Як зняти дверну клітку Рено Меган 2

Зняття оздоблення з дверей автомобіля насправді дуже просто, звичайно, якщо ви знаєте, як це зробити. Зрештою, з неправильним підходом можна щось зламати. Існує багато ситуацій, коли вам потрібно проаналізувати двері, наприклад, тонування скла, шумоізоляція, ремонт чи заміна блокування та інше.

Інструменти

Для будь-якого ремонту необхідні інструменти. Щоб зняти дверну окантовку на Renault Megane 2, вам потрібні:

Ключ 10 міліметрів

ключі під звездочкою: 30Т, 25Т, 20Т,

Плоска викрутка невеликих розмірів

Заздалегідь підготуйте всі інструменти. Зрештою, для кожного власника автомобіля не буде знайдено насадку для зірочки або ключ необхідних розмірів.

Знімаючи дверний замок, ручний Renault Megane 2 руками

Читайте також:

Как Снять Заднее Сидение Рено Логан Видео... Снимаем заднее сиденье на Рено Логан сами Снимаем заднее сиденье на Рено Логан сами Очень пользующаяся популярностью модель французского автопрома Рено Логан, реально занимает фаворитные позиции на Рынке россии. Невзирая на собственный экономный клас...
Як Відкрити Двері Мерседес W202... Пошук запчастин для автосалонів, аксесуарів на замовлення Дверна зупинка w202 Мерс Далі www.olx.kz 2000 Шахтинськ Бензиновий насос на мерк w202. Я віддаю назад як зайве. www.olx.kz 5000 Актобе Дзеркало залишилося на корпусі Mers c-Class 202. У ...

[фотозвіт]

Щоб видалити обробку з дверей у Renault Megane 2, терпіння вимагає набагато більше, ніж інструментів, тому що двері дуже незручні, і важче їх відновити, ніж інші моделі.

Спочатку потрібно видалити ручку блокування. Під вилку знаходиться викрутка, яку треба відкрутити. Якщо двері правильні, тоді, після видалення самонарізаного гвинта, його треба натиснути на ліву сторону викруткою. Цей момент дуже важливий.

Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2

Как снять обшивку двери. Laguna 2 Renault

Как снять обшивку двери. Laguna 2 Renault.

Стеклоподъемник Рено Лагуна 2. Ремонт стеклоподъемника. Установка ремкомплекта

Замена тросика пластиковых направляющих и ролика стеклоподъемника Renault Laguna 2 передняя левая/правая дверь.

Після цього перейдіть до вікна панелі. Тут майже так само. Викрутіть гвинт, а потім потягніть з правого боку, так що двері правильні.

Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2

Читайте також:

Как Отрегулировать Фары На Рено Логан 2... Установка противотуманок Рено Логан Безопасность движения на дороге находится в зависимости от многих причин. При наличии нехороший видимости нарушается обзорность, которая оказывает влияние на оценку автолюбителем текущей дорожной ситуации. Огромную...
Замена Переднего Сальника Коленвала Рено Меган 2... Как сменять сальники коленвала Рено Меган 4.5 Не тайна, что неважно какая часть автомобиля имеет собственный срок годности. Конечно элементы, которые будут служить вам годами, а конечно детали, нуждающиеся в нередкой смене. Сальник можно причислить к...

У цьому випадку ви можете зняти нижню частину оббивки тканини двері Renault Megane 2 з засувок. На цьому етапі потрібно бути надзвичайно обережним, оскільки захист тканин не повністю знімається. Обережно згинайте нижню частину. Існує ще три гвинта.

Коли на нижній частині обшивки тканини цілком зриваються засувки, його потрібно згинати, але не дуже багато. Зазвичай в цьому місці є обмежувачі.

Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2

За допомогою обмежувачів ви повинні бути надзвичайно обережними, оскільки вони пластикові і легко розбиваються. Хоча вони не відіграють важливу роль.

Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2

Після того, як три підніжки, розташовані нижче під шкірою, будуть вивернуті, ви зможете ретельно витягнути шкіру, а потім вийняти її. У цьому випадку дроти будуть дуже важко втручатися. Однак це дрібниця, з огляду на те, що ви повинні були зробити до цього.

Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2

Здається, автомобіль Renault Megan 2 був розроблений, щоб ускладнити будь-який ремонт в гаражі. Скрізь є самонарізаючі гвинти абсолютно різних розмірів. Для аналізу дверей потрібна принаймні одна година.

Читайте також:

Як Відкрити Двері Бмв Е39 Без Ключа... BMW 5 серії シ シ водіння задоволення シ シ Бортю журналу як відкрити BMW E39, коли батарея померла Сталося все за його (дурість), зняв акумулятор, щоб їхати після зими, і взяв тулуб закритий і не відкрив двері, але виявилося, що всі замки були електро....
Зняти Обшивку Задньою Двері Форд Фокус 2... Форд Фокус Фан Форд Фокус Фан Розбирання дверей Форд Фокус 2відео Зняття обшивок передньої і задньої дверей Якщо ви поставили собі за мету зняти обшивку двері форд фокус необов'язково знімати пискавку і її панелі, особисто я цього не робив жодного...