Як зняти дверну клітку Рено Меган 2

Зняття оздоблення з дверей автомобіля насправді дуже просто, звичайно, якщо ви знаєте, як це зробити. Зрештою, з неправильним підходом можна щось зламати. Існує багато ситуацій, коли вам потрібно проаналізувати двері, наприклад, тонування скла, шумоізоляція, ремонт чи заміна блокування та інше.

Інструменти

Для будь-якого ремонту необхідні інструменти. Щоб зняти дверну окантовку на Renault Megane 2, вам потрібні:

Ключ 10 міліметрів

ключі під звездочкою: 30Т, 25Т, 20Т,

Плоска викрутка невеликих розмірів

Заздалегідь підготуйте всі інструменти. Зрештою, для кожного власника автомобіля не буде знайдено насадку для зірочки або ключ необхідних розмірів.

Знімаючи дверний замок, ручний Renault Megane 2 руками

Читайте також:

Renault Megane 3 2013 Bose Рено Меган 3 Sobran Tv ... Renault Megane 3 2013 BOSE Renault Megan 3 sobran tv (Огляд. тест-драйв) Автор: Собран. Телевізор Опубліковано: 14 січня 2018 року Переглянуто: 24 717 Мені сподобалось: 403 Мені не сподобалися: 69 Renault Megane 3 2013 BOSE Renault Megan 3 sobran t...
Ремонт Заднього Гальмівного Супорта Рено Меган 2... Заміна гальмівних дисків (спереду і ззаду) в Меган 2 Безпека гальмівної системи будь-якого автомобіля є основним критерієм його експлуатації. З огляду на те, що ціни на автомайстерні іноді перебільшені, багато власників, намагаючись заощадити на ремо...

[фотозвіт]

Щоб видалити обробку з дверей у Renault Megane 2, терпіння вимагає набагато більше, ніж інструментів, тому що двері дуже незручні, і важче їх відновити, ніж інші моделі.

Спочатку потрібно видалити ручку блокування. Під вилку знаходиться викрутка, яку треба відкрутити. Якщо двері правильні, тоді, після видалення самонарізаного гвинта, його треба натиснути на ліву сторону викруткою. Цей момент дуже важливий.

Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2

Как снять обшивку двери. Laguna 2 Renault

Как снять обшивку двери. Laguna 2 Renault.

Стеклоподъемник Рено Лагуна 2. Ремонт стеклоподъемника. Установка ремкомплекта

Замена тросика пластиковых направляющих и ролика стеклоподъемника Renault Laguna 2 передняя левая/правая дверь.

Після цього перейдіть до вікна панелі. Тут майже так само. Викрутіть гвинт, а потім потягніть з правого боку, так що двері правильні.

Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2

Читайте також:

Регулювання Рульової Рейки Рено Флюенсу... Ремонт рейк RENAULT FLUENCE Ремонт рейк RENAULT FLUENCE в процесі може знадобитися перегородка рульового механізму, в якій не тільки заміна мастил, але й інші частини рейки. Рульова рейка. досить складний механізм, чутливий до багатьох факторів. Вона...
Заміна Паливного Фільтра Рено Лагуна 1 Бензин... Заміна паливного фільтра в бензині та дизельному двигуні Меган 3 Автомобілі, як і людина, повинні харчуватися чистою їжею, тільки в разі автомобіля їжа. це нафтовий паливо. Багато власників автомобілів Renault Megan 3 часто турбуються про стан паливн...

У цьому випадку ви можете зняти нижню частину оббивки тканини двері Renault Megane 2 з засувок. На цьому етапі потрібно бути надзвичайно обережним, оскільки захист тканин не повністю знімається. Обережно згинайте нижню частину. Існує ще три гвинта.

Коли на нижній частині обшивки тканини цілком зриваються засувки, його потрібно згинати, але не дуже багато. Зазвичай в цьому місці є обмежувачі.

Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2

За допомогою обмежувачів ви повинні бути надзвичайно обережними, оскільки вони пластикові і легко розбиваються. Хоча вони не відіграють важливу роль.

Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2

Після того, як три підніжки, розташовані нижче під шкірою, будуть вивернуті, ви зможете ретельно витягнути шкіру, а потім вийняти її. У цьому випадку дроти будуть дуже важко втручатися. Однак це дрібниця, з огляду на те, що ви повинні були зробити до цього.

Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2

Здається, автомобіль Renault Megan 2 був розроблений, щоб ускладнити будь-який ремонт в гаражі. Скрізь є самонарізаючі гвинти абсолютно різних розмірів. Для аналізу дверей потрібна принаймні одна година.

Читайте також:

Рено Дастер Переробки Своїми Руками... Тюнінг Рено Дустер: Не дороге задоволення своїми руками Настроювання самого Рено Дюстер: вибір фотографій Тюнінг Рено Дустер. це незалежне вдосконалення вашої машини, що дає змогу відрізнити машину від сотень братів певної марки. Але зміна цієї моде...
Заміна Підшипника Компресора Кондиціонера Рено Сце... Заміна компресора кондиціонера з Scenic 2 Як тільки настануть спекотні дні, кожен власник автомобіля починає справді оцінювати таку важливу деталь машини, як кондиціонер. Здавалося б, дрібниця, але чи можете ви уявити собі без неї поїздку по вулицях ...