Компанія Automobili Pininfarina, що належить індійській групі Mahindra, опублікувала чергові тизери своєї першої моделі — електричного гіперкара PF0. За попередньою інформацією, прототип автомобіля дебютує в наступному місяці на заході Monterey Car Week.

Електричні автомобілі, які пройдуть дуже далеко: автомобілі з електричним зчепленням з найбільшим запасом потужності

Coupe Pininfarina PF0 буде оснащуватися чотирма електродвигунами. Загальна потужність електростанції, яка буде розроблена спільно з Rimac, становила 2000 кінських сил. Від місця до «сотні» гіперкар може прискорюватися менш ніж за дві секунди і до 300 кілометрів на годину — через 12 секунд. Максимальна швидкість складе 402 кілометри на годину. Запас потужності електромобіля складе 500 км.

У серію електричний PF0 надійде в 2020 році — до 90-річчя Pininfarina. Передбачається, що вартість такого автомобіля складе близько двох мільйонів євро (145 мільйонів рублів).

Ательє Pininfarina було передано Mahindra Group в 2015 році. Індійський холдинг придбав 76,06 відсотка акцій компанії за 168 мільйонів євро. Нова компанія — Automobili Pininfarina — буде займатися виробництвом електромобілів.

Читайте також:

УАЗ намагається воскресити проект 3170... UAZ відновлена ​​робота над кроссоверним моделлю 3170, який припинився два роки тому. Згадайте основний проект нового UAZ розробила італійську студію Pininfarina, але вже відомо, що попередні розробки в області проектування і будівництва будуть викор...
Pininfarina показала інтер’єр власного елект... Судячи із зображень, Pininfarina PF0 отримає минималистичную центральну панель з трьома дисплеями. Вони будуть відображати дані про роботу бортових гіперкарскіх систем, показаних приладів і підказках навігаційної системи. Зліва від рульового колеса з...