Найпопулярніший баварський седан в корпусі G20 буде показаний на Паризькому автосалоні.

15 серпня Кирило Малишев
Фотографії з bmwblog.com і paultan.org

Цього року концерн BMW просто шокує нові продукти. Покоління кросовера X5 змінилося, купе восьмої серії відродилося, до кінця року їх буде підтримувати «вісімка» -конвертіруемий, родстер Z4 і великий позашляховик X7. І ми чекаємо прем’єри BMW 3-го покоління наступного покоління.

BMW 3-Series: нові подробиці

Нинішнє покоління в корпусі F30 випускається з 2011 року, а навесні 2015 року переводиться планований рестайлінг. Наступник, як очікується, буде показаний на Паризькому автосалоні. Наступною «трійці» було присвоєно заводський індекс G20.

BMW 3-Series знайде «конденсовані» ніздрі решітки радіатора, а фірмові «ангельські очі» розмірів остаточно підуть від форми кола, перетворившись в маленькі «дужки». Салон, як видно на шпигунської фотографії, дуже схожий на інтер’єр G-8. З’являється на 3-й серії і нова комбінація інструментів з наборами у вигляді «неправильних» кіл.

BMW 3-Series: нові подробиці

Читайте також:

Volkswagen Group зміцнює лідерство серед світових ... Світовий ринок автомобілів продовжив зростання в першій половині 2018 року, повідомляє Focus2move.com. Так, в світі за цей період було продано 46,1 млн автомобілів, що на 4,1% більше, ніж за той же період 2017 року. Volkswagen Group залишається ...
Новий «бюджетник» Hyundai: перше офіційне зображен... Новий маленький «п'ятидверний» Hyundai розроблений в першу чергу для Індії, там же і буде встановлювати її виробництво. Хоча модель відома під внутріфакторним індексом AH2, товарне ім'я буде розкрито пізніше. Характеристики новинки також зберігаються...