжуємо.
Замовляючи 2 реле на німецькій електронній затоці і чекаючи довгоочікуваної посилки, приступайте до ремонту.
Після видалення відділення для рукавичок та всієї сусідньої підкладки ми знаходимо той же блок керування. Ми знімаємося, просто не поспішайте, ні до чого не поспішайте, пластик крихкий, але Цука, дорога. Видалено.

Привязка брелка-ключа центрального замка BMW E46 E53 E39

Данная процедура описывает как прописать ключ в авто, например, после замены батарейки. Для выполнения.

Работа центрального замка BMW E46

Как запрограммировать ключ БМВ. Если ключ не открывает и не закрывает невсегда это проблема с баторейкой.


І зараз у будь-якій службі, де відновлюються мобільні телефони, ці реле перезаписуються протягом 15-20 хвилин.
Покладіть все в зворотному порядку, повільно, обережно. Ну, це все для збережених метеликів, будь ласка, будь ласка, самій какініт, нехтячком, тому що заощадження принаймні 400 баксів!

Ціна випуску: 3 000 ₽

BMW 3 серії 2001, 192 к.с. від. відвідування сервісу

Коментарі 12

Добрий день для всіх! З’явилася така проблема, але все в порядку: на початку травня, поставити машину на відпочинок (все працювало нормально), не відкривалося, не закривалося 4 дні (АКМ в нормі-нове), перший робочий день 3.05 машина сказала вибачте! але я не відкрию! Спочатку вважалося, що батарея в ключі (google і вирішила цю дурницю) вийшла з ситуєвінського сигналу тривоги (відкривається і закривається нормально); в той же день, коли я шукав способи вирішити 0, практично немає порад, практично немає результатів, різні «ключі сертифікатів» досягли того факту, що багажник відкривається, я можу віддалити віддалений доступ автомобіля від ключа , але закрийте ГУ! BMW 316i 1999 (цього року він був дорослим, може через це шахрайство)

Вчора я також вирішив, що під ручним відділенням я знайшов запобіжники, два великих, які я зняв, встановлювали, не змінюючи їх. І все працювало

З процесом буде сфотографований, і сам блок був би voooooo! )) У мене була така сама проблема, тепер я взагалі не реагую на консоль, хоча це чудово працює від кнопки в кабіні! (((Допомога, куди піднятися, що копати!

і модуль GM5 для кабрілле такий самий, чи потрібно шукати інший?

Аналогічна проблема. Тільки двері водія завжди відкриваються і завжди закриваються, але ви можете відкрити пасажир тільки з салону

Читайте також:

Постійно Працює Вентилятор Радіатора Тойота... Принцип роботи вентилятора радіатора і причини несправностей (він постійно працює, не працює) Згорання палива в циліндрах ДВЗ супроводжується випуском значної кількості тепла, лише частина якого використовується двигуном і перетворюється в механічну ...
Как Снять Замок Зажигания Шкода Октавия А5... Смена свеч зажигания на Шкода Октавия А5 и А7 Смена свеч и катушек зажигания на любом автомобиле, оборудованном бензиновом движком, является частью регламентированного технического обслуживания. Авто Skoda Octavia А5 и А7 оснащается мотором бухгалтер...